ANKIETA! Jaki galop... - czyli co wolicie?

ja jeStem hajdkojem i wole tjudniejssi
Dobra kliknelam bez zastanowienia sie nad tematem,ale co to jest galop "łatwiejszy"?
na pierwszy rzut oka widać, że odpowiedzi w tej ankiecie przeczą same sobie - świeża krew dla Voltopirów 😉

ale po co to dalej to ciągnąć ? I to już 6 stronę !
nie zrozumcie mnie źle, ale tak sobie pomyślałam, że to swoiste "nabijanie się z innych" - wszyscy mówią, że są wyrozumiali, ale to kolejny wątek, w którym co drugi post zawiera wyrazy "Quniś" czy "boshe" napisane przez osoby wydawałoby się poważne. Rozumiem dziewczyