AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Dożywotnio mamy uprawnienia (licencję)  III,  II, I. Klasę  mamy tylko w roku jej zdobycia i następnym.


tak jak napisała koleżanka licencja to nie to samo co klasa, licencję III stopnia uzyskujemy (w skokach) mając srebro + przejazd licencyjny na mniej niż 3,5p, natomiast III klasę sportową uzyskujemy przejeżdżając 8x kl. P/P1 na zero, lub 5x kl. N/N1 na zero, lub 3x kl. C/C1 na zero. Co do ampów- będąc sędzią PZJ interpretowałabym, że w kat. profi startują osoby z klasami sportowymi, a w kat. amator zarówno osoby posiadające i nieposiadające uprawnień sportowych 🙂 natomiast oczywiście w 100% tego pewna nie jestem.


Jesteś pewna z tą trzecią klasą? Nie ma 4 razy P i dwa razy N? To co Ty napisałaś to uprawnienia dla drugiej klasy. 😉
Tak trochę nie fortunnie użyłam skrótu myślowego, chodziło mi o to, że jeśli ktoś ma klasę to oczywiście aktualną na dany rok 😀
W ujeżdżeniu klasę ma się dożywotnio. Nie rozumiem czemu tego nie można ujednolicić....
Bo to zawsze był problem z klasą/licencją, używa się tego zamiennie. Ale myślę że o ile organizatorzy nas czymś nie zaskoczą jak rok temu (zmiana była pomiedzy I regulaminem a późniejszymi informacjami) to będzie tak jak już zostało to napisane.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
27 lutego 2017 06:50
Czy jest osoba, która ma na tyle cierpliwości, żeby mi odpowiedzieć na kilka pytań na PW? :kwiatek:
Hermes spróbuje odpowiedzieć.  😉
Dziewczyny ratunku 🙁 Ja już sama nie rozumiem.
Jeśli mam licencje zdana i srebrną odznakę to co dokładnie bym musiała jechać?
Profi? To wysokość 125 cm ?
angelika04, jeśli posiadasz III klasę sportową jesteś klasyfikowana jako profi (czyli to nie tylko zadana licenacja jak rozumiem, ale ileś razy P/N/C na 0). Co to oznacza na razie nie wiadomo, ale zapewne będą to wysokości odpowiednio 110/120/125
To tylko zdana licencja -chce ja teraz wkupić i pojechać pierwsze P
angelika04, jeśli nie zmieni się nic w kolejnym komunikacie to KLASA weryfikuje kategorię, nie sama licencja. Jeśli ktoś przez ostatnie 2 lata miał aktualną klasę to będzie profi.
Jeśli pierwszy raz dopiero P będziesz jechała to III klasy mieć nie możesz wiec jedziesz amatorów. 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 marca 2017 19:20
A czy gdzieś w ogóle znajdę jakieś propozycje, info cokolwiek? :kwiatek:
Olson, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
halo, eee a z czym niby?
Że w ujeżdżeniu KLASĘ sportową ma się dożywotnio.
czy pojawiły się jakieś nowe informacje? Jakoś nie ogarniam gdzie w tym roku mam tego szukać :P
Chyba poki co nic nie ma..
xxagaxx czyli jednak jedziesz?  😍
Sonkowa, jeszcze nie wiem, chce zobaczyć najpierw jaki jest plan 😀


Pytam bo mi gdzieś dyskusja na fb mignęła o tych klasach ale nie mogę teraz tego znaleźć. I pisali ze komunikat już zaraz a wciaż cisza.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 marca 2017 16:19
xxagaxx na facebookowej stronce AMP w jeździectwie czy jakoś tak było o licencjach 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 marca 2017 18:43
Powiedzcie mi proszę, jeśli chodzi o te warianty, jeśli zakwaterowanie mam na własna rękę, a uczelnia mi będzie pokrywać koszt boksu i startów, to który to wariant? 😁
Pojawił się komunikat klik
Wariant boks lub boks + trociny. Plus 20zl za starty.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 marca 2017 20:22
Czy ktoś z UE Wrocław się wybiera? Miałabym parę pytań.
Ja dobrze widzę, że te hotele proponowane to kawał drogi są od stajni? 🙁 I generalnie bez auta nie ma opcji tam spać? Zabieram się na AMP ze znajomym ze stajni i zakładałam, że noclegi będą gdzieś blisko, a nie 20km od :/

I widzę zmianę programu D2 z poprzednich lat na P2 w amatorach, zastanawiam się, czy to zmiana czy błąd/literówka.
Z ciekawości zerknęłam i faktycznie, macie hotel w Chorzowie.  😲 Dziwne, tym bardziej, że w Piekarach Śląskich jest parę hoteli 4* i 3*, ta odległość to jednak trochę problematyczna będzie...
Też myślałam nad hotelem, jakby był parę km od Radzionkowa, ale w tym wypadku to mam taką samą odległość z domu. 🤣

Wydaje mi się, że 3 lata temu też było P2, ale mogę się mylić.
Melanie, - od dwóch lat było D2, stąd moja ciekawość 😉 Z tą odległością to masakra, ja mam ponad 300km do Radzionkowa i planowałam hotel mieć na tyle blisko, żeby nie targać się dodatkowym autem - że nie wspomnę o kierowcy, bo jestem upośledzona i nie mam prawka ciągle skończonego. 🤣
Czy ten hotel by był w Chorzowie, czy w Piekarach i tak bez auta ani rusz. A dojazd autem jest banalnie prosty -cały czas na wprost koło 15km - 15-20 minut.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 marca 2017 10:12
Czy w wariancie A jest już wliczony boks?  👀
Słomka, Tylko z Piekar niecałe 5 km to nawet taxi się opłaca wołać, jednak Chorzów z przejazdem przez Bytom to sobie mogą ładnie zaśpiewać. Akurat wychodzę z taxi, bo np. jak były na Partynicach Ampy to z niej korzystaliśmy.

keirashara, Sprawdziłam, P2 było na Ampach 2014 i 2013.

Mozii, bez boksu, jeżeli chcesz z boksem to masz A + C/D.

edit, dopisek

Melanie, - to może rzeczywiście wrócili do P2. To taxi to jest pomysł, że nie wpadłam na to 😀 Pewnie wyjdzie mnie taniej, niż paliwo za dojazd tam i nie będę musiała chłopa ze sobą targać (choć on się wydawał nie mieć nic przeciwko).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się