Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

PILNE ! Mam do odsprzedania boks i opłacone przejazdy na ten weekend podczas parkurow szkoleniowych w Facimiechu. Cena do uzgodnienia.
Właśnie, wie ktoś jak wygląda sytuacja pensjonatowa w Staniątkach?
rudy-rudziaczek   http://szyszka.blog.onet.pl/
26 stycznia 2017 19:18
W Bodzanowie za 900/mc konie są wypuszczane zawsze, niczego nie trzeba dopilnowywać. Podawanie suplementów (zakupionych przez właściciela), czy nawet leków - bez dodatkowych opłat. W zimie siano 24h, w lecie hektary trawy. Boksy codziennie sprzątane i wypchane sianem i słomą. Też myślałam, że mnie nie będzie stać, ale luksus bycia spokojną o mojego konia jest wart tej ceny. 🙂
RETNADA, rudy-rudziaczek, dziękuję! Do Bodzanowa miałabym bardzo blisko, to też oszczędność... Korzystanie z hali i solarium są w cenie czy za to się dopłaca ekstra?
rudy-rudziaczek   http://szyszka.blog.onet.pl/
26 stycznia 2017 22:07
Hala i ogromna ujeżdżalnia zewnętrzna zawsze w cenie, najczęściej na wyłączność wręcz (nie ma szkółki, rekreacji, użytkują ją tylko pensjonariusze). Od października do marca każdy ma w cenie 15 min solarium 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 lutego 2017 19:44
MODEL CALL!
Mam nadzieję, że mnie modzi nie pogonią, w końcu to nie ogłoszenie zarobkowe
Szukam konia do zdjęcia (portret), którego mogłabym sfotografować w weekend, w okolicach Krk
- w typie sportowym (dobrze zbudowany), z ładną głową, najlepiej odmianą, golony/derkowany (zarosniety odpada)
Zdjęcie do fajnego projektu 🙂😉
Sorry za off top ale może ktoś zechce dorzucić swój 1 zł na siano dla fundacyjnych koni 🙂

https://pomagam.pl/weni
szukam stajni na test odkurzacza do padoków do kup końskich, u siebie już testowałem ale ciekawi mnie opinia użyteczności sprzętu od innych, w związku z tym pytanie o stajnie które sprzątają padoki z końskich kup :-) ?
Chętnie przetestujemy 🙂 Dwadzieścia kilka padoków w jednym miejscu  😅
pawel_asola, taki odkurzacz to pewnie tylko na plaskich i równych kwaterkach sie sprawdzi?
Ja nie mam płaskich i dawał rade chodź pewnie trudniej jego zaczepia się na hak auta lub kłada
żaczkowa   gone with the wind
21 lutego 2017 09:48
Dziewczyny, pomóżcie, orientujecie się czy któryś z krakowskich rymarzy podejmie się takiego drobiazgu?  😵
Torebka skórzana, reklamowana już 2 razy z tego samego powodu - ta pętelka jest złączona klejem i po tygodniu się rozwala. 3 szewców już odmówiło interwencji nieklejowej, bo nie ma tego jak wsadzić pod maszynę. Taka pierdoła, a irytuje jak Lego w bucie...  🤬
żaczkowa, na rogu Olszańskiej i Prazmowskiego byl kiedys swietny zaklad kaletniczy. Jezeli prowadzący go pan jeszcze zyje, to zeszyje taki drobiazg na pewno. Ewentualnie mozesz sprobowac się skontaktować z Piotrkiem Harafem, szyl kiedys samodzielnie ogłowia, wiec może się podejmie ;-)
ja bym sprawdził u Pana Sutowskiego na Obozowej

Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lutego 2017 14:32
Kogo polecacie do zębów? Oraz jaki jest aktualnie orientacyjny koszt?
250-300zl?
Ja robilam u Agnieszki Jakubowskiej, ciezko powiedziec czy polecam bo sie srednio znam 🙂 Bylo milo i bezproblemowo.
Ja też polecam Agnieszkę Jakubowską 🙂
U nas też żeby robi Agnieszka.
30 Marca będę jechała prawdopodobnie tylko z jednym koniem w przyczepie na zawody do Stangretu (Kielce) z Krakowa. Gdyby ktoś chciał się podłączyć zapraszam na priv. Nie trzeba brać boksu na zawodach, mogę dołożyć gratis ogroomny boks u siebie w stajni 20 minut od obiektu 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 marca 2017 10:30
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi odnośnie zębów te tu jak i na pv :kwiatek:
Chciałabym się dowiedzieć jeżeli ktoś się orientuje kto obecnie prowadzi jazdy rekreacyjne  w kj szary?Może ktoś napisałby kilka słów o instruktorze.  I jak one się odbywają?  czy w grupach zaawansowanych skacze się przez przeszkody czy to tylko na treningach sportowych? Niestety nigdzie nie mogę znależć na forum aktualnych informacji na ten temat a wiadomo że instruktorzy mogli się zmienić.
Gdzie w Krakowie zrobię najsprawniej badania sportowe ?
żaczkowa   gone with the wind
09 marca 2017 12:21
Egonowa, na Joselewicza 😉
żaczkowa dziękuję  :kwiatek: wiesz może w jakiej cenie mają te badania?
żaczkowa   gone with the wind
09 marca 2017 14:14
Egonowa, oj nie wiem, ja już nie jeżdżę i ostatnio tam byłam ze 4 lata temu, także mogło się pozmieniać. Przychodzisz tylko z wynikami krwi, resztę badań robią na miejscu, wszystko załatwisz w 40 minut, a terminy miałam na następny dzień 😉
żaczkowa super, dziękuję :kwiatek:
[quote author=żaczkowa link=topic=196.msg2658895#msg2658895 date=1489068865]
Egonowa, oj nie wiem, ja już nie jeżdżę i ostatnio tam byłam ze 4 lata temu, także mogło się pozmieniać. Przychodzisz tylko z wynikami krwi, resztę badań robią na miejscu, wszystko załatwisz w 40 minut, a terminy miałam na następny dzień 😉
[/quote]

właśnie już nie robią na miejscu

Ktoś może polecić sportowego gdzie zrobią badania od ręki?  :kwiatek:
Możecie podac mi namiar na dobrego rymarza? Koń zerwał mi wodze. Mam zerwane puślisko i małą dziurkę w siodle.
Z góry dziękuję!
Adunia. Dobry rymarz jest na ul. Obozowej 52a. Pan Jerzy Sutowski.
Dorcysia, dziękuję! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się