kącik skoków

Powinni go zdyskwalifikować , ale to zawody towarzyskie , ale rozgrywane w oparciu o przepisy PZJ. 😵 Inna sprawa że jeśli chodzi o jakość sądziów to widziałem już wiele . Podobną sytuację widziałem na Torwarze w trakcie CSI , kiedy to zawodniczka bez sygnału zaczęła przebieg w trakcie kiedy inny zawodnik jechał już konkurs.  😵 Tylko że ona została zdyskwalifikowana . 🙄 Na innych CSI znany sędzia kazał jechać zawodnikowi w trakcie kiedy obsługa podnosiła drągi po innym zawodniku i pomimo iż zawodnik podniósł rękę z prośbą o zatrzymanie czasu bo parkur nie gotowy , to mimo to czas mu leciał a sędzia nie przerwał czasu  😵
Nam wczoraj dziewczyna na tych samych  zawodach po dzwonku przyjechała przez celowniki skacząc  jedynke jako skok posłuszeństwa i pojechała  na rozprężalni a nam odgwizdano rezygnację. Na Woli trzeba szybko biegać  😂
Smok10, ja cię błagam, nie wypowiadaj się na temat czegoś na czym Zupełnie się nie znasz (w tym wypadku na przepisach).
Smok10, ja cię błagam, nie wypowiadaj się na temat czegoś na czym Zupełnie się nie znasz (w tym wypadku na przepisach).


Wolał bym merytorycznie a nie z personalnymi wycieczkami , jak zwykle. To nie piaskownica  🙄
A ja wdrażam do pracy po kontuzji te babę 😜 😍 Bardzo fajny koń, chociaż dziś chciała mnie zabić ( jest po 2 miechach aresztu boksowego i dopiero zaczyna kłus ). Czekam na więcej i przebieram nogami na skoki 🙂
Fota z finału Hamburg Derby w zeszłym roku.

Smok10, jeśli nie odróżniasz eliminacji od dyskwalifikacji (przykładowo) to merytoryczna rozmowa z tobą jest niemożliwa.
Lapsus językowy  😉
Jakie ćwiczenia mogę stosować, żeby 7latka bardziej otwierała zad podczas skoku?
Smok10, a co w nim ciekawego?
Właściciel konie sprzedał, bo dostał ofertę. Rodzice mogli te konie kupić 2 razy, ale nie chcieli lub nie mieli pieniędzy. Co tu ciekawego?
Sam wielokrotnie powtarzałeś , że to sport dla ludzi z kasą.

Regiony do N plus minus może sobie startować większość zjadaczy chleba. Sport to już mega droga impreza, bo 140 bez odpowiedniego konia nie da się na trupie.
Szkoda chłopaka. Ale może znajdzie się ktoś kto zaoferuje mu swoje konie do jazdy.
mindgame, pewnie, że szkoda, ale taki jest ten sport. Konie spod jednego jeźdźca idą do drugiego i tak się to toczy.
Perlica, dobrze wiem jakie to uczucie jak pracujesz z koniem, masz naobiecywane cuda na kiju, a później taka sytuacja. No ale życie 😉
Perlica, dobrze wiem jakie to uczucie jak pracujesz z koniem, masz naobiecywane cuda na kiju, a później taka sytuacja. No ale życie 😉


Jeśli chodzi o mnie to też nie widzę w tym nic złego ( nie ja napisałem artykuł ) poza jednym. Biznes musi być win - win . Za dobrze wykonaną pracę nalezy się  gratyfikacja  wtedy jest to dobry biznes i jakiaś rekompensata  dla drugiej strony  🙄 To tylko tyle . Właściciel zawsze ma święte prawo sprzedać  , tyle że jeżeli jest się zadowolonym z czyjejś pracy to powinno być to odzwierciedlone w gratyfikacji za sukces biznesowy i wiek zawodnika nie ma tu żadnego znaczenia. 🙄
A o chłopaka , jeśli nie ma miekkiego tyłka jestem spokojny , wystarczy się zakręcić i konie będą  😉
Smok10, Ale jaka gratyfikacja?
Skąd wiesz jaki mieli układ?
Smok10, Ale jaka gratyfikacja?
Skąd wiesz jaki mieli układ?



