Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Zapytam tu, bo pewnie mi ktoś prędzej odpowie niż w ogólnym wątku.
Gdzie w naszym województwie można wysłać na obóz jeździecki jedenastoletnią dziewczynkę? Kilka razy siedziała na koniu, ale to tyle, więc obóz od podstaw.
Wiadomo, że podczas jednego obozu wiele się raczej nie można nauczyć, ale niech tam będą bezpieczne konie, sensowni instruktorzy i niech te dzieci mają jakoś zorganizowany czas poza jazdami.
Ktoś coś doradzi?  :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 marca 2018 07:58
Pcim?
Już nie ma miejsc. 🙁
Znajomi polecili im też Czasław, ale tam też komplet.
żaczkowa   gone with the wind
22 marca 2018 08:28
Murat-Gazon, moja siostra (13 lat) jeździ do Hebdowa i jest zachwycona 😉
Dzięki, dopytam się w takim razie. 🙂
Hebdów
Łętkowice
Toporzysko
[quote author=Murat-Gazon link=topic=196.msg2768622#msg2768622 date=1521700731]
Zapytam tu, bo pewnie mi ktoś prędzej odpowie niż w ogólnym wątku.
Gdzie w naszym województwie można wysłać na obóz jeździecki jedenastoletnią dziewczynkę? Kilka razy siedziała na koniu, ale to tyle, więc obóz od podstaw.
Wiadomo, że podczas jednego obozu wiele się raczej nie można nauczyć, ale niech tam będą bezpieczne konie, sensowni instruktorzy i niech te dzieci mają jakoś zorganizowany czas poza jazdami.
Ktoś coś doradzi?  :kwiatek:

[/quote]

Rancho Hajnos
Assanya w Żmiącej?
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Pozbieram sobie zatem to wszystko w całość i przekażę rodzicom zainteresowanej, może coś wybiorą (i będzie jeszcze miejsce).
żaczkowa   gone with the wind
31 marca 2018 10:52
Dziewczyny, mamy gdzieś w Krakowie jeszcze jakiś dobrze zaopatrzony stacjonarny sklep jeździecki? 😵
Amigo się przeprowadza na totalnie drugą stronę miasta, Hidalgo zmieniło lokalizację jakiś czas temu, ale oni zawsze raczej zamawiali...
Potrzebuję czarnego cylindra w roz. 58/59  👀
Zapytaj w Horse-Trade- są na Dekerta i jest jeszcze Kashtan w centrum miasta
Ostatnie określenie jakiego bym użyła w stosunku do Kashtana to "dobrze wyposażony"  🤣
żaczkowa   gone with the wind
31 marca 2018 16:27
Moona, no właśnie, potrzebuję wejść, przymierzyć i kupić, a sądząc po lokalizacji to lokal tam malutki i wyboru zbytniego nie ma
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 marca 2018 16:33
Nie wiem czy znajdziesz gdzieś wybór cylindrów od ręki. No, ale jakbym miała celować to właśnie w Hidalgo albo Horse Trade.
żaczkowa, w Hidalgo cylinderki były, może nie cała rozmiarówka ale kilka na pewno. Zadzwoń po Świętach i sprawdzą 🙂
Ja pare lat temu potrzebowałam na już i właśnie był w Hidalgo, albo zamówili mi go w jeden dzień dosłownie.
A potem ty go odkupiłaś 😉
żaczkowa   gone with the wind
31 marca 2018 16:39
Zorilla, właśnie potrzebuje już pokoleniowej wymiany, dużo razem przeszliśmy :P
W takim razie po świętach zabieram się za telefoning do Hidalgo, dzięki :kwiatek:
Poszukuję stajni z padokami do 600 max 650zł. Ktoś coś? Najważniejsze PADOKI
ChemiK, Laskonik? Padokowanie średnio 6.00-20.00 🙂
żaczkowa, a nie wolisz poczekać do soboty na otwarcie Amigo w nowym miejscu? Jeszcze na jakas promocję się załapiesz 😉
ChemiK może Paszkówka?
Widziałam  na FB, że są miejsca u leśniczego w Zalasiu na sezon pastwiskowy.
Jakby ktoś chciał do wolnowybiegówki, to u nas (w Czułowie) są obecnie wolne miejsca.
Jedzie ktoś może 18.04 wieczorem z okolic Zabierzowa, Brzoskwini do Facimiecha i ma wolne miejsce w koniowozie?
żaczkowa   gone with the wind
05 kwietnia 2018 18:18
Co do cylindra, to zamówiłam w Pasi-Koniku - w Horse Trade tylko jedna sztuka 57 i 2-3 tygodnie czekania na zamówienie, w Hidalgo 3 ostatnie 54 i tydzień/dwa czekania 🙁
nowa lokalizacja Amigo to kompletnie druga strona miasta ode mnie i już wolę dopłacić, niż się tam tłuc :P
btw jestem zachwycona nową odsłoną Hidalgo (ostatni raz byłam na Kobierzyńskiej) - sklep przepiękny i super załoga! 😍
Jeżeli ktoś z Was się jeszcze zastanawia, czy warto się wybrać do nowego sklepu Amigo, to zdecydowanie warto! Wydałyśmy z mamą wczoraj całą gotówkę, a miałyśmy w sumie się tylko rozejrzeć 😁 Popłynęłam głównie na suplach i preparatach, bo wybór jest stanowczo za duży  😜 I jeszcze wypatrzyłam sobie kask z Uvexa 😍 a mama oficerki Tattini. Cylindrów ujeżdżeniowych też było zdecydowanie więcej niż jeden, jakby ktoś oprócz żaczkowej szukał 😉
Dojazd jest bardzo spoko, autem z autostrady jedzie się dwie minuty i jest parking z wyznaczonymi miejscami tuż pod sklepem, a dla tych co wolą MPK - to linii które jeżdżą chociażby pod HTS jest pierdyliard 😉
Orientuje się ktoś jaka jest cena pensjonatu w Mustangu?
Konie z Polsadu zostaly tam?
W Polsadzie jest teraz nowy ośrodek, prowadzony przez inne osoby, i niestety jest tam nadal Mi-Ogi, Efektor i Modra (przy czym nie wiem, czy Modra na pensjonat, czy do jazd dla klientów).
http://ogloszenia.re-volta.pl/nowa-stajnia-w-centrum-krakowa-serdecznie-zapraszamy/o/92205/?lokalizacja=5&sortowanie=0
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 kwietnia 2018 08:29
Czemu niestety? Podglądam ich na fb i nie widzę, żeby działa się im jakaś krzywda. Kojarzę dziewczynę, która to prowadzi i nie mogę o niej nic złego powiedzieć.
Byłam tam kilka lat temu jak byli starzy właściciele no i dobrego wrażenia to na mnie nie zrobiło bardzo, ale teraz po odnowieniu nie wygląda to tragicznie.

Modra to ogólnie jest na sprzedaż.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się