Revoltowicze z Podkarpacia

Dzięki za pomoc 🙂
m.indra skoki lub west odpadają 😀
W skokach ani mój koń, ani ja się nie odnajdziemy. On nawet w korytarzu jest skłonny zabijać się o drągi, a co dopiero ze mną na grzbiecie 😀 Na wyżej, niż metr się nie odrywamy. Nie powiem, że nie skaczę. Czasem się zdarza, ale to bardziej dla zapewnienia ogólnego rozwoju konia i rozciągnięcia mięśni, i jego psychicznego rozluźnienia, niż dla własnej przyjemności, natomiast west nie moja bajka. Ujeżdżenie kocham, w tym się odnajduję i bardzo nie chcę zmieniać 😉
A ktoś z trenerów dojeżdża? Chociaż sporadycznie? Bo aż mi się wierzyć nie chce, żeby na poziomie C klasy nie miał mnie już kto u Was uczyć 🙁
Weiderowa, dojeżdza Piotrek Wierzchowski. Mamy regularne konsultacje średnio dwa razy w miesiącu  😀
brzezinka dzięki wielkie  :kwiatek:
Wy brzezinka, macie pensjonat?
Moja kobyła jest na poziomie klasy C 😁 nawet startuje z powodzeniem 😁
(ale to już w małopolsce lub lubelskim bo podkarpacie nędzą stoi)

Jeżeli chcesz wiedzieć to na pw Ci napiszę, bo jest u nas na miejscu ktoś, kto Ci na pewno ewentualnie pomoże.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
12 sierpnia 2015 17:55
Szukam stajni z pensjonatem w okolicach (najlepiej jak najbliżej) Jasła! Takiej, która od października dysponowałaby wolnym boksem. Może być to również stajenka kameralna, przydomowa, oby warunki były na poziomie  :kwiatek:

Jeżeli można poproszę o informację w pw🙂
Szukam dobrego kowala który obsługuje podkarpacie. Okolice Jarosławia. Pilne!
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 września 2015 10:55
Tomek Stypa
Są gdzieś tanie wolne boksy w okolicach Rzeszowa?
Aly aktualnie w Dylagowce chwilowo mamy wolne 500zl 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 września 2015 10:28
u nas niestety na razie pełen stan 😉 koło 1 października ewentualnie będzie wiadomo czy jeden boks będzie 😉
Witajcie revoltowicze z podkarpacia! Nie chcę się reklamować, ale może ktoś byłby zainteresowany goleniem w okolicach rzeszowa lub gdzieś na trasie z krakowa - najprawdopodobniej będę niebawem w gliniku zaborowskim, mogę jeszcze o kogoś zahaczyć. Więcej info: https://www.facebook.com/Magdas-grooming-814791831908826/timeline/?ref=bookmark
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 października 2015 13:37
czy w najbliższym czasie będzie coś w Zabajce lub Leśnej Woli zw. z końmi na co będzie można przyjechać popatrzeć?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 października 2015 09:19
Teraz to już tylko hubertusy zostały 😉 w zabajce mają być halowe zawody w listopadzie, ale nie wiem czy będą na 100 % 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 października 2015 09:22
przeoczyłam te ciekawsze w tym roku  😵 , w sobotę ma być hubertus w Dzikowcu ale to małe wydarzenie.
akcja reaktywAcja..
Zawody Halowe w Zabajce? Dawno mnie co prawda tam nie było, wiem, że mieli hale ale taką "podwórkową", czyżby wybudowali nową, ogromną halę? Żadnych zdjęć nie widzę na stronie więc zapytuje :x
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 listopada 2015 06:49
tak, maja nową halę nawet w TV Rzeszów o tym mówili.
a moze ktos z mielca jest ?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 listopada 2015 11:46
Kogo polecacie do badania kupno sprzedaz w Chabowce. Zeby przyjechal w miare szybkim terminie
Potrzebuję pomocy, szukam kogoś kto pomoże w dopasowaniu siodła do konia, jest ktoś taki  w okolicach Rzeszowa? A może w jakiejś stajni/pensjonacie planowana jest taka akcja, do której mogłabym siię dołączyć?
Mamy kogoś na podkarpaciu kto poszerza siodła?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 stycznia 2016 20:36
Averis   Czarny charakter
10 lutego 2016 14:45
Mam ogromnie ważne pytanie do revoltowiczów z Rzeszowa. Gzie w mieście jest takie typowe miejsce spotkań, gdzie zawsze w weekend jest dużo osób i z pewnością coś się dzieje/ będą ludzie? Chodzi mi o miejsce na ulicy, nie o lokale :kwiatek:
rynek, studnia na rynku
ostatnio "plac" pod galerią Millenium hall"
zależy jakich ludzi chcesz spotkać  😎
Averis   Czarny charakter
10 lutego 2016 17:16
Otwartych i aktywnych 🙂 Dziękuje!
Averis, wybierasz się do Rzeszowa? 😉
Kochani, odświeżam na chwilkę wątek.

Poszukuję na okres wakacyjny konia w okolicach Rzeszowa, którego mogłabym wziąć w opiekę bądź dzierżawę. Mam nadzieję, że nie weźmiecie tego za ogłoszenie kochani modzi 🙂
Nie pali mi się, szukam czegoś poleconego pocztą pantoflową, dlatego piszę tutaj. Jak ktoś coś wie, to zapraszam na PW  😉

👀
Czy ktoś może mi polecić kowala, który poradziłby sobie ze sztorcowym kopytem?
Witam. Wybieram się w Bieszczady i poszukuję jakiejś stajni, w której mogłabym pojeździć. Interesują mnie bardziej treningi, a nie tereny na hucułkach. Ktoś może coś polecić? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się