Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Agro-Axel http://agro-axel.wix.com/agro#!mapa/cfbi o tym mówimy 😀 ? Czy o czymś innym  👀
W każdym razie jak tam byłam to była Pani.  😁
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
21 maja 2016 23:16
Agro-Axel jest i w Liszkach i Krzeszowicach albo Zabierzowie 🙂 w Liszkach mają wszystko, otręby, jęczmień, wysłodki na kilogramy, witaminy, probiotyki, siemie i słonecznik 🙂 robią też jakieś mieszanki (ktoś dla koni zamawia jęczmień, owies i kukurydze w jakiś proporcjach i wszystko zmielone) a ja kupuje jęczmień i Pan mi go mieli po worku 🙂
Czy ktoś robił zdjęcia w miniony w weekend (sobota) w Toporzysku?
W dniach 3-5 czerwca bedzie w Krakowie Lee Hollen. Osoby zainteresowane prosze o kontakt pod nr telefonu 501721910.
W zwiazku z tym, ze w tym czasie odbywaja sie zawody u Szarych Lee zaproponowala ze moze popracowac z konmi u ktorych juz byla podczas poprzednich wizyt w trakcie zawodow (przed i po starcie).
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 maja 2016 09:17
Czy ktoś wie jak ma się aktualnie sytuacja w Wiktorowicach? Jak z czystością w boksach, obsługą itp?
Gdzie w okolicy dostane sieczę z lucerny (taką paszową, nie deninge, pro linen itp)??
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
03 czerwca 2016 12:59
Gdzie w okolicy dostane sieczę z lucerny (taką paszową, nie deninge, pro linen itp)??


Jaworzno? http://olx.pl/oferta/sieczka-dla-koni-z-lucerny-15kg-CID103-IDc324Z.html#72bb0ac274

Najlepiej podjechać samemu, do Jaworzna jest ~45 minut z Krakowa, można jechać DK79 przez Krzeszowice i Trzebinię, to ałtostrady nie zapłacisz. Tylko do tej firmy dzwonisz wcześniej, bo niekoniecznie będą mieli kogoś na magazynie.
Dobre znam jaworzno ale jechanie 50km po sieczke za 15zl brzmi troszke bez sensu 🙂
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
03 czerwca 2016 20:32
Zawsze można 3 wory kupić...
Cześć, orientuje się ktoś może czy gdzieś w Małopolsce (najlepiej w okolicach Krakowa) będzie w najbliższym czasie organizowany kurs instruktorski? :kwiatek:
Lady Lawenda, można różne rzeczy robić tylko po co jak sie potrzebuje co innego... Jaworzno dobrze jest mi znane (tak samo jak temu wątkowi 😀) ale to za daleko. Pytałam w tym składzie Liszki/Rudawa i mają co potrzebuje, ale lucerne tylko w ziarenkach.

chercorzek, czy coś poza Toporzyskiem w ogóle robi w Małopolsce kursy?
Poszukuję miejsca dla 7 letniego wałacha w stajni z padokami i dobrą opieką. Co polecacie w poblizu Wieliczki? do 30 km.
W okolicach Wieliczki z pastwiskami i opieką to chyba przede wszystkim "Stajnia pod rozbrykanym Carrot Stickiem", ewentualnie Krakuszowice ?
anibas12, Stajnia LASKONIK w Laskowej? W tę stronę na pewno zrobisz szybciej 30 km niz w stronę Krakowa 😉
dziekuje za odpowiedzi
Cariotka   płomienna pasja
04 czerwca 2016 15:04
Stałam i w Krakuszowicach i pod rozbrykanym carrot stickiem a teraz stoję w Laskowej  i potwierdzam...wszystkie 3 stajnie polecam  🙂
chercorzek, zajrzyj do wątku o kursach. Raczej teraz nie ma kursów, bo jesteśmy na progu zmian w tej materii.
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
05 czerwca 2016 08:05
Lady Lawenda, można różne rzeczy robić tylko po co jak sie potrzebuje co innego...


