UWAGA! Akcja avatar czyli 122x122 i ani pixela więcej

Akcja avatar czyli 110x110 i ani pixela więcej
do 5 grudnia macie czas na zmianę avatarów na mniejsze
od 6 grudnia właściciele za dużych avatarów będą ostrzegani ostrzeżeniami 😉

uwaga, zmiana ustaleń odnośnie avatarów. mogą osiągać wielkość 122x122. kto chce niech zmienia. za większe wciąż będziemy gonić 😉 / a.
m.indira   508... kucyków
03 grudnia 2008 20:11
wysokośc to wdg mnie nie problem , ale szerokość obowiązkowo na 110
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
03 grudnia 2008 23:18
Na nowym forum też ?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 grudnia 2008 09:04
bezwzględnie  ❗
czy ograniczenie wielkości avatarów nie dotyczy moderatorów?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 grudnia 2008 18:07
A który z moderatorów ma większy avatar, niż dozwolony?
Jesli tak jest, zostanie dziś zmienione.
nie będę pokazywać palcem bo znów będzie pretekst dla niektórych do rozpętania burzy w szklance wody  😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 grudnia 2008 18:20
Ok nie martw się, moderatorów też to dotyczy.
to czekamy na ostrz dla dworciki  🤔wirek:
zen - pudło  🤣
chodziło o innego moda  😉
co nie zmienia faktu, ze dworciki av jest za duzy o 2 piksele.
reszty nie komentuje, bo znowu bede ta zla, wiem, ze dworcika sie na mnie nie rzuci 😵
dziewczyny ale ma ostrzeżenie wiec w czym problem?
dla mnie w ogole w niczym problem, bo mi nie przeszkadza zupelnie to, ze ktos ma wiekszy avatar, byle nie rozjezdzal strony 😉
tym bardziej kuriozalne wydaje mi sie, ze moderatorzy ustanawiaja jakies 'prawo' do ktorego sie nie wszyscy moderatorzy dostosowali. to zakrawa na dobra groteske 😉 i chyba nienajlepiej swiadczy jednak o tej super komunikacji miedzy modami. ale co ja tam wiem.

dobszsz, spadam, bo znowu bedzie ze cos wymyslam 😵
sznurka nie ma problemu.
zgłosiłam wczoraj fakt że jedna z moderatorek ma za duży avatar, ponieważ mi się forum rozjeżdżało bo avatar był dość szeroki.

dziś tylko napisałam Zen że nie chodziło o dworcikę,
dlatego że emotka sugerowała że mam coś z głową skoro zgłaszam taką błachostkę jak avatar większy o 2 piksele...

nie nie nie, ta emotka tylko miala podkreslic, ze dla mnie wlasnie to smieszne, ze zalapuje sie na ostrzezenie moderator. i stad ta emotka 🙂
przepraszam za wprowadzenie emotka ' 🤔wirek:' w zly ciag skojarzen 😉 :kwiatek:
nie ma sprawy  😉
i tak okazuje się że to nie przez szer avatarów forum się rozjeżdża - tzn ucinana jest prawa strona
tylko przez za duże zdjęcia..
beatra przez to ze zdjęcia nie zmniejszają się zawsze - a tak powinno być
my jako modzi nie mamy na to wpływu, to musi naprawić admin
ucinana jest wówczas tez nasza moderacyjna strona i nie mozemy ani edytowac ani usunąc postu więc pat trwa
co do ostrzeżenia - dworicki nie było chyba wczoraj na forum, nałożyłam jej ostrzeżenie zgodnie z tym co było ogłoszone, gdyby tego nie zrobić zaraz by było ze są równi i równiejsi
sznurka, przeciez nikt nie mowi ze to zle ze nie ma ostrzezenia- wlasnie dobrze ze ma, ale mnie osobiscie smieszy, ze poruszana byla kwestia wspalnialej komunkacji miedzy moderatorkami a wychodzi, ze jednak nie jest to takie rozowe.
i co ma do tego fakt, ze dworciki nie bylo wczoraj na forum, skoro ten apel wisial juz na zastepczej?? malo tego, sama jej na zastepczej pisalam, ze bedzie musiala uciac avatar 😉
A ja nadal nie rozumiem dlaczego nie można wykorzystać pełnego wymiaru, który nie rozjeżdża forum.
W kolumnie w obecnej formie spokojnie mieści się avatar do 130 pikseli szerokości.
A już tym bardziej 130 wysokości nikomu nie szkodzi (vide avatar m.indiry).
Pachnie mi to poleceniem po to tylko by wydać polecenie i cieszyć sie możliwością jego egzekwowania.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
06 grudnia 2008 15:17
A mó avatar jest oki?
heh, ja dzisiaj ustawiłem sobie avatar, nie czytając tego wątku, i akurat.  😀

Alicja-8 --> twój avatar jest ok. wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i wejść w właściwości . tam możesz zobaczyć, jakie wymiary ma Twój obrazek. 🙂
I teraz wszyscy beda sie tu wpisywac z pytanie "czy moj jest ok??". Prosze was, przeciez kazdy moze to sobie sprawdzic SAM.
Ma byc 110 x 110. Klikasz prawym klawiszem, patrzysz we wlasciwosci i widzisz liczby. Pasuja?? Jak tak to jest ok. Jak ktoras wieksza to trzeba zmienic avek.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
06 grudnia 2008 15:31
ojojojoj... 😲 przeciez mozna zapytac...zanim sprawdzilam to umiescilam i myslalam ze mnie zwinczujecie🙂heh
A ja na forum voltazastepcza, gdzie zapoczątkowano akcję avatar 110x110, ustawiłam sobie zgodny, czyli


Po przejściu na re-voltę, wgrał mi się (lub ktoś, automatycznie) stary avatar ze starej volty, czyli 120xcośtam


Nawet nie wiedziałam, że mam go tutaj ustawionego.. Wolałabym, żeby nikt już mi nic nie ustawiał w profilu, a zwłaszcza rzeczy, które są niezgodne z regulaminem...
Mam dokładnie ten sam problem. Jeszcze kilka dni temu nie miałąm avatara, nagle się pojawił razem z ostrzeżeniem... W dodatku nie umiem go zlikwidować  🙁
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
06 grudnia 2008 19:36
Warned
Wstaw nowy , a obecny zniknie.
Wstawcie sobie nowy avatar a ten stary zniknie, ostrzezenie rowniez.
Wgral wam sie taki jaki mialyscie na etapie kiedy quanta odzyskiwala dane (liste kont) ze starej volty. Nikt Ci nic kenna nie ustawial w profilu i nie bedzie. Zostaly zczytane dane. Najwyrazniej mialas taki avatar i taki zostal odzyskany.
Na starej volcie miałam, ale tam nie było ograniczenia do 110 tylko do 120 bodajże. Ale już zmieniłam, a ostrzeżenie też jest czasowe i ok 🙂
Sorry ludzie ale nie wiem jak skasowac ten awatar a nie mam aktualnie mniejszego. Wiec mnie nie ostrzegajcie tylko awatar skasujcie.
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 grudnia 2008 23:37
Sorry ludzie ale nie wiem jak skasowac ten awatar
to sobie doczytaj - na ostatniej stronie Karmelita prosila o dokladnie to samo: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,232.msg114304.html#new
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się