co na prezent?

Karnet do spa na masaż dla dwojga? 😉
trzynastka   In love with the ordinary
04 kwietnia 2010 17:21
Mam miesiąc by wymyślić coś mega, giga...
dla mojego chłopa.

Kasę - myślę, że do 400 - 500 zł łącznie.
Chciałam mieszkanie świeczkami wyłożyć, ubrać się seksownie, sama coś ugotować [odważne, najwyżej się potrujemy], jakiś masaż czy coś to już sama zrobię ale brakuje mi prezentu do kompletu, jakiejś pamiątki. Biżuterii nie nosi (nie licząc jednej srebrnej obrączki) - może ją ukraść i jakaś porządną nową z grawerem kupić? następnie samochód - co mozna kupić do samochodu? oO i komp.. ojesu... oO
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 kwietnia 2010 17:41
ninevet,
Do samochodu - nowe pokrowce na fotele (może jakiś skóro podobny materiał?)
Obrączka dobry pomysł 😉
A jeśli lubi techniczne nowości to może jakiś dobry zestaw głośników? Chociaż ja bym wolała jakiś bardziej osobisty prezent 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 kwietnia 2010 17:54
a ja mam takie pytanie - czy ktoś orientuje się może, czy np. w Anglii (bo w PL wątpię) można wykupić jazdę bolidem Formuły 1 na torze? Oczywiście dla kierowcy z kilkunastoletnim stażem. Coś takiego obiło mi się o uszy, ale nie znam dokładniejszych info.
trzynastka   In love with the ordinary
04 kwietnia 2010 18:01
Strucelka - wejdź na toys4boys.pl tam jest to napewno 🙂

Notarialna - auto full wypas, dywaniki, skóra, podgrzewane fotele  🤔 jedyne czego nie ma to mata do bagażnika ale oryginalna do tego samochodu (  🤔wirek: ) jest artykułem wręcz kolekcjonerskim... wszyscy wiedzą, ze istnieje, na oczy widziało niewielu, jedynie kilku posiada..
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 kwietnia 2010 18:06
off top - ninvet co to za autko  😁 😲 ?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 kwietnia 2010 19:10
dzięki wielkie dziewczyny :kwiatek: :kwiatek:
szkoda, że jest aż tak dużo wymagań... 🙁 cóż, pożyjemy, zobaczymy (sama bym chyba poczerwieniała z zazdrości! :hihi🙂
trzynastka   In love with the ordinary
04 kwietnia 2010 23:18
Daniela - nic niezwykłego. Mitsubishi Galant wersja Advance 😉
Ale wiesz jak to jest, oczko w głowie, jejku jejku... wycieraczek po całym allegro od kompletu szukał jakby nie mógł kupić zwykłych  🤔
taki o
Faaaajny lubie takie autka 😎
Za dwa miesiące mój luby ma urodziny i nie wiem co wymyślic...

Powiedział mi, że najbardziej chciałby dostac romantyczną kolację we dwojga i tak planuję zrobic. Jednak wciąż wydaje mi się to za mało. Nie mam pomysłu, co by tam dla niego wymyślic. Chłopak jest mechanikiem, lubi samochody terenowe, spędza czas raczej aktywnie, nie ogląda TV, dba o prawidłowe umięśnienie swojego ciała (obecnie walczy z pozostałościami piwnego brzuszka)lubi dobrze i zdrowo zjeśc (McDonald's go odrzuca).
Co byście takiemu facetowy podarowali? Help!
ikarina, a czy w związku z tym co robi i lubi kupuje co miesiąc jakieś gazety? bo jeśli kupuje men's health albo coś o 4x4 to mogłabyś mu wykupić prenumeratę żeby nie musiał co miesiąc wydawać kasy na gazety😉 my jak kupowałyśmy mamie na gwiazdkę prenumeratę pani to jeszcze prezent dostała - jakieś kolczyki czy coś😉

a z innych (zależy oczywiście o jakiej kwocie mówimy):
- jak jeździ 4x4 to kompas (jakby się w terenie zgubił;P)
- kurs gotowania np sushi dla Was obojga
- jakiś zabieg na ciało w spa (dla niego lub dla Was) - nie jest to duża kasa, a może pomoże przy tym brzuszku😉
- z materialnych rzeczy to może jeszcze - jakiś przyrząd do ćwiczeń? narzędzie mechaniczne? albo coś na pamiątkę wieczoru - Wasze zdjęcie w fajnej ramce, albo wywołane na dużym formacie i w antyramie? no w takich romantycznych pamiątkach nie jestem mocna😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
09 maja 2010 20:20
A co dla faceta koniarza? Jedyny minus ze przy dosc ograniczonym budzecie;p
Breva, dziękuję najmocniej! Pomysły są całkiem fajne, może "użyję" jednego z nich". 🙂 Na razie jeszcze się zastanawiam, bo najbardziej lubię dawac prezenty "od siebie", czyli coś, co sama zrobiłam, zorganizowałam itp.
domiwa nowy kask do jazdy?
ikarina, jeśli macie jakieś fajne wspólne zdjęcia, albo on ma zdjęcia z jakiegoś ważnego dla siebie wydarzenia, albo możesz wziąc jego "sportowe zdjęcia", - możesz stworzyć mu ksiązkę z tymi zdjęciami i podpisami! w empik.foto mają taka opcję - ja koleżance robilam książkę ze zdjęciami ze wspólnego końskiego wyjazdu - mniejszy rozmiar, twarda okladka, bodajże 26 stron po kilka zdjęc na stronie i z opisami (tekst wymyślany przeze mnie), kosztowała mnie coś koło 100 zl (116 chyba). W sumie nie tak mało ale jest to prezent od Ciebie, Ty dodajesz tekst więc jest "osobiście"😉 no i fajnie zobaczyć swoje zdjęcia  w książce-albumie na porządnym papierze😉 moja koleżanka byla zachwycona😉 są jeszcze do zrobienia kalendarze - ten robiłam mamie za jakieś 36 zł (ale to już gdzie indziej) i też byla zachwycona, a kalendarz wyszedł super! (ze zdjęciami naszych psów i naszymi😉 )
Pomocy  :kwiatek: szukam takiego wisiorka http://allegro.pl/srebrne-serce-i-lancuszek-grawer-gratis-i1198503136.html ma byc serce, najlepiej takie okrągłe (dwustronne) do 120zł tylko żeby nie było wielkie takie jak tutaj na aukcji 28mmx38 ma byc naszyjnik a nie taki bardziej wisior  😉
A może same wiązania do snowboardu albo buty? Coś z akcesoriów zawsze się przyda. Jeśli dużo gra na kompie możesz poszukać profesjonalnej myszki.
help! w naszej grupie an studiach stwierdziliśmy,że fajnie było jak w podstawówce mieliśmy klasowe Mikołajki no i postanowiliśmy to powtórzyć. Najpierw wylosowałam koleżankę,ale potem musieliśmy powtórzyć losowanie no i przytrafił mi się kolega. Co można kupić za 10zł? 😎
W tamtym roku też mieliśmy szkolne mikołajki. Początkowo wylosowałam klasowego kujonka i po wywiadzie w terenie dowiedziałam się, że chce dostać...książkę 😵 Szkolne mikołaki i mam mu tak bez wysiłku kupić książkę?! Wymieniłam się z innym chłopakiem (który średnio zainteresowany był robieniem wyjątkowych prezentów) na bardzo fajnego kolegę. Dowiedziałam się co ów chciałby dostać. Okazało się, że...dresy na wagę z ciucholadnu (tak, taki zabawny z niego chłopaczek, coś tam palnął i ktoś mi o tym doniósł  :cool🙂. Popędziłam więc do ciucholandu, kupiłam mu dwie pary dresów (jedne takie na niego a jedne meeega wielkie), dorobiłam im markowe metki (puma i adidas), zapakowałam w taki papier wysyłkowy. Do tego kupiłam mu takiego fajego stworka-gniotka i napisałam list od św. Mikołaja (już nie pamiętam co tam było). Ubaw był na pół szkoły, prezent naprawdę mu się podobał, zaraz z kolegą ubrał się w dresy i biegali w nich po całej szkole  😂
D+A - ja bym poleciała w dużą ilość taniutkich, niezbędnych rzeczy... paczka zapałek, klamerka do bielizny, metr sznurka, kilka śrubek z nakrętkami, lizak, spinacz do papieru, 2 listki gumy do żucia, ołówek, rolka najtańszego papieru toaletowego z makulatury... po prostu dużo szpargałów - dających komiczny efekt i pożądaną cenę 😀
dla studenta proponuje to co Majorka + prytę, nie bez powodu mówi się 'biedny jak student' 😎 mój kolega dostał kiedyś zestaw mininarzędzi ogrodniczych kupiony w sklepie 'wszystko po 5zł', mała rzecz a ucieszył sie jak dziecko chociaż z ogrodnictwem to on ma raczej niewiele wspólnego 😂
W takim razie coś pokombinuję^^
No to zaczął się czas poszukiwania prezentów gwiazdkowych.
Może macie jakiś pomysł na prezent dla mamy, romasoholiczki, nauczyciela przedszkolnego, która ksiazek ma pod sufit, perfum tez i hm zestawów porcelany.
edit. odpowiedzialam na pytanie zadane pol roku temu -nieaktualne! 😎
Ja kompletnie nie mam pomysłów na prezenty🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 listopada 2010 17:45
W rossmanie są świetne, eleganckie komplety kosmetyków.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
03 grudnia 2010 15:46
Co na prezent 40 letniej kobiecie, która ma i może mieć wszystko (ma też 13 własnych koni)... Chodzi mi o drobiazg, nie mam kasy na wypasione prezenty.
+ Co na prezent jej 21 letniej córce (zawodniczka ujeżdżenia, ale też studentka ekonomii, modnie się ubierająca, dbająca o siebie etc.), która również ma i może mieć wszystko jeśli tylko poprosi mamę...  😉 ? I tu również chodzi mi drobiazg.

Prezenty niestety muszą być tanie i najlepiej nieduże, tak aby można było wysłać to listem (w takiej dużej bąbelkowej kopercie) a nie paczką.
Okwiat, może popróbuj zrobić jakiś drobiazg ręcznie? Skoro mogą mieć wszystko dla mnie to najlepsza opcja bo takiej rzeczy by nie kupiły i na pewno doceniłyby to, że zrobiłaś to sama  😉
A ja potrzebuje pomysłu na prezenty dla 2 dziewczynek : 13 i 16 lat.
Obie jezdżą u mnie konno , kochaja konie. Starsza maluje się i generalnie próbuje być dorosła  😉
Chciałam im kupić cos co sie naprawde przyda bo w domach mają mocno nie ciekawie a same nie chcą mi powiedziec czego potrzebują.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się