Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

W Niepołomicach 900. Miejsca również są, padoki, plac zew., hala, karuzela, co tylko chcesz.
Cariotka   płomienna pasja
21 września 2015 14:41
a nie 850???
A czy w Niepołomicach na placu zewnętrznym dalej są kamienie?
Na tym pod zamkiem?
Na tym pod zamkiem i na tym przy rzeczce  🙂
Przy rzecze nie byłam, pod zamkiem byłam rok temu na Polach Chwały (są w ten weekend na prawdę fajna impreza 🙂 i dużo smalcu  :kocham🙂 i było okej. Trochę pozaratane trawą po bokach ale kamieni nie pamiętam.
Przy rzeczce nie ma placu, albo nie wiem, o którym mowa. Ten pod zamkiem - tak jak pisze Zorilla, częściowo zarośnięty, ale podłoże jest ok.
Czerwony to przy hali? Jakieś maleństwo.
Żółty przy zamku.
Niebieski koło tego przy zamku ale to jakaś nowość? Tam chyba była trawa rok temu.
Zorilla, ten plac zaznaczony przez Ciebie na niebiesko jest od 2007 r.  😉
Przy czym zaraz po jego powstaniu zaczęły spod spodu wyłazić kamienie.
O. No to ciekawe. To zupełnie nie pamiętam :P
Mam kilka pytań odnośnie Botoi wiec jak jakaś miła duszyczka tam stojąca by miała czas to czekam na pw 😀
suwi,  ja mam konia w Botoi  🏇
wal śmiało
Hm, tego placu obecnie nie ma, chyba musiał zarosnąć. A pod zamkiem też jest teraz mniejszy, niż na tym zdjęciu, częściowo zarósł trawą.
Mam jeszcze wolne miejsca na wizyte Lee Hollen w poniedziałek do poludnia. 🙂 Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr tel 501721910
Gdyby ktoś z okolic Brzeska, Tarnowa czy ogólnie wschodniej małopolski był chętny na golenie, to możliwe, że będę jechać niedługo w tamtym kierunku i można by się podłączyć nie płacąc wiele za dojazd.

https://www.facebook.com/Magdas-grooming-814791831908826/timeline/?ref=bookmarks
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
28 września 2015 21:09
Ktoś może się wypowiedzieć odnośnie pensjonatu w Łyczance ? Szukam czegoś od południowej strony Krakowa. Może być priv :>


ja tam trzymam swoje dwa rumaki... są plusy i minusy jak wszędzie🙂
+  to jakość pasz
+/- ujeżdżalnia- troche za grząska, ale system zraszania jest, można sobie zawsze samemu włączyć, bardzo dobre oświetlenie i dreny, piasek częściowo kwarc częściowo jakiś jasny zwykły🙂
- padoki - są mocno pochyłe i jak popada jest ślisko...
+ mało rekreacji, ale dużo os. ma swoje treningi.

cena 700zł

zależy kto czego oczekuje, ale za dużego wyboru w moich stronach nie ma... jak coś konkretnego chcesz wiedzieć to pytaj🙂
Wiola, a z ciekawości czy w Bodzanowie za ściąganie kantarów na noc do boksu, derek zakładanie/ściąganie, moczenie wysłodków itp się nie dopłaca? Pytam z ciekawości- nie złośliwości dodam - bo dawniej tego nie było w 'standarcie'. Ciekawi mnie czy w cenie 900 zł jest tzw full serwis czy też przyszłoby dopłacać.
Dostałam dziś wiadomość od znajomej.
DZISIAJ W PODKRAKOWSKICH SZCZYGLICACH Z BŁOŃ ZABIERZOWSKICH POD SKAŁĄ KMITY UCIEKŁO ( lub stało się cos innego ) 5 KONI , może ktos widział, może ktoś coś wie , bardzo proszę o kontakt 505 379 009
Konie to siwy wałach z długą grzywą łykający
Kary wysoki wałach cecha charakterystyczna duża blizna na tylnej nodze i wada kłębu (wgniecenie)
Gniada klacz
Młody ogier siwiejacy 2 latek
Oraz hucuł jasno gniady lekko srokaty skarpetki
Dostałam dziś wiadomość od znajomej.
DZISIAJ W PODKRAKOWSKICH SZCZYGLICACH Z BŁOŃ ZABIERZOWSKICH POD SKAŁĄ KMITY UCIEKŁO ( lub stało się cos innego ) 5 KONI , może ktos widział, może ktoś coś wie , bardzo proszę o kontakt 505 379 009
Konie to siwy wałach z długą grzywą łykający
Kary wysoki wałach cecha charakterystyczna duża blizna na tylnej nodze i wada kłębu (wgniecenie)
Gniada klacz
Młody ogier siwiejacy 2 latek
Oraz hucuł jasno gniady lekko srokaty skarpetki


z tego co wiem juz sie znalazly
Tak, tak wszystkie już w domu na szczęście.
Luśka  kilka koni obecnie dostaje do owsa łuskę słonecznika, granulat, sieczkę, biotynę, a mój elektrolity i musli. Nikt za to nie dopłaca i nigdy nie dopłacał 😉
Szukam jakiejś sensownej stajni gdzie mnie przygotują do srebra / albo osoby prywatnej ze swoim koniem w rozsądniej cenie i z dobrym dojazdem z Huty? Ktoś coś proponuje , chodzi mi o treningi głównie w tygodniu (np. między zajęciami ) na weekendy jeżdżę do domu , więc i odległość musi być sensowna , a niestety wertując internet , dużo z interesujących stajni jest zbyt daleko ...
Potrzebuję dość pilnie dobrego kowala/weterynarza, który ogarnie kopyta starszemu kucowi, który kopyta miał robione kilka razy w życiu. Teraz wyraźnie cierpi, odciąża przednie nogi. Był prześwietlany, nic nie wyszło. Mam wrażenie, że kowal, który go ogarniał dwa tygodnie temu zupełnie zawalił robotę.. Możecie kogoś polecić?
Losse, masz to rtg? Jesli kon przestępuje przednimi nogami i wyciąga je do przodu tp macie ochwat jak nic. Kuc gruby? Owies je? Moze być na pw zeby nie ciagnac tutaj ot 😉
co do problemów z ochawatem polecam weterynarza Darka Polakiewicza. Widziałam kilka koni ochwatowych, którym już nikt nie dawał szansy na powrót do zdrowia a Jemu udało się je przywrócić do sprawności 🙂
Bardzo dziękuję! Dostałam kilka namiarów - działamy 🙂
trzymam kciuki za was  :kwiatek:
Czy ktoś z re-voltowiczow stacjonuje w stajni w Minodze i mógłby udzielić mi jakiś informacji na priv?  :kwiatek:
Czy moglibyście mi podpowiedzieć gdzie w okolicach KJK Szary można tanio przenocować? Chodzi o jeden weekend w listopadzie. Koszt dojazdu i kursu spłukuje mnie totalnie, więc hotel na miejscu odpada 😉 dziękuję z góry  :kwiatek:
Dava   kiss kiss bang bang
16 października 2015 09:29
Moniqa -> musisz poszukać jakiejś agroturystyki, wszystkie hotele i tego typu noclegi maja takie same w sumie ceny  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się