Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Krakusy, czy ktos mialby pozyczyc hackamore na jedna jazde?  :kwiatek:
Ja mogę pożyczyć ale byłoby do odbioru w Niepołomicach albo okolicach Nowej Huty 🙂
Hej, znacie może trenera ujeżdżenia, który pracuje klasycznymi, przyjaznym dla konia metodami? Najlepiej, żeby był w stanie dojeżdżać do Tarnowa, ale dojazdy z mojej strony też wchodzą w grę  😀 Za wszelką pomoc w poszukiwaniach bardzo dziękuję.  :kwiatek:
Dava   kiss kiss bang bang
26 września 2016 08:03
Dobry trener ujeżdżeniowy, których jest u nas jak kot napłakał nie dojedzie Ci do Tarnowa...
Mają tyle klientów na miejscu, że czasowo to się nikomu nie będzie kalkulować  👀
Dava, a stacjonują oni na terenie Krakowa, okolicach? Bo ja mogła bym też dojechać do nich i trenować w formie takich dwudniowych konsultacji, o ile w danej stajni byłaby taka możliwość? Tylko też zależy mi, żeby nie jechać z koniem na drugi koniec Polski.  😉
Większość stajni gdzie stacjonują trenerzy znajduje się poza granicami miasta, w mniejszych miejscowościach oddalonych średnio do 30 km od centrum.
Karinaa a masz z nimi jakieś doświadczenia, mogłabyś kogoś polecić ?
Hej!
Przymierzam się na nowo rozpocząć przygodę z końmi po dłuuuuuuugiej przerwie.
Polecicie jakąś dobrą stajnię gdzie można sobie przypomnieć jak to jest? 🙂
RETNADA- dziekuję, już mam 🙂

maniana - sprawdź Marcina Kurala, wydaje mi się, że jeździł w tamte okolice.
ja znowu o konie na Błoniach...o co chodzi?
Hej!
Przymierzam się na nowo rozpocząć przygodę z końmi po dłuuuuuuugiej przerwie.
Polecicie jakąś dobrą stajnię gdzie można sobie przypomnieć jak to jest? 🙂

spróbowała bym Santos 🙂

Konie na Bloniach? Znowu jakieś pokazowe wyścigi urządzają?
ale że wciąż? codziennie? w jakich godzinach ?
Nie mam pojęcia, to jakieś top secret, bo żadnego info nie widziałam 😉 Zdjęcia są z soboty.
no właśnie ja szukam i szukam i NIC. A konie są. Dziś więcej niż ostatnio.
Dava   kiss kiss bang bang
27 września 2016 11:16
Wie ktoś coś więcej na ten temat???
Też się dowiedziałam od kogoś, kto widział konie na żywo, nikt nic nie wie ad wyścigu, nie było info prasowego w ogóle w ten sprawie  🤔
Ja jeżdżę do pracy tamtędy, są nadal płotki i w środku pasą się konie. Od strony Piastowskiej. Wpisuje najdziwniejsze kombinacje w internet i znajduje tylko stare imprezy.
Najprościej pewnie zapytać, ale akurat zawsze jestem tam przelotem z zegarkiem w ręku
Witam, poszukuję osoby w Krakowie lub okolicach, która poprowadziłaby mi raz, dwa razy w tygodniu treningi na swoim koniu. Wiem, że post jest trochę  🚫 ale przeglądam już od jakiegoś czasu ogłoszenia i jak na razie nic nie udało mi się znaleźć. Ważne aby do stajni był prosty dojazd MPK lub busami z centrum miasta, zależy mi także na indywidualnym podejściu  🏇
Osoby zainteresowane, bądź mogące kogoś polecić proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam  🙂
Czy ktoś  trzyma aktualnie konia w SK Botoja i byłby tak miły odpowiedzieć na kilka pytań?  :kwiatek:
[CIACH] - w czterech wątkach to już spam.
Czy jest gdzieś w Krakowie lub okolicach miejsce, gdzie zmieliliby mi granulat?
Granulat jest bardzo twardy i jest go ok. 1,5 kilograma.
Hej
Kto z przewoźników stacjonuje bardziej w  okolicach Balic/Zabierzowa? Nie chciałabym załatwiać transportu który musi jechać z totalnie drugiej części Krakowa  😉
Pięknie proszę o pomoc  :kwiatek:
Ruszam na poszukiwanie stajni w Krakowie w której można doskonalić się w skokach. Nie wiem kompletnie gdzie zacząć poszukiwania, mieszkam od strony północnego Krakowa, więc fajnie by było żeby dojazd był też jako taki. Liczę na waszą pomoc  🙇
Jussy na północy Krakowa na pewno z dobrych stajni skokowych masz KJK Szary Michałowice. Oczywiście tu pytanie jakim budżetem operujesz 😉
I czy masz konia, czy jeździsz rekreacyjnie, czy chcesz dzierżawić... Ciężko tak doradzić, ale tak czy siak po tej stronie to chyba tylko Szary.  👀
Czy ktoś stoi w kjk Szary albo zna cenę pensjonatu i mógłby mi tu lub na priv podesłać? 👀 I czy są wolne boksy czy kolejki?
Dava   kiss kiss bang bang
25 października 2016 18:47
Boks standard 1300zl  z balkonem chyba 1450 czy cos takiego, w tym karuzela, padok (wypuszczanie i ochraniacze), karmienie 3razy dziennie, podawanie witamin, moczenie siana itd., boksy codzienne sprzatane do czysta. 2 lonzowniki, 2hale, 2place zewnetrzne 2stajnie i prywatny las na spacery. Na miejscu luzacy, trenerzy co tam chcesz. Najlepiej przyjedz i zobacz sama  :kwiatek: miejsc raczej nie ma ale to tez sie musisz dopytac, bo sporo sie koni kupuje i sprzedaje od nas i moze akurat jest cos wolnego  :kwiatek:
Może ktoś z Was dawno,dawno temu jeździł w Santosie i ma zdjęcia mojego konia z okresu jego pracy w rekreacji bądź jak był jeszcze malutkim źrebaczkiem?
Chodzi mi o Laptopa - będę wdzięczna za każde foto 🙂
MonioRek jak będę mieć chwilę czasu i odpalę stary komputer to poszukam. Miałam kiedyś gdzieś taka sesyjkę, ale wolałabym się do niej nie przyznawać.  😁 Haha tak, to był mój ukochany duży koń. 😉 Ja to zawsze sobie znajdę jakiegoś wariota.  😁
Alaska będę wdzięczna 🙂

PS Lapek przez 4,5 roku odkąd jest ze mną baaaardzo się zmienił i już nie jest wariatem jak kiedyś 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się