Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

poprzednia następna
Strony: 1 ... 990 991 [992] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia  (Przeczytany 3429374 razy)
trusia

Moje ogłoszenia
« #29730 : Lipiec 30, 2020, 12:00:48 »
Odpowiedz cytując
Jedyny post tego użytkownika tylko potwierdza obawy, że konie u niego długo nie zagoszczą
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=55452;sa=showPosts

Nawet bez tego jedynego postu wiadomo, o co chodzi. I jaki dobroczyńca - odbiór we własnym zakresie.

Edit: zgłosiłam ogłoszenia do moderatora
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2020, 12:04:32 wysłane przez trusia » #link
3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Meise

« #29731 : Sierpień 01, 2020, 12:51:23 »
Odpowiedz cytując
https://ogloszenia.re-volta.pl/ogier-malopolski/o/276518/?8=32&wzrostMin=0&wzrostMax=7500&wiekMin=0&wiekMax=40&kodkm=10&sortowanie=0

Niezmiennie szokuje mnie to ogłoszenie. Toż to baleron na patykach  8| Młp w skórze zimniora na suchych nóżkach.
A ja myślałam, że mój koń jako ogier był tłuściochem.
#link
maluda

Moje ogłoszenia
« #29732 : Sierpień 01, 2020, 14:31:45 »
Odpowiedz cytując
Pewnie zamknięty stoi, wychodzi od święta i wygląda jak wygląda.
Albo, tak od serca, jeść dostaje.
Jakikolwiek scenariusz by to nie był - faktycznie baleron.
#link
KaNie

« #29733 : Sierpień 01, 2020, 23:10:09 »
Odpowiedz cytując
Ten kon jest gruby, to fakt. Co nie zmienia faktu ze daleka bylabym od oceniania ze stoi, wychodzi od swieta i zre. Mam w pracy walacha 24h na padoku, chodzi pod siodlem, nie je nic poza trawa, z najbardziej lichego padoku jaki mamy. Jest 2 razy grubszy niż ten kon z ogłoszenia. I nie możemy mu już tej trawy ograniczyć,bo to trawa w wersji głodowej. inne konie bylyby szkieletami. Przy czym był badany pod katem wszelkich chorob metabolicznych i nie jest chory  coo?? Ma za to spore problemy z kopytami. Ten ogier z ogłoszenia tez wygląda na takiego, ktory kopyt nie ma zdrowych.  Dlatego nie każdy gruby kon, to kon przekarmiany, lub zle utrzymywany. Co nie znaczy ze nie może tak być w tym przypadku.
#link
"Do lasu idę
bo przytomnie pragnę żyć
Smakować życia sok
wysysać z kości szpik
Co nie jest życiem
wykorzeniam
by kiedyś martwym
nie umierać"
— Thoreau- Walden
BASZNIA

mleczna i deserowa

« #29734 : Sierpień 02, 2020, 06:25:24 »
Odpowiedz cytując
Fakt, też mam takiego balerona wolnowybiegowego.
#link

tajnaa

« #29735 : Sierpień 02, 2020, 09:53:00 »
Odpowiedz cytując
Ja mam kobyłę w szczycie laktacji, która wygląda jakby zaraz miała bliźniaki urodzić. Bardzo dobrze wykorzystuje paszę.
#link
halo

« #29736 : Sierpień 02, 2020, 13:58:12 »
Odpowiedz cytując
A ja zauważę, że to może być faktycznie "Młp w skórze zimniora na suchych nóżkach" czyli miks NN, "typ szlachetny".
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
DeJotka

« #29737 : Sierpień 02, 2020, 14:03:02 »
Odpowiedz cytując
halo tam są podani rodzice, to 'czysty' małopolak, tylko niemiłosiernie upasiony.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2020, 14:06:27 wysłane przez DeJotka » #link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
karbro

« #29738 : Sierpień 03, 2020, 07:22:29 »
Odpowiedz cytując
Też mam czystego małopolaka, okrągłego niczym księżyc w pełni i kupionego z glukozą 150%...

https://ogloszenia.re-volta.pl/klacz-slaska/o/285887/
Czy to jest teraz norma, że się zajeżdża dwulatki?! zły Widziałam już to ogłoszenie na innym portalu, Państwo zamilkli po pytaniu o badania.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2020, 07:29:25 wysłane przez karbro » #link
anetakajper

Dolata i spółka

« #29739 : Sierpień 03, 2020, 07:29:19 »
Odpowiedz cytując
A co w tym dziwnego ke
W Solcu odbył się championat 3 latków. Pierwszy lepszy ze startujących koni którego zechciało mi się wpisać na badzie https://baza.pzhk.pl/horse/id/1227433.html
Ile miał jak go zajeździli ? Przecież nie poszedł podjazdek na championat tylko musiał mieć jakieś podstawy
#link
...walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem!
karbro

« #29740 : Sierpień 03, 2020, 07:45:06 »
Odpowiedz cytując
Aneta, może w takim razie do tej pory trafiałam nietypowo i żyłam w błogiej nieświadomości, bo w miejscach gdzie jeździłam właściciele nigdy nie startowali z pracą pod jeźdźcem do 3-4 roku życia. Nawet w miejscu, gdzie wszystkie konie w sezonie letnim chodzą pod dziećmi na obozach.  8|
#link
Madzik_kos

Moje ogłoszenia
« #29741 : Sierpień 03, 2020, 08:09:54 »
Odpowiedz cytując
Karbro niestety ekonomia rządzi w jezdziectwie, nie opłaca się trzymać tak długo 'darmozjada'. Zajeżdzic szybko, najlepiej żeby już skakał 150, sprzedac za duże pieniądze. A później mamy konskich emerytów w wieku 16lat ledwo chodzących ehh  i uzasadnienie, że przecież to normalne, że w tym wieku się zajezdza i wszyscy tak robią...doprowadza mnie do szewskiej pasji ... na szczęście widać, że powoli się to zmienia ...
#link
karolina_

« #29742 : Sierpień 03, 2020, 09:12:00 »
Odpowiedz cytując
Na czempionacie 3 latkow konie są pokazywane w zastępie i w podstawowych chodach pod jeźdźcem. To są totalnie inne zasady niż 4 latki. Spokojnie konia można zajezdzic wczesną wiosną typu początek marca i pokazać tam na początku sierpnia. Tylko nie każdy koń się będzie do tego nadawał, bo jak będzie nadal rósł skokowo to może się okazać że ma zad 10cm nad przodem i kłus jak świnia na polu. Na taką imprezę raczej konie z początku roku i wcześnie dojrzewajace.
#link
halo

« #29743 : Sierpień 03, 2020, 14:17:04 »
Odpowiedz cytując
DeJotka, tam napisano, że "pochodzenie w trakcie potwierdzania".
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
Strony: 1 ... 990 991 [992] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 18 zapytaniami.