Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

czy będą w lutym jakieś egzaminy na srebro  w okolicach Krakowa? 
Pcim?
lesio dokładnie w Pcimiu są , wystarczy na ich stronę zerknąć  🙂
Coś mi śmignęło ostatnio, że ma być w Santosie, ale nie wiem dokładnie kiedy. Sprawdź 😉
Cześć dziewczyny
potrzebuje namiary na dobrego weterynarza który pojechałby przebadać konia. Zastanawiam się nad kupnem konia i chce mieć pewność że zdrowy. Będę wdzięczna za jakieś namiary. Ja jestem z Katowic wiec taniej mnie wyjdzie opłacenie kogoś z okolic Krakowa.
ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
beuvronka, bez przesady, od tego sa ogłoszenia  🤬
Hej,

Troche czasu minelo od kad stacjonowalam z koniem w Polsce.
Czy moglibyscie mi powiedziec jak wygladaja warunki w Swoszowicach (wlks krakus) i OJK Santos?
Chodzi mi o Wasze opinie.

Z gory dzieki 🙂

agath, polecam Agnieszke Jakubowska 😉
Cariotka   płomienna pasja
26 stycznia 2016 10:22
kjkolimpia ostatnio kilka osób się wyniosło z Santosa. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ale słyszałam dobre opinie o Niepołomicach pod Żubrem, Facimiech, Targowisko 🙂
kjolimpia w Santosie dawno nie byłam to nie pomogę, a w Krakusie skończyli remont hali, jest jaśniej i nie ma dziur. Podłoże też poprawiali.
Ja byłam przejazdem w Santosie i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to w jednej stajni bardzo małe boksy, i brudne. Niby wierzchnia warstwa czysta ale jak się wzięło do ręki i powachalo to tak dawało amoniakiem :/
kjolimpia Santos ma budynki przerabiane, więc boksy są małe i kiepsko wentylowane, same stajnie są nieduże. Jest spora rekreacja, więc w zimie bywał problem (mimo dwóch hal). Dużym plusem są na pewno rewelacyjne tereny 🙂
Jakich warunków oczekujesz ? Coś pomożemy  :kwiatek:
Bywam w Santosie i mogę powiedzieć, że jest spory ruch na hali.
orientacyjnie

czy wybiera się ktoś na Czworoboki Szkoleniowe do Facimiecha 6,7 Luty
i bylby chętny na sobotę do wspólnego wyjazdu - podział kosztów transportu? Najlepiej północ Krakowa ale wszystko jest do dogadania

http://www.kjfacimiech.pl/2016/01/20/czworoboki-szkoleniowe-z-leszkiem-mazurkiewiczem-6-7-02/
Kastorkowa   Szałas na hałas
30 stycznia 2016 20:46
Potrzebuje namiary na handlarzy/skupy koni w okolicach Krakowa. Pilne bardzo.
Hej, czy pracował ktoś może w stajni Silvanus pod Krakowem, albo ma jakieś opinie na jej temat? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje :kwiatek:
http://www.tvn24.pl/krakow,50/krakow-na-tory-tramwajowe-przewrocil-sie-kon,616139.html

Nic mnie już nie zdziwi chyba.. Ktoś wie co to za bidok? 🙁
Tamtędy jeździ bardzo dużo dorożkarskich koni.
Orientuje się ktoś, czy gdzieś w małopolsce kupię makuch lniany?
Orientuje się ktoś, czy gdzieś w małopolsce kupię makuch lniany?

pro-linen można zamawiac online
Kupowałam przez internet taniej, niż w pro linen, niemniej 1/3 ceny to wysyłka, wolę dać zarobić producentowi, niż poczcie 😉
orientowałas się, czy gdzieś koło krakowa są punkty skupu zbóż? niektóre prowadzą też sprzedaż, na pewno gdzieś dostaniesz makuch lniany. myślę tylko, że jakbyś poprosiła o 20kg, to by ci dali taką cenę, że już ten pro-linen bardziej się opłaca, bo ceny mają pewnie w przeliczeniu na tony.
Makuchu nie dostanie się w punkcie skupu tylko w olejarniach - bo to tak naprawdę odpad po tłoczeniu oleju lnianego.
Ja też kupowałam maluch na allegro, juz od trzech worków dalo sie wynegocjować tańszą przesyłkę 😉
Kupowałam przez internet taniej, niż w pro linen, niemniej 1/3 ceny to wysyłka, wolę dać zarobić producentowi, niż poczcie 😉

Makuch lniany ma Jarpasz. Ja robię zamówienie co dwa tygodnie i przywozi mi wszystko gratis. Możesz się dołączyć.🙂
E., kupiłam przez internet w cenie 1zł/kg tylko 12zł przesyłka, więc kombinuję.

Dorcysia - super, bardzo chętnie!
dziunka, czasem w Amigo jest makuch z Pro-Linen dostępny 😉 Można zamówić, tylko nie wiem jaka cena.
a słyszałyście może o jakimś koniu do dzierżawy 1-2 razy w tygodniu ?  🏇
Kraków okolice czerwonych maków lub gdzieś centrum ?
KKJK slyszalam ze ma ale warunki do kitu.
a to mamy jakieś stajnie w centrum Krakowa?
Mamy KKJK, stanice nad Rudawą i może Polsat i Pegaz. Tzn one są w Mieście. Same świetne :P.
Może Swoszowice? Ale nie wiem czy tam jest cos do dzierżawy. Znam 2 koniki do dzierżawy takiej jaka Cię interesuje ale nie w centrum 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się