AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

ja się łapie dzięki temu, że miałam w zeszłym roku maturę i bardzo mało startowałam i dzięki temu, że teraz nie mogę skakać 😉
asior   -nothing but eventing-
04 lutego 2009 16:02
Musialabym jechac wszystko profi, wiec podziekuje za parkur 135  😁 Nie ta forma.
Forta,serio.Mam chyba 2 oczka.Zawody w szwadronie często były na towarzyskie zmieniane😉Poza tym miałam "pechowy" rok,startowałam dużo mniej niż planowałam i często przytrafiała się jedna zrzutka.
asior, finał profi był kiedyś 125
ale to było kilka lat temu 😉
asior   -nothing but eventing-
04 lutego 2009 20:07
Teraz podobno stoi minimum 135, zalezy kto jedzie final.  😉
Ja mam zamiar się wybrać tymbardziej że MPSzW we Wrocku będą  😅 ale zobaczymy jak to wyjdzie. W sumie z siwym jeszcze ok miesiąc nic nie robienia nas czeka tzn stępo-kłusów, później powrót do formy i odrobina silnej woli coby Nki żadnej nie pojechać do maja.. Może się uda  🙂

A na AMP do Leszna chęęęęęętnie  😀 bym się wybrała ale nie wiem czy jakiegoś konia wynajdę  😉 Tymbardziej że 2 kwietnia mam urodziny to by się imprezke zrobiło...  😅 :allcoholic:
Ja też pojadę we Wrocławiu 🙂 I mam nadzieję, że znajdę jakąś dobrą duszyczkę na Partynicach której by sie chciało mojemu konikowi rano jeść wsypywać, żebym nie musiała przez całe miasto grac o 8 rano w tym celu(bo jednak wolę miec konia na miejscu, jak jeździć codziennie z nim). No ale na razie do zawodów duuużo czasu 🙂

W kwietniu jest Liga u Krysmanna, pewnie pojadę, bo nie skakałam od maja - od zeszłych mistrzostw. Teraz wezmę się trochę za kicanie, no i przyda się jakiś parkurek przejechać przed mistrzostwami🙂 Akurat czasu powinno styknąć - zreszta ja i tak amator 😀

Ciekawe do kiedy będą zgłoszenia przyjmowane. W zeszłym roku jakoś juz o tej porze roku było wszystko wiadomo i chyba do 1 marca się wstępne zgłoszenia wysyłało.

A tak w ogóle niech proszę mi ktos dobry powie, jak to jest ze szczepieniami. Jeśli mam szczepienie z kwietnia zeszłego roku i nie zaszczepiłam po 6 miesiącach, to jak zaszczepię w kwietniu to będzie ok? Czy musze powtórzyć szczepienie bazowe? Bo mam udokumentowane szczepienie bazowe w paszporcie, tylko nie mam szczepienia po 6 miesiącach teraz.
ja bym się wybrała osobiście do tego Leszna ,ale obecnie oszczędzam kasę, co by kupić jakiegoś zwierza, więc jak już to w przyszłym roku dopiero🙁 no ale cóż, cierpliwym trzeba być😀
kpik   kpik bo kpi?
09 lutego 2009 15:16
Ciekawe do kiedy będą zgłoszenia przyjmowane. W zeszłym roku jakoś juz o tej porze roku było wszystko wiadomo i chyba do 1 marca się wstępne zgłoszenia wysyłało


wiadomo jak to jest w tym roku dokladnie?
No na stronie na razie informacji nie mam. A ja musze trzymac rękę na pulsie bo jestem w zarządzie AZSu mojej uczelni i potem będę musiała na czas pozbierać od zawodników zgłoszenia jeśli sami nie wyślą. W ogóle to już nie pamiętam jak to było rok temu, gdzie i kto wszystko wysyłał... trzeba miec chyba teższefa ekipy(hmm czyli pewnie mnie xD), trzeba mieć pieczątki od prezesa AZS... potem jak walną na stronie info, że zgłoszenia ostateczne trzeba wysłac w ciągu 2 tyg, to nagle sie zrobi zamieszanie.
Ale może będą np do kwietnia czy jakoś tak 🙂

Kurcze musze sie naprawde wziąć do roboty, ale jest wszystko mokre i nie mam jak skakać. Poza tym nie wiem czy mogę ejchać na tym co mam - bo jeżdże na nachrapniku, ale przerobię sobie swoje stare ogłowie na bezwędzidłowe jakoś - tylko nie moge znaleść w przepisach co jest dozwolone, a co nie w tej kwesii. Żeby mnie potem nie zdyskwalifikowano za złe ogłowie... Muszę jakoś tak zrobić, żeby wyglądało jak side pull, to się nikt nei przyczepi może.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 lutego 2009 16:10
Wszyscy czekamy aż AZS Politechniki Wrocławskiej raczy wydać komunikat co i jak w tym roku...
Mnie niestety znowu nie bedzie.... Ech...
W maju to bedziemy powolutko zabierac sie za jakakolwiek wieksza prace..... :/
Ponia   Szefowa forever.
09 lutego 2009 21:24
Klami jako że jesteś bardziej poinformowana niż ja i z mego wydziału😉
Napisz mi prosze pw co i jak załatwiałaś z ug, bo pamietam ,ze już kiedyś chciałaś jechać AMP, te papierki z AZS'e,m i td była bym wdzięczna :kwiatek:

ponia, napisalam Ci co tak na ta chwile pamietam. Nie wiem co jeszcze. Jak cos to pytaj.
Ponia   Szefowa forever.
10 lutego 2009 17:15
W lesznie się nie pojawie, bo nie dostane dofinansowania z UG, ale we Wrocławiu jak najbardziej😉
🏇

Klami  :kwiatek:
Było pytanie o mistrzostwa w WKKW więc został ogłoszony już kalendarz wg, którego II Akademickie Mistrzostwa Polski w WKKW odbędą się w KJ Szarża w Bolęcinie w dniach 16-17 maja'09 pełny kalendarz tutaj --> http://www.szarza.bolecin.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=285&mode=&order=0&thold=0
asior   -nothing but eventing-
18 lutego 2009 18:16
To trzeba bedzie uderzac tam! 😉
To jest drugi koniec polski...
asior   -nothing but eventing-
18 lutego 2009 18:21
Wiem. I mam czekac, az zrobia AMP WKKW kolo Koszalina?  😁
To trzeba bedzie uderzac tam! 😉

Zapraszamy🙂😉
Zmienił się termin Leszna -27-29.03.09 r.  Teraz to już na pewno nie pojadę  😕
Ponia   Szefowa forever.
18 lutego 2009 23:36
Teraz pytanie do studentów ujeżdzeniowców.
Pewnie jest podział na amatorów/zawodowców.Jeśli tak to jakie progr.jadą amatorzy? Bo tak się zastanawiam,że może uj też pojadę,ale dla amatorów;]

Z góry dzięki za odpowiedź.
Nie nooooooo do bani ze sie termin zmienił!  👿
Beznadzieja...

Poniuś w zeszłym roku było L3, P7 i w finale P3 (dla pierwszej 20-stki)
asior   -nothing but eventing-
19 lutego 2009 14:10
I final chyba do muzyki?
W amatorach nie, finał profi jest pod muzyke  🙂
To czemu w skokach finał był tylko dla najlepszej 10? Czy może 13 bo chyba tyle koni miało 4 pkt karne...
Ale termin majowych mistrzostw tych we Wrocku mam nadzieję już pewny i nie do zmiany? Bo ja sobie wszytsko pod to ustawiłam9o ile pojade, bo aura na razie pozwala mi jedynie na stępowanie w śniegu, ewentualnie kłus po polu, też w śniegu...)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 lutego 2009 19:32
Ale nie wiadomo jak w tym roku będzie bo programy jakie były w profi były ostatnimi czasy co roku inne. A że tegoroczny organizator chyba zapadł w sen zimowy to nic nie wiadomo.

W zeszłym roku pierwszy nawrót finału skoków profi jechali wszyscy, tylko do drugiego nawrotu przeszła tylko część.
Aaa, rzeczywiscie. Ja mam ograniczoną pamięć... W amatorach tez tak mieliśmy. Ja jechałam w sumie 3 razy trzeciego dnia, bo się ścigałyśmy jeszcze o medale i można było się pobawić w skróty po amatorsku 😀
Ponia   Szefowa forever.
19 lutego 2009 21:28
A orientujecie się czy nie ma żadnych ale.. przeciwko jechaniu dwóch dyscyplin? Bo wybrałam bym skoki profi, i uj amatorskie.

Amazonka* a to w tym roku będą te same? czy jak Koniczka pisze jeszcze nie wiadomo?

aa no to jak by były już jakieś info co do tych programów, to dajcie prosze znać😉
Bo Ja pierwszoroczna studentka i zielona troche gdzie czego szukać😉

Pozdrówka
Ponia
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 lutego 2009 21:33
Można jechać i skoki i ujeżdżenie. Programy amatorskie się raczej nie zmieniały, ale dopóki Wrocław nie raczy podać jakichkolwiek informacji to możemy sobie gdybać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się