No własnie dlatego, że Kraków to dość zadna okolica, jeśli chodzi o takie pasze, więc czasami trzeba robić "różne rzeczy"?
Jest Herbapol w centrum, ale nawet jeśli mają to Cię cenowo tak zjedzą, że Jaworzno z dojazdem wyda się rewelacją. Jest jeszcze Zator, no ale tutaj zakładam, że dla Ciebie będzie też za daleko, bo to gorsza zabawa niż dojazd do Jaworzna...

Zorilla,  tego właśnie nie wiem, a jak na razie Toporzysku mi nie odpisuje 🙁

dziunka dzięki, to zajrzę jeszcze tam
Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi Lady Lawendo i dlaczego mnie tak gorąco namawiasz na kupno w Jaworznie.
Wiedz że do niego nie pojadę i na tym skończmy tę dziwaczną dyskusję 🙂.
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
05 czerwca 2016 23:41
A zwisa mi, do kogo pojedziesz, tak naprawdę  👍 Byłoby miło, gdyby ziomale z Jaworzna płacili mi hajs za promowanie ich wyrobów, no ale nie ma lekko... zreszta, w jaki niby sposób Cię namawiam? Pisząc, że można trzy wory zamiast jednego kupić?  🤔 To akurat standard, tak się robi choćby z łuską słonecznika

Pytasz o to, gdzie kupić sieczkę z lucerną. W okolicach Krakowa - miasta, w którym ogólnie mało co można kupić z tej materii. Miasta, w okolicach którgo można tak naprawdę detalistów mieć w tyłku - i większość dostawców detalistów w tyłku tak naprawdę ma (tu ukłon w kierunku Pana z Liszek, bo to jedna z niewielu osób, dla której "worek" nie znaczy "big bag plus size". Opcje masz tak naprawdę trzy i każdą udało mi się opisać - Jar-Pasz, Zator i Herbapol. Plus ewentualnie wysyłanie kurierami. I nie jest to gdybanie, tylko efekt szukania tego, co i Ty potrzebujesz, jakiś czas temu...

EDIT:

No i Pana z Liszek, jako opcję czwartą, rzecz jasna.


Wiedz że do niego nie pojadę


No serce mi pękło normalnie.  😵
Gdyby ktoś był zainteresowany wakacjami z koniem w stajni Silvanus ( Skała) to proszę o priv🙂
Ja polecam! Te stajne i tego uzytkownika 🙂
Dziewczyny, podpowie mi ktoś, czy mamy w Krakowie rymarza, który zeszyje w siodle rozerwane miejsce po kółeczku na podogonie i wstawi nowe kółeczko? I gdzie takiego znajdę?  :kwiatek:
Murat-Gazon, spróbuj uderzyć do pana Józefa Dymacza (Piaski Nowe): 513926511.
Jest jeszcze dobry rymarz na Obozowej, koło KKJK.
Dziewczyny,


Przewijając sie po krakowskich ośrodkach w  ramach wstępnego rozeznania, chciałam dowiedzieć się czego więcej o Pani Marioli Pisarskiej. Miałam okazje obserwować jak prowadzi trening , bardzo spokojnie, sympatycznie, dużo kręcenia, ćwiczenia oka, wszystko na niskich przeszkodach, tak żeby jeździec nie stresował sie wysokością, tylko skupił na  sobie i ćwiczeniu 🙂 .  Widać, ze wie co robi, 'czuje skoki'.  Będę wdzięczna za opinie, wrażenia, sugestie na jakim poziomie para może efektywnie współpracować z ta trenerka,  oczywiście może być PW 🙂
Czy w kjk Szary sa normalne padoki trawiaste?
Nie. Są maleńkie padoczunie - ale owszem trawiaste.
Mam nietypowa prośbę - potrzebuję kontaktu ze stajnią w okolicach Krakowa - najchętniej od strony W-wy - gdzie mogłabym, przyjechać z koniem na 1 dzień ( 11.08)  - w celu spotkania z wet-em z ANCCE.

Krakusy - proszę o pomoc !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się