Przyczepy do przewozu koni
<< < (15/126) > >>
Nestor:
Cytat: lutka Lipiec 27, 2009, 19:15:54

Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi podać cennik przyczep Boeckmanna ? Szukałam , ale niestety nic nie znalazłam.
Będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:

Tutaj przedstawiciele w Niemczech:
http://www.boeckmann.com/map/list_result.php

Możesz wejść na stronę któregoś z nich - są tam przykładowe ceny:

LINK

Cena w Polsce jest podobna, z tendencją do nieudzielania rabatów, okazji etc. - tj. może być o ok. 1000 EUR wyższa.
W Polsce cena podawana jest w EUR (jak zadzwonisz, to dostaniesz info, warto kupować przy dobrym kursie), Comforta można najprawdopodobniej dostać od ręki, na Mastera się czeka. Master jest ok. 1000 EUR droższy od Comforta. Ceny innych - alu, sklejka możesz analizować sama, powodzenia.
lutka:
Bardzo dziękuje za pomoc  :kwiatek:
Kilka dni temu przyjechał do mnie Boeckmann Comfort
Jest cudny, już go kocham  :D
zen:
Cytat: lutka Lipiec 27, 2009, 19:15:54

Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi podać cennik przyczep Boeckmanna ? Szukałam , ale niestety nic nie znalazłam.
Będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:

prosze bardzo, przedstawicielstwo boeckmanna w polsce, w zakladce kontakt piszesz do nich maila, kilka minut pozniej masz cennik odeslany w pdf.

http://boeckmann.akedo.pl/index.php

Dramka:
Ja moge potwierdzić że do przyczepy bez tej rampy konie wchodzą lepiej. I trudne konie i oswojone.  :cool:
reinko:
Mam w planach zakup przyczepki na 2 konie. Co do ceny to wiadomo im taniej tym lepiej ale oby było bezpiecznie...
Szukałam sporo w historii ale nie dostałam dokładnej odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań. Może znajdzie się ktoś kto mnie oświeci :)
- Co sądzicie o Debonach? Wiem że to niższa półka, ale jeśli są złe to dlaczego, co się psuje najczęściej? Czy kupując nowego Debona to bezpieczne rozwiązanie czy lepiej za tą kasę kupić używkę lepszej firmy?
- Jaka podłoga jest bezpieczniejsza drewniana czy plastikowa? Wydaje się że plastik ale czy na pewno :/?
- A Ściany/dach jaki jest najlepszy? Jak będzie całą plastikowa to może być w niej duszno w lato...
- Co i jak sprawdzacie kupując używaną przyczepę?
Rany wybór chyba nie będzie prosty  :zemdlal:
Nawigacja
Indeks wiadomości
Następna strona
Poprzednia strona