Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

wistra, tak, nowy.
Ma ponad rok.
Osoby w Krakowa i okolic zainteresowane spróbowaniem innej formy jazdy konnej, zapraszamy na Warsztaty łucznictwa konnego w Stajni Sarmacja w Pisarach.
Wiecej informacji na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/428720423951107/?ref_dashboard_filter=upcoming
Czy ktoś mógłby mi podać jakiej wysokości i szerokości są lustra na hali w Zabierzowie i w Targowisku ?  :kwiatek:
Podobno są bardzo dobre
fabapi zapytam jutro właściciela w stajni (Targowisko) 🙂

Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś dobrego i taniego instruktora/trenera na terenie Krakowa i okolic? (musi dojeżdżać)  :kwiatek:
Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś dobrego i taniego instruktora/trenera na terenie Krakowa i okolic? (musi dojeżdżać)  :kwiatek:


Jak dobry to nie tani, jak tani to nie dobry 😉
fabapi kłóciłabym się bo znam fajną i tanią trenerkę z tym, że ma mało czasu i nie wiadomo czy da radę się za mnie zabrać 🙂
wszystko zależy czego sie oczekuje pod pojęciem 'dobry' 😉

Rolia dookreśl coś, gdzie miałaby dojeżdżać ta osoba, jaki profil, poziom to Ci pewnie ktoś doradzi.
Stajnia Pańskie Pola w Łyczance (za Świątnikami Górnymi, koło Rzeszotar) Początkowo jazdy "ujeżdżeniowe" i korekta mojego dosiadu. Przygotowanie do odznaki brązowej a następnie srebrnej i pierwszych zawodów skokowych 🙂
fabapi kłóciłabym się bo znam fajną i tanią trenerkę z tym, że ma mało czasu i nie wiadomo czy da radę się za mnie zabrać 🙂


Ja tam mało kłótliwa jestem  😉
hej, są tutaj osoby korzystające z pensjonatu w KKJK ?
ushia   It's a kind o'magic
26 stycznia 2015 22:13
pisz np do liderowej
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
26 stycznia 2015 23:10
wszystko zależy czego sie oczekuje pod pojęciem 'dobry' 😉

I co to znaczy tanio?
ushia okej, dziękuje 😀
pisz np do liderowej


A nie przypadkiem Lordowej :p ?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
27 stycznia 2015 09:34
Stajnia Pańskie Pola w Łyczance (za Świątnikami Górnymi, koło Rzeszotar) Początkowo jazdy "ujeżdżeniowe" i korekta mojego dosiadu. Przygotowanie do odznaki brązowej a następnie srebrnej i pierwszych zawodów skokowych 🙂


Rolia przecież tam masz instruktorów do wyboru do koloru 🙂 Przecież jest Wiolka która tam chyba trenuje 80% stajni, jest Agata która zajmuje się stricte ujeżdżeniem.. ja od wiosny pewnie wrócę do prowadzenia treningów, na tyle na ile mi synek pozwoli,  bo póki co wpadam tam tylko do swojego kopytnego malucha.. do odznak przygotuje 🙂
Kassik Ja  😉
ushia   It's a kind o'magic
27 stycznia 2015 11:36
[quote author=ushia link=topic=196.msg2277234#msg2277234 date=1422310426]
pisz np do liderowej


A nie przypadkiem Lordowej :p ?
[/quote]
oczywiście ze Lordowej  😵

Trzyma ktoś konia w Niepołomicach? 
ushia   It's a kind o'magic
27 stycznia 2015 12:13
met
Doma Wiola ma sporo osób już a "moje" konie ujeżdżeniowo są na poziomie czystej rekreaacji, jedna coś tam lotną czasem zrobi ale generalnie trzeba solidne podstawy wypracować. Instruktora od nas żadnego nie chce.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
27 stycznia 2015 16:27
to musisz się liczyć z tym że najniższa stawka to ok 50zł i to jak dobrze pójdzie, bo myślę że ciężko będzie znaleźć kogoś taniej z dojazdem... ale szczerze poza Wiolką, Agatą które już tam są, to nikt z okolicy południa żeby nie był drogi dojazd, to nie przychodzi.. jeszcze Natalka Koziarowska, Krzysiek Leśniak nie wiem jakie ma stawki... Tomek Włodarski ale na pewno wyjdzie więcej.. a typowo ujeżdżeniowo to Kasia Małek czasem jeździ do innej stajni w okolicy więc z nią można spróbować się kontaktować...
Już mam 2 osoby na oku i to za niższą stawkę, dzięki za pomoc. Jak pisałam konie ujeżdżeniowo nie chodzą więc trener od ujeżdżenia zbędny  😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
27 stycznia 2015 17:37
to czekamy na wrażenia i polecenie🙂 dobrze wiedzieć zawsze kogo jeszcze można polecać🙂
Jak się Rolii udało,  to może mnie też 😉 Szukam kogoś, kto by się nami zaopiekował z ziemi w Czułowie. Wymagania też podobne, tylko bez perspektywy odznak i zawodów  skokowych.
izydorex, masz pw 🙂
A mamy kogoś w Krakowie, kto prowadzi jazdy z duchu RWYM?
Czy ktoś z Was trzymał konia w Węgrzcach u P. Waśki? Szukam stajni w okolicach Prądnika Czerwonego/Węgrzc/Michałowic. Dobra opieka, ujeżdżalnia piaskowa, przyzwoita cena?
Jimmy, a stajnia p. Urszuli Kordaszewskiej w Węgrzcach?
Opieka rewelacyjna, naprawdę nie spotkałam właściciela stajni, który tak by się interesował powierzonymi mu końmi.
Piaskowa ujeżdżalnia jest, dość duża, lekko nachylona.
Nawet raz tam byłam (jeśli oczywiście mowa o tej samej :P) i z tego co pamiętam w boksach były betonowe żłoby?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się