Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Transport koni-co i jak. Wszystko na temat :)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 54 55 [56] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Transport koni-co i jak. Wszystko na temat :)  (Przeczytany 358783 razy)
DJka

« #1650 : Październik 17, 2020, 15:44:39 »
Odpowiedz cytując
Nie miała baba kłopotu to sobie kucyka kupiła... Jeszcze, żeby było śmieszniej czeka nas jutro 370 km trasy do domu. Będziemy jechać koniowozem (kat. B), większość trasy autostradą. Kucyk koło 120 w kłębie, jechał przyczepą jakieś 6 lat temu, nie dał się wprowadzić, musieli go wnieść, ale sam przejazd ok. Kilka dni temu właścicielka miała dostęp do przyczepy, to pakował się bez problemu. Jakieś porady?  kwiatek Mam sedalin na wszelki wypadek, ale mam nadzieję, że się nie przyda. Zapasowe kantary i uwiązy są. Co będzie lepsze na siano, siatka czy torba z 1 dużym otworem? Robić jakiś postój na pojenie czy lepiej jechać cały czas jak wszystko będzie ok?
#link
Dance Girl

« #1651 : Październik 17, 2020, 19:34:53 »
Odpowiedz cytując
Jeśli dawno nie jechał to 370 km przewiozłabym na głodniaka. Ja moje wożę dość często 320 km i jadą z sianem bez dopajania i bez przerwy, chyba że stanę na stacji kupić sobie kawę.

Na autostradzie zwykle śpią. Czasem skubią siano.
#link
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie konia. W zasadzie dwa ... No dobra, trzy ...
Strony: 1 ... 54 55 [56] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Transport koni-co i jak. Wszystko na temat :)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 19 zapytaniami.