Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

poprzednia następna
Strony: 1 ... 412 413 [414] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska  (Przeczytany 2098999 razy)
Jasnowata

Moje ogłoszenia
« #12390 : Maj 20, 2020, 10:09:48 »
Odpowiedz cytując
Dziękuję, będziemy próbować uśmiech
#link
Kaktus

« #12391 : Maj 21, 2020, 13:00:01 »
Odpowiedz cytując
powiem Wam, że jestem załamana, ile już osób obdzwoniłam z pytaniem o indywidualne treningi doszkalające. Albo nie ma miejsc bo tyle ludzi, albo konie w dzierżawie, albo coś tam... smutek

więc zanim dam sobie spokój na zawsze, to czy znacie może jeszcze kogoś poza wymienioną tutaj Magdą Jopek i Eweliną Żołną, kto prowadzi jazdy na swoim koniu?
- nie musi mieć uprawnień, wiedza i umiejętość jej przekazania mi wystarczy
- musi mieć swojego konia albo kogoś innego :P
- lokalizacja prawie każda, no może oprócz drogi na Węgrzce, Miechów, Hutę czy tamte okolice, bo korków "niezniese"
- chodzi mi głównie o pracę nad dosiadem, równowagą, rozluźnieniem... czyli jazda wyłącznie na płasko.
- jakby byłdo 100zł/h to już w ogóle bajka.

HELP  ukłon
#link
mindgame

« #12392 : Maj 21, 2020, 13:23:03 »
Odpowiedz cytując
Kaktus a kucyk cię urządza?
#link
Wet

« #12393 : Maj 21, 2020, 14:15:23 »
Odpowiedz cytując
Czy ma ktoś informacje, czy jakaś stajnia, nawet przydomowa przyjmuje ludzi do pomocy w zamian za jazdę? Kiedyś sporo jeżdziłam, jednak niestety musiałam sprzedać konia, a chciałabym do tego powrócić. Niestety, nie chce wydawać fortuny za jazdę, więc praca byłaby doskonałym wyjściem. Południowo zachodnia część Krakowa (Bielany, Kryspinów, Czernichów około te tereny).
#link
Łosiowa

« #12394 : Maj 23, 2020, 22:23:24 »
Odpowiedz cytując
Szukam stajni dla 2 emerytów, jeden z przeszłością ochwatową, drugi kaszlak alergik. Najważniejsze, żebym mogła mieć pewność, że konie są dobrze zaopiekowane, nie wychodzą na padoki trawiaste, jeżeli coś się będzie działo to do mnie ktoś zadzwoni, a ja nie będę musiała codziennie kontrolować czy wszystko w porządku. Do 900zl, już obojętnie, która strona Krakowa (choć najwygodniej północna), dojeżdżam samochodem. Ktoś coś?  kwiatek  ukłon ukłon
#link
Robaczek M.

i jej gniade szczęście:)

« #12395 : Maj 30, 2020, 10:11:31 »
Odpowiedz cytując
Czy w okolicach Krakowa (ewentualnie troche dalszych okolicach) jest jakaś godna polecenia stajnia przyjmująca na odchów młode konie? Chodzi mi tylko o postawienie konia na wielkich padokach, może być wolnowybiegowo, w towarzystwie młodzieży. Znajde gdzieś takie miejsce? Stado kucyków byłoby marzeniem
#link
"Ktokolwiek powiedział, że szczęścia nie można kupić za pieniądze, nie wiedział że można kupić konia"
DeJotka

« #12396 : Maj 30, 2020, 11:35:30 »
Odpowiedz cytując
A Rzeszotary? Hodowla hucułów, duże pastwiska.
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
Robaczek M.

« #12397 : Maj 30, 2020, 13:07:16 »
Odpowiedz cytując
O, myślałam że to dużo dalej od nas  icon_redface
Zadzwonie po weekendzie i się dowiem wszystkiego, na stronie widzę że przyjmują konie do pensjonatu.
A coś jeszcze? Nie wymagam cudów, nie potrzebne mi zaplecze do jazdy, chce tylko żeby koń miał czysto, zjadł tyle co potrzebuje (to kuc więc za wiele nie potrzebuje), miał towarzystwo młodych koni (on ma 3 lata i ewidentnie brakuje mu towarzystwa do zabawy) no i dobra opieka to już koniecznie.
Ewentualnie wszystko wyżej wymienione plus dodatkowo osoba, która pracuje z młodymi końmi i przyjmuje konie w trening (nic sportowego i ambitnego) ale to mocno do przemyślenia, bo moim zdaniem kuc jest za młody.
#link
"Ktokolwiek powiedział, że szczęścia nie można kupić za pieniądze, nie wiedział że można kupić konia"
dziunka

Moje ogłoszenia
« #12398 : Maj 31, 2020, 06:37:32 »
Odpowiedz cytując
W Czułowie, stajni na psiej górze są młodziaki, chów wolnowybiegowy aczkolwiek przesadnie dużo przestrzeni nie ma.
#link
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #12399 : Czerwiec 02, 2020, 20:30:09 »
Odpowiedz cytując
Podpinam się pod pytanie Robaczek -  stajnia dla źrebaka. Może być boksowa, ale pastwiska i przestrzeń może być wolny wybieg. I do 600 złotych to byłoby marzenie. Dziecko 7 miesięcy po huculskim ojcu. Jakieś pomysły? Poza Czułowem.
#link
Szałas na hałas

http://www.zpsitupem.pl/
Robaczek M.

« #12400 : Czerwiec 02, 2020, 20:52:04 »
Odpowiedz cytując
Kastorkowa jeśli coś znajdziesz to daj proszę znać uśmiech a Wasze Nielepice? Albo tam.gdzie są hucuły?
Na re-volcie w ogłoszeniach jest też stajnia w Brzeźnicy, zna ktoś to miejsce?
Jest jeszcze takie ogłoszenie https://ogloszenia.re-volta.pl/pensjonat-wolnowybiegowy-na-terenie-parku-krajobrazowego/o/196615/?kodkm=10&lokalizacja=5&sortowanie=0 słyszeliście coś o tym miejscu?
#link
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #12401 : Czerwiec 02, 2020, 20:55:11 »
Odpowiedz cytując
Szukam dla znajomej i jej zależy na boksie, ale rozważy wszystko i cena tu gra rolę. Kwarcowy plac jej do szczęścia nie potrzebny dla malucha a tam gdzie hucuły to no ja nie polecę mimo wszystko. No może na sezon pastwiskowy.
#link
Szałas na hałas

http://www.zpsitupem.pl/
fabapi

Moje ogłoszenia
« #12402 : Czerwiec 02, 2020, 21:20:41 »
Odpowiedz cytując
Mój źrebak w Mosznej - 650 zł miesięcznie ale warto uśmiech
#link
karolina_2906

Moje ogłoszenia
« #12403 : Czerwiec 03, 2020, 21:35:59 »
Odpowiedz cytując
Hej uśmiech możliwe, że w najbliższym czasie HB Contact ruszy w trasę na Małopolskę - docelowo okolice Nowego Sącza. Z tego co się orientuję, to p. Bogdan może zająć się wszystkim, co na wełnie - ingerencja w lateksy jest możliwa tylko przy całkowitej wymianie wypełnienia, co może być kosztowne. Jeśli są jakieś zainteresowane osoby, to dajcie znać, może uda się zaplanować jakąś sensowną trasę uśmiech
#link
izydorex

« #12404 : Czerwiec 04, 2020, 08:44:44 »
Odpowiedz cytując
Kastorkowa jeśli coś znajdziesz to daj proszę znać uśmiech a Wasze Nielepice? Albo tam.gdzie są hucuły?

Nie myślałaś o tym, żeby dać do Paczółtowic do Magdy?
#link
ewabe

Moje ogłoszenia
« #12405 : Czerwiec 15, 2020, 07:51:55 »
Odpowiedz cytując
Podpinam się pod pytanie Robaczek -  stajnia dla źrebaka. Może być boksowa, ale pastwiska i przestrzeń może być wolny wybieg. I do 600 złotych to byłoby marzenie. Dziecko 7 miesięcy po huculskim ojcu. Jakieś pomysły? Poza Czułowem.

A Goszcza?
#link
jankesiara

« #12406 : Czerwiec 16, 2020, 08:55:12 »
Odpowiedz cytując

Ranczo Zwierzyniec koło Jordanowa?  uśmiech
#link
kolebka

Dream-maker

« #12407 : Czerwiec 16, 2020, 18:07:10 »
Odpowiedz cytując
Będę kilka dni w Gładyszowie, jak oceniacie jazdę na hucułkach tam ? W ogóle fajne miejsce ?
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

Robaczek M.

« #12408 : Lipiec 19, 2020, 09:50:30 »
Odpowiedz cytując
Jeśli ktoś jest zainteresowany to 30.07dr Henklewski będzie w Krakowie uśmiech
#link
Robaczek M.

« #12409 : Lipiec 27, 2020, 20:17:26 »
Odpowiedz cytując
Troszke czasu minęło, więc pozwole sobie napisać uśmiech
W Santosie lata temu w rekreacji pracowała srokata Jessica. Podobno później ktoś ją dzierżawił. Czy nadal jest w Zabierzowie? Wie ktoś co z nią się teraz dzieje? uśmiech
#link
jolantat

« #12410 : Lipiec 28, 2020, 20:48:27 »
Odpowiedz cytując
Jesica została sprzedana prywatnemu właścicielowi, stała w Santosie, a później została sprzedana gdzieś na Podhale.
#link
Robaczek M.

« #12411 : Lipiec 28, 2020, 21:07:18 »
Odpowiedz cytując
Dziękuje kwiatek
A nie wiesz może gdzie można szukać kontaktu do obecnego właściciela?
Mam nadzieje że dobrze trafiła uśmiech
#link
jolantat

« #12412 : Lipiec 30, 2020, 21:22:07 »
Odpowiedz cytując
niestety nie wiem! napisz na fb do joanny zych-słomy to była właścicielka Jesici przed sprzedażą
#link
Strony: 1 ... 412 413 [414] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.