Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska


[s]Potrzebuję kontaktu do osoby, która ma konia imieniem  "Orzeszek" w miejscowości Dębe Wielkie powiat limanowski.
Ktoś coś wie ? Bardzo pilne i ważne! [/s]
Znalazłam. Dziękuję. Ufff
Hej dziewczyny🙂 jest tu ktoś może kto trzyma konia w KJK Mustang , w Santosie , Targowisku lub Botoji? Ktoś się może wypowiedzieć jak wyglądają obecnie warunki pensjonatu? szukam czegoś na zimę żeby mieć dość blisko 🙂 Mustanga mam najbliżej ale różne opinie słyszałam 🙂 :kwiatek: :kwiatek:
Co do stajni na Jurze polecam stajnię zaraz za Olkuszem w Bogucinie Dużym "Zagroda Kopytko".Bardzo dobra opieka,konie codziennie padokowane na 10 h pastwisk,cisza,spokój,czysto w boksach,koniska odpasione .....a do Pustyni Błędowskiej  jest wierzchem pół godzinki.....także dla amatorów rajdów czy terenów .....godna polecenia stajnia.Awaryjnie człowieki tez mają gdzie przenocować ....a i przy okazji fajne miejsce na urlop z koniem.
Czy ktoś z Was jeździ w KJK Szary lub OJK Santos? Chciałabym zacząć sportowo skakać i mam pytanie która stajnia jest pod tym kątem lepsza? Jest jakiś konkretny fajny instruktor? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam  😀
Kami   kasztan z gwiazdką
21 sierpnia 2014 20:05
[quote author=Capitan_Sparrow link=topic=196.msg2165368#msg2165368 date=1408647197]
Czy ktoś z Was jeździ w KJK Szary lub OJK Santos? Chciałabym zacząć sportowo skakać i mam pytanie która stajnia jest pod tym kątem lepsza? Jest jakiś konkretny fajny instruktor? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam  😀
[/quote]

Ja jeżdżę w Santosie  🙂 napisz na jakim koniu chcesz skakać swoim/dzierżawionym/szkółkowym  👀
Raczej na Santosowym (może na mówię rodziców na dzierżawę, ale mam małe szanse 🤔 )
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
28 sierpnia 2014 08:50
Czy ktoś z Was orientuje się gdzie mogę wyniklować strzemiona i sprzączki od popręgów. Mam kilka i chciałabym je zreanimować a kompletnie nie wiem gdzie się udać. Tylko tak w rozsądnej cenie jeszcze... . :kwiatek:
Zakład galwanizacyjny na Druskiennickiej w Swoszowicach, właściciel nazywa się Kaczor, ale o obecnych cenach nie mam pojęcia.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
28 sierpnia 2014 12:42
Dzięki  :kwiatek:, a gdzieś w Krakowie?
A Swoszowice to nuby gdzie sa?
W Swoszowicach 😉
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
28 sierpnia 2014 16:02
Zorilla Swoszowice są obok Krakowa, to nie jego dzielnica tylko osobne miasteczko.
Dzielnica X. Zadupie ale w miescie 😉.
Wieś też jest, ale mie w tym województwie.
-bibi22 tak jak napisała Zorilla Swoszowice to dzielnica Krakowa.[url=https://www.google.pl/maps/place/Druskiennicka,+Krak%C3%B3w/@49.9891588,19.9397849,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x471642d432439a9f😲x7ccf0244842b885]Tu[/url] masz mapę. Miasteczko "w okolicy" to Proszowice.
Ciekawostka: Niepołomice leżą tak z kilometr od granic Krakowa...
Przecież nikt nie mówi o Niepołomicach :P ??
Nic już nie rozumiem z tej dyskusji.
zna ktos Podskalany? stajnie w sensie :P jakies opinie?
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
31 sierpnia 2014 13:44
mój błąd 🙇 ale i tak chodzi mi o coś bliższego od Swoszowic
Bliższego do czego? Jest zakład galwanizacyjny na Woronicza, ale tam robią raczej projekty wielkoformatowe. Drugi jest na obrzeżach Huty i wiem o jeszcze jednym na Rybitwach. Poszukaj po prostu jakiegoś galwanizatora w swojej okolicy i zapytaj, czy zrobi Ci te sprzączki.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
01 września 2014 10:03
o Rybitwy byłyby ok, dzięki K i T
Ulica Nad Drwinią TECE, ale musisz zapytać, czy zrobią Ci coś tak małego.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
01 września 2014 10:48
właśnie znalazłam coś na własnym osiedlu 🙂, jak będę miała chwilkę to do nich podejdę, heh teraz się zastanawiam, czy ich nie znam
wujek google działa
K i T, jeśli się nie uda koło mnie, to tyrknę pod wskazany przez Ciebie adres, dzięki jeszcze raz :kwiatek:
jaka jest w tej chwili cena pensjonatu w KJK Szary?
wendetta Rok temu za boks z balkonikiem *takie mini wyjście na pole 😉 * płaciłam 1350zł, ale koń miał dodatkowe siano plus moczenie siana i owsa na każdy posiłek. Normalny boks był tańszy o 100zł.
Aktualne info posiada Strucelka, stoi tam teraz 🙂
Dava też stoi u Szarych 😉

wendetta Rok temu za boks z balkonikiem *takie mini wyjście na pole 😉 * płaciłam 1350zł, ale koń miał dodatkowe siano plus moczenie siana i owsa na każdy posiłek. Normalny boks był tańszy o 100zł.
Aktualne info posiada Strucelka, stoi tam teraz 🙂


Co to jest "dodatkowe siano" ?
ushia   It's a kind o'magic
02 września 2014 19:38
mozna tez zadzwonic pod numer podany na stronie...

zwykly boks 1250, z balkonem 1350
za trzecie siano w ciagu dnia +50 na miesiac (w standardzie jest dwa razy dziennie, dodatkowe to to trzecie wlasnie)

alez ja mam refleks, ogladalam codziennie Strucelkowego konia, ja sama tez spotykalam i dopiero teraz skojarzylam ze to oni  😵
fabapi Dokładnie tak jak ushia pisze 🙂 Widzę, że niewiele sie zmieniło za ten rok.
Dava stoi, gejbi też i pewnie inne osoby, ale jakoś Strucelka od razu mi przyszła na myśl :P
Dava   kiss kiss bang bang
02 września 2014 20:00
Dokładnie tak jak laski napisały  🙂

Akurat za siano w 'południe' się dopłaca, ale nie dopłaca się za: podawanie pasz/suplementów, moczenie siana/owsa, ubieranie ochraniaczy, kaloszków itd, wyprowadzanie na padok albo karuzelę itp. itp

Kolebka w sumie tylko jedna rzecz się zmieniła: mamy już kostkę 'ewryłer'  😁
Dava gdzie gdzie jest jeszcze kostka  👀 ? Widziałam na fotach, ze hotel też stanąl!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się