Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2012 13:19
możliwe że jest jeszcze inna stajnia w Trąbkach🙂 Carunia może będzie wiedzieć coś na ten temat🙂
Dava   kiss kiss bang bang
07 lutego 2012 13:25
Czy jak dobrze zrozumiałam regionalne ujeżdżeniowe zawody będą tylko w Facimiechu i Swoszowicach?  🙁

Szkoda, szkoda, wielka szkoda nie dość, że dla mnie daleko, to tego ujeżdżenia jest tak malusieńko.

Zabierzów jak do tej pory zrobił, raz jedyne zawody chyba w 2008? Oni chyba nie mają jakiś takich aspiracji,  szkoda, bo mam do nich rzut beretem, a sam ośrodek chyba mógłby jakoś odżyć, bo mam wrażenie, że ucichł i prawie wszyscy ujeżdżeniowcy jakoś się ulotnili.


Ulotnili się do do Nas 😀
O, ja się muszę dowiedzieć, bo mieszkam niedaleko! Konie tam na pewno ma moja koleżanka, ale tylko dwa, widać z drogi hucuła i qh, możliwe, że przy pizzeri Rancho Furia coś się rozwija, bo jej właściciel z tego co wiem też ma jakieś konie...

Fabapi - a towarzyskie będą tylko w klasie L?
Carunia wszystko wie! :P Stajni Justyny i Agi z drogi chyba nie widać, poza tym, są tam tylko trzy prywatne konie i na pewno jazd nie ma. ^To o czym mówicie to na 99,9% to przy Rancho Furia, nie byłam, nie wiem jak tam jest, nie wiem, czy na forum jest jeszcze Sylwia, która ma info z pierwszej ręki, a jak nie, to mogę się z nią skontaktować podpytać 😉
Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2012 14:56
wiedziałam że wiesz🙂
Jest ktoś chętny z Krakusów południowych na pasze Baileysa?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 lutego 2012 15:15
Laski powiedźcie mi czy oprócz Bolecina jest jakaś stajnia gdzie niedaleko niej jest jakiś stawik,jeziorko,zalew?  😍
juliadna, stajnia "U gniadego" w Przeginii za Czernichowem. Tam jest jeziorko🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 lutego 2012 15:22
Dorcysia a mają stronkę ? 😎
Podobno przy drodze na Gdów w miejscowości Trąbki bodajrze jest jakaś nowa tajnia, wie ktoś coś?  🏇 drodze zaraz jest tablica, że klub jazdy konnej, mój ojciec coś widział  👀 Może jest na forum właściciel/właścicielka? Jest tam pensjonat? pastwiska?


To napewno tak jak pisze Carunia Ranczo Furia... ich strona http://ranczofuria.pl/galeria.html

Dorcysia a mają stronkę ? 😎

http://www.stajniaugniadego.pl/
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 lutego 2012 16:07
Tamtam dzięki  😉

A tak na serio to szukam jakiejś pobliskiej stajni na tydzień wakacyjnej sielanki 🙂 Gdzie będą fajne zielone padoki, i woda  😍 aby w niej po pławić konia!  💘
juliadna, stajnia "U gniadego" w Przeginii za Czernichowem. Tam jest jeziorko🙂


Dodam, że nie jedno. Tu jeziorko goni jeziorko🙂

Z pastwiskami słabiej, stajnie się rozwija tak na prawdę i teraz jak się ociepli ruszają prace nad nowymi wybiegami. W łapę można jednak konia wziąć i na pobliskie trawy się przejść.

http://www.stajniaugniadego.pl/
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 lutego 2012 16:19
A jak wychodzi tam pensjonat?
650 za mc? Z tego co wiem. To stajnia państwa dorożkujących na rynku 😉

Czy w Krakowie dostane gdzieś paszę dodson? Czy najbliżej Katowice... ?
Cariotka   płomienna pasja
07 lutego 2012 16:28
Dodson z Tego co wiem ma darmową wysyłkę🙂
zorilla leci pw 😉
Dava   kiss kiss bang bang
07 lutego 2012 16:41
wiedziałam że wiesz🙂
Jest ktoś chętny z Krakusów południowych na pasze Baileysa?


Ja zamawiam bezpośrednio. Masz jakieś inne dojścia? 🙂 Bardzo mi odpowiada ta pasza.

Julex jeszcze mrozy nie puściły a Ty już o wakacjach  😀
oślepłam, gdzie znajdę pytania do brązowej odznaki + obowiązkowy przejazd?
Epikea , zdecydowałaś się 😀 ? Co to znaczy, obowiązkowy przejazd:P?
Teoria, ujeżdżenie, skoki .
dzięki dobra kobieto
no właśnie ujeżdżenie i skoki miałam na myśli

No chyba czas najwyższy to zrobić 😉 pewnie będę najstarsza na egzaminie  😎
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 lutego 2012 17:02
Davcia raczej o zdjęciach  😜 😜
Laski powiedźcie mi czy oprócz Bolecina jest jakaś stajnia gdzie niedaleko niej jest jakiś stawik,jeziorko,zalew?  😍


u nas też stawik, który zimą robi za lodowisko  😀
Carunia wszystko wie! :P Stajni Justyny i Agi z drogi chyba nie widać, poza tym, są tam tylko trzy prywatne konie i na pewno jazd nie ma. ^To o czym mówicie to na 99,9% to przy Rancho Furia, nie byłam, nie wiem jak tam jest, nie wiem, czy na forum jest jeszcze Sylwia, która ma info z pierwszej ręki, a jak nie, to mogę się z nią skontaktować podpytać 😉

Hej a Justyna nie ma tam w stajni jednego wolnego boksu?  🤣Od kilku lat już Justyny nie widziałam. Dzięki za info.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 lutego 2012 17:48
Pacia u Was? Czyli gdzie?
W Podskalanach. Co prawda my bliżej Szarych (tam chyba teraz stoisz z siwym ?) niż Bolęcina 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 lutego 2012 17:56
Tak u Szarych 😀 
Ale w maju pojadę tu u tu zobaczyć 😀 
juliadna zapraszamy 🙂
http://mzj.krakow.pl/news.php?cid=0&nid=3268 jest wstępny kalendarz    🏇
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
09 lutego 2012 18:26
Dava, Pacia hahah, tak, zakicałam w tamte tereny :p Byłam ( a raczej koń był osobno sam) w jakiejś innej miejscowości, nie pami etam dokładnie nazwy, stamtąd z głównej drogi idzie jedna z przecznic, taka polna droga między osiedlem i potem jest łąka i zaczyna się beton, potem skręca się w prawo, jedzie wąwozem, dwie łąki i jesteś w lasku michałowickim 😉
Mam nadzieję, że wszystko zrozumiałe  😁


Nie ma żadnych propozycji z Bolęcina? 😵 mam nadzieje ze to tylko wstępny kalendarz i jednak sie pojawią jakieś zawody skokowe. Wie ktoś coś? 👀
żaczkowa   gone with the wind
09 lutego 2012 20:17
marikaa, piszą, że "roboczy", więc oficjalny może do marca będzie :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się