Niekt nic nie pisze o gratyfikacji a z relacji to nie wynika tylko o sprzedaży koni i propozycji pierwokupu i to w terminie Ad hoc . Dla mnie układ jest prosty , jeździł dobrze , promował konie i stąd ich wartość. Ja jestem starej daty i widzę interes obu stron a nie tylko jednej .  🙄 Rozumiem własciciela i rozumiem chłopaka , to trochę operacja na zywym organiźmie i nie jest zero jedynkowa. Troszkę empatii  😉 Dodam tylko że to moje zdanie i może się mylę , ale ja bym się starał tak załatwić sprawę żeby nie czytać takich ( niesmacznych ) artykułów. .  😉
Smok10, ale ja nie widzę nic nie smacznego w tym artykule.
Podobny ton miał artykuł jak jakiś właściciel zabrał od Skrzyczki konia.

A ten chłopiec te konie wypromował i jeździł od poziomu regionu ? Czy kto?
Smok10, ale ja nie widzę nic nie smacznego w tym artykule.
Podobny ton miał artykuł jak jakiś właściciel zabrał od Skrzyczki konia.



Widzisz analogię miedzy nimi ?  😲 Cóż Ok może ja po prostu nie jestem obiektywny i patrzę z perspektywy rodzica.  🙄
Smok10, wydaje mi się, że jesteś subiektywny.

Analogię widzę, tak samo opisany komentarz obu stron.
Nie znam tych koni, zerknęłam na wyniki, najlepsze nie były, bywały elminacje.
Była opcja pierwokupu, nie było zainteresowania, to w czym problem?
Nie wiem jaka była umowa między właścicielem a jeźdżcem, nie wiem za co kto płacił, a za co nie.

Co do gratyfikacji to zazwyczaj jest 10% do podziału zależenie od sytuacji, ale raczej publicznie nikt o tym nie pisze.

"Judyta nie histeryzuj"  😉

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 kwietnia 2019 08:39
Kto śledzi naszych reprezentantów podczas Finału Pucharu Świata?

Przypominam, że o 14 finał a w nim, aż dwóch Polaków Wojciech Wojcianiec i Jarosław Skrzyczyński 😅 😅
Czytam o Polakach w finale Pucharu Swiata i jestem dumna a jednocześnie szlak mnie trafia że samego finału dzisiaj w tv nie ma.
To skandal.
niby na tvp sport coś ma być ale przejrzałam program tv , również program transmisji internetowych i nic  😵
W aplikacji tvp sport jest transmisja online o 13.55.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 kwietnia 2019 11:31
TVP SPORT od 15:35 będzie transmisja łączona z ME w podnoszeniu ciężarów, będzie skrót z pierwszego nawrotu i  urywki drugiego.
TVP SPORT online od 13:55
Więcej informacji
Ciekawe jak się teraz czują wszyscy ci którzy nazywali Jarka berajrem Europy i jeźdźcem trzeciego sortu  , widząc jak startuje wśród najlepszych jeźdźców tego świata na jednej z najważniejszych imprez jeździeckich  i jeszcze walczy w ścisłej czołówce.  🙄 Jarek miał plan który konsekwentnie realizował od lat i teraz są tego efekty .  😀 Jak się chce uprawiać ukochany sport a nie ma się na niego pieniędzy i trzeba walczyć z jeździeckimi potęgami z nieograniczonym budżetem to najpierw trzeba ciężko pracować żeby  pozyskać kapitał i doświadczenie .  😉 Niestety handel końmi sportowymi  spod tyłka jest najważniejszym elemtentem tego misternego planu.  😉
Działa wam transmisja tvp sport?
Działa!  Idealnie :kwiatek:
Działa 😉
Wojciech Wojcianiec z tylko jedną zrzutką 😉
Jarosław Skrzyczyński też 1 zrzutka i utrzymał dotychczasowe ósme miejsce 😉
Jarosław Skrzyczyński 2 zrzutki w drugim nawrocie (szkoda, Chaclana się spłoszyła) i ostatecznie 12 miejsce.
Ogromny sukces!
Wojciech Wojcianiec - 20 m.
Tego jeszcze nigdy nie było w historii - 2 jeźdźców w II nawrocie Finału Finałów!
Ogromna promocja polskiego jeździectwa.
Jeśli wierzyć komentatorom 🙂 - wielki dzień dla Polski.
Ogromny sukces i co najważniejsze , Jarek nie będzie już musiał się prosić o zaproszenia na najważniejsze imprezy na świecie. 😀 😀 😀 Co do Wojtka , to też wspaniały debiut na takiej imprezie . Wielkie gratulacje  😀
Ależ były emocje.
Jestem bardzo dumna z obu zawodników.
A Wojcianiec....super. Jako debiutant, zakwalifikował się do drugiego nawrotu finału....podziwiam bardzo.
Oby tak dalej
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się