Wszystko na sprzedaż?

Właśnie /mimo woli/ czytam o jednym ex Premierze,że się rozwodzi,żeni,że mamusia niezadowolona,że żona od dawna żyła w innym świecie etc.
I tak się zastanawiam: brukowce płacą ludziom za takie upublicznianie prywatnych spraw?
Co skłania do takiego zachowania?
Ja sobie znalazłem lekarstwo na odejście od tego typu problemów. Od 8 lat nie oglądam TV, a od nigdy nie ninteresowały mnie tabloidy i inne brukowce. Mój umysł jest zajęty LITERATURĄ muzyką, radiem lokalnym i życiem. Pozdrawiam 😉
ja myślę, że są ludzie, którzy sami rzucają takimi informacjami o sobie prasie, żeby być na językach. A jeśli ktoś tak nie robi, to czyż nie łatwo sobie dorobić historyjkę, nawet na bazie kilku faktów?
Tutaj właśnie Pan szeroko wyjaśnia i ochoczo.
I o swojej firmie i pracy przy okazji też.
I kandydowania w wyborach prezydenckich nie wyklucza przy okazji.
🤔wirek:
hmm, wcześniej go ceniłam jak mało którego polityka z PiS... jakoś tak mi odstawał od tej całej bandy z Księżyca... już mi przeszło
Takie to dziwne czasy. Celebryci kontraktują sesje zdjęciowe nienarodzonych potomków . Politycy opowiadają o wysokości alimentów.
A można całkiem inaczej. W radiowej jedynce są w niedziele takie popołudniowe spotkania z Mistrzem. Przez ostatnie dwa programy wywiad rzeka z Panią Wandą Wiłkomirską -skrzypaczką. I -koncert-taktu,pięknego opowiadania o muzyce i o własnym życiu-ale tak bez brudów. Bardzo ciekawie.Ogromnie te jedynkowe audycje lubię-zwykle wracam wtedy autem ze stajni i słucham z przyjemnością.
A potem włączyłam TV a tam pani posłanka w wieku mojej mamy ubrana jak ulicznica nastoletnia - stroi miny do prowadzącego program i coś plecie trzy po trzy. Obrzydliwa osoba.
Kulturę można udawać jakiś czas-ale zawsze jej brak wylezie zza kołnierza.
Mnie najbardziej dziwią osoby, które pasjonują się takimi tematami, plotkowaniem o tym... A musi być ich pełno, skoro w koło pełno takich wieści. Skoro jest podaż, to musi być popyt...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 stycznia 2009 15:49
oooooo tak...

Ja nie kupuje gazet typu Rewia, Pani, Twój Styl, Gala etc, szkoda mi na nie pieniędzy. Czasem kupię jakis tani "szmatławieć", ot tak.

Jak zobaczyłam naga Nataszę Urbańska z wywalonym brzuchem na całą stronę Gali chyba czy inne gazety - zemdliło mnie.  Nie wiem co ludzi skłania do takich zachowań, bo to juz nie chodzi o wstyd. O nie. moja nagośc jest tylko dla "wtajemniczonych", czyli mojego faceta. Nie sadzę, aby chciał, zeby ogladała mnie cąła Polska. No ale kasa kasa kasa!!

Sprawdza się powiedzenie: "nie ważne, jak o mnie mowią, ważne - że mówią".
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 stycznia 2009 15:49
a) stara, dobra zasada : obojętnie jak mówią, byle mówili.
b) ludzie uwielbiają zaglądać innym do łóżka/portfela/ domu/kuchni czy czegośtam jeszcze. Po prostu niektórzy nie mają własnego życia i żyją życiem tzw. teraz bardzo modnie "celebrytów" który znani są dzięki temu, ze są znani.
🚫 🚫
nazibaby-jeśli mogę spytać:jaka jest etymolgia Twojego nicka?
🚫
Tania, poszło PW 😉
🚫
😂 Już-wiem.
OK- dziwnie brzmi-ale nie znaczy tego co wszyscy myślicie a boicie się spytać
🤣 🤣
Zresztą:jest tu tez ktoś:"IloveMosiek"-zatem wychodzi na zero. 😁
Tania zabiłaś mnie! 👍
  😂 😂
Hahaha i jest dobrze 😀
busch   Mad god's blessing.
26 stycznia 2009 20:14
No co wy, szmatławców nie lubicie?
Ja je kocham  😍





a strony o gwiazdkach zwykle wycinam i daję na rozpałkę  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 stycznia 2009 20:19
Pierwsze widziałam na twoim fb. Piękne  😵

... ale i tak wszyscy wiedzą, że kupujesz dla ploteczek o gwiazdach  😀iabeł:
busch   Mad god's blessing.
26 stycznia 2009 20:28
Szczyga- no dobra, jeszcze szukam zawsze jakichś informacji o Dodzie elektrodzie bo słyszałam, że ostatnio została podłączona do jakiegoś akumulatora żeby go naładowała...
gazet nie czytam
czytam za to PUDELKA

co do hmmm - merytoryki - czytam bo tam są zaje-fajne texty o tych ludkach - znaczy niby gwiazdach...

co do "byłego premiera" - jestem w szoku... zawsze wydawało mi się ze gosć ma klase (orientacja polityczna była mi obojetna) a teraz hmmm zeszmatławił się do poziomu DODY,
żenue...

http://wiadomosci.onet.pl/1904866,11,item.html
O! Kocioł garnkowi przyganił.  🤦
http://wiadomosci.onet.pl/1904866,11,item.html
O! Kocioł garnkowi przyganił.  🤦


tia,
Palący sie Kot, który nie dosć, ze sie sam rozwiódł to jeszcze wywlekał sprawy o majątek i alimenty z żoną  🙄 🙄
Palący sie Kot, który nie dosć, ze sie sam rozwiódł to jeszcze wywlekał sprawy o majątek i alimenty z żoną  🙄 🙄


Nasz "establiszmęt" chyba tak ma:

Ma cztery córki. Mieszka w Warszawie. Obecną, trzecią żoną...

(O innym, prominentnym polityku,Wikipedia)







oj JURNI panowie, JURNI!!

lostak   raagaguję tylko na Domi
27 stycznia 2009 12:35
widzicie... i dlatego brukowce i informacje typowo plotkarskie maja takie powodzenie🙂  wlasnie same sie tym pasjonujecie 🤔wirek:

poza tym proponuje dzielic to wszystko na pol. jest to najczystrza i mistrzowska  forma manipulacji ludzmi.
Poza tym proponuję dzielić to wszystko na pół.


No, ale jak misiek ma trzy żony, to jak?
Miej choć odrobinę litości dla tych niewiast 🙂
Ciekawe czy bohater tego wątku czyta komentarze internautów?
Jak można się zdystansować i nie przejmować?
Dziwne to wszystko.
Mam oczywiście teorię spiskową na ten temat. 😎
Ciekawe czy bohater tego wątku czyta komentarze internautów?


Komentarzy to może nie, ale internetowych publicystów pewnie tak, a ci jadą po nim równo, np.:

http://tekstowisko.com/banan/58364.html
[quote author=Tania link=topic=1830.msg159156#msg159156 date=1233153849]
Ciekawe czy bohater tego wątku czyta komentarze internautów?


Komentarzy to może nie, ale internetowych publicystów pewnie tak, a ci jadą po nim równo, np.:

http://tekstowisko.com/banan/58364.html
[/quote]

niezłe!!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lutego 2009 12:30
BUSCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się