co na prezent?

Mery, może jakiś porcelanowy serwis do herbaty? Coś takiego, by mieli do użytku codziennego 😉

bardzo, gdyby nie to, ze mamy tysiace filizanek i kazda z innej parafii, bo tak lubimy 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 października 2009 12:53
Kurczę, to fakt. Nie bardzo 😉
A jakiś zegar wiszący? Tylko nie nowy, a antyk jakiś. Bijący, znanej renomowanej firmy. Tylko przy kupnie trza sprawdzić czy mechanizm zegara ma sygnaturkę prawowitego producenta. 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
30 października 2009 12:54
Też by mogło coś takiego być. Tyle, że ma to być drobiazg, no a poza tym fundusze też mamy ograniczone 🙁
A kubek wymyśliłyśmy, bo on straszny jajcarz jest i chciałyśmy coś takiego z jajem 🙂
no i kolejny super pomysl, gdyby nie to, ze mamy juz takie 2  :emot4: :emot4:

mowilam, ze to nie proste cos wymyslec 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 października 2009 13:00
mery, Ale zegary można zbierać, nie? 😁
Znajomy ojca jest fanatykiem wszelakich starici. Zbiera i militaria z okresu I i II wojny św. A jedna ściana w pokoju jest obwieszona zegarami z różnych okresów. A niektóre okazy u niego to wręcz białe kruki 😉

Horciakowa, A no, chyba że tak 😉
Kiedyś na 60 urodziny kupilismy rodzinnie wspólny prezent właśnie taki zestaw parkera 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
30 października 2009 13:00
No to może komplet jakiejś ładnej i pożądnej pościeli?
http://www.ekskluzywna-posciel.pl/prezent/
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
30 października 2009 13:08
mery - może komplet pościeli, ale z wyhaftowaną datą poznania, albo też z haftem, ale komplet jakiś porządnych ręczników i poranników? Może ekspres do kawy?

My na 35 rocznicę ślubu rodziców zrobiliśmy im koszulki z ich ślubnym zdjęciem, plus plakat też z ślubnym zdjęciem i zdjęciem ze wszystkimi wnukami. A jako główny prezent dostali kamerę, którą sami sobie wybrali.
Horciakowa może jakąś torbę na laptopa, albo teczkę na dokumenty? Etui na klucze, portfel?

Mery a jakie macie fundusze? Może jakaś wycieczka, np. weekend w Pradze czy gdzieś w Polsce, np. w jakimś hotelu spa 😉
Horciakowa, jeśli to ma być taki drobiazg w stylu kubka, a facet został prezesem to Kubek Prezesa 😉
Ale ja chyba jednak szukałabym dobrego pióra czy czegoś w ten deseń.
A propo zegarów, mówi się, że zegarków, noży, butów się nie daje 😉

A dlaczego?  🙂 pytam bo nie wiem 🙂
Zegarków - bo oznaczają, że czas znajomości z tą osoba jest "policzony"
Buty - bo oznaczaja odchodzenie
Noże - bo są ostre, zadające rany

A najlepiej jest to opisane tu 🙂  http://www.lekka.pl/ciekawostki/prezenty.html
Takie przesądy poprostu ale przyznam, że ja sie ich trzymam...  😡

o zegarkach nie słyszałam a noże - także wszystko co ostre
nie daje się tez chusteczek do nosa

znalazłam ostatnio sliczną rezcz, na prezent w okolicach 300 zł
zestaw do grzanego wina Villeroy& Boch
A chusteczek do nosa to dlaczego?  👀 ale w sumie nie wpadłabym nigdy na tak fenomenalny sposób na prezent  😵
Może za młoda jesteś 😉
Ja (rocznik 82) dostawałam od rodziny chusteczki, gdy byłam mała. Pewnie dlatego teraz beczę przy byle okazji 😉
mery, Ale zegary można zbierać, nie? 😁

no mozna, ale mnie z rownowagi wyprowadzaja juz te dwa bijace... wole nie myslec, co by bylo gdyby jeszcze jeden byl 😉

posciel... hmm moze trzeba przemyslec 😉

a jesli chodzi o wycieczke, to tez mysle, ze bylby to najlepsiejszy pomysl... ale, oj juz sama nie wiem...

jak ja nie lubie wymyslac prezentow...
ten zestaw do grzanego wina brzmi ciekawie 😉
ja tez ja tez potrzebuje pomocy. znowu. na szczescie mam jeszcze kilka msc czasu do dnia urodzin ale wole juz zaczac szukac. potrzebuje czegos dla chlopaka na 17 urodziny, zainteresowania siatkowka, muzyka ( metal) uh... nie mam zadnego pomyslu  🙇
Dziewczyny,pomóżcie!Zbliża się trzecia rocznica związku a ja nie mam pojęcia jaki prezent dać chłopakowi z tej okazji...
Elegancka koszula i krawat?
Ciepły sweter?
Szaliczek i rękawiczki? 😉
Koszule,krawaty,szalik i inne ciuszki już były 😉Wolałabym coś takiego hmm bardziej pamiątkowego,ale nie mam pojęcia co.W sumie cieple ciuchy złe by nie były-zawsze można to odebrać jako wyraz mojej troski 🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 listopada 2009 18:53
Elektroniczna ramka na fotki? 🙂
Nawet nie wiedziałam,że coś takiego jest 😡
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 listopada 2009 19:26
http://allegro.pl/search.php?string=elektroniczna+ramka&category=8845 na allegro trochę tego jest 😉
Rozważę😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
03 listopada 2009 20:37
My w końcu dałyśmy ten kubek 🙂 tzw. magiczny, (normalnie jest ciemny, a jak wleje się coś gorącego to dopiero widać co na nim jest) a na kubku takie coś
  :emota2006092:

W oryginale piramidy zamiast "prezes" jest "ja" 🙂

Kubek bardzo się podobał i była kupa śmiechu 🙂 no i zgodnie stwierdziliśmy, żeby używać go jedynie w domu 😀

D&A - w ramce np. zestawienie fotek z okresu Waszego bycia razem 🙂
Właśnie myślałam o zrobieniu takiego jakby kolażu tylko mój talent do robienia takich rzeczy jest po prostu powalający;p Minusem jest też to,że niezbyt ma miejsce na powieszenie czegoś takiego,bo jednak trochę miejsca na ścianie to zajmuje.

Przyszedł mi do głowy pomysł na dodatek do prezentu.On od dawna marzy,żebym coś dla niego zaśpiewała.Problem w tym,że ja nie umiem śpiewać 😡 Może macie jakiś pomysł gdzie się udać,żeby zdobyć przyspieszony kurs jak w miarę przyzwoicie zaśpiewać jakąś piosenkę?;p
galopada masz już?
Może jakąś koszulkę ulubionego zespołu? Winyla stylowego? 😉
bilet na ciekawy koncert?
Możliwości jest mnóstwo
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 listopada 2009 21:30
poszukuje jakiegos fajnego prezentu dla faceta. zastanawiam sie nad porfelem. polecacie jakies?
trzynastka   In love with the ordinary
03 listopada 2009 21:57
poszukuje jakiegos fajnego prezentu dla faceta. zastanawiam sie nad porfelem. polecacie jakies?


Mój chłop ma portfel Pierre Cardin. Zachwycony, portfel ma 4 lata a dalej wygląda jak nowy, piękna skórka, wygodny w użytkowaniu. Szybko się "ubija". Gorąco polecam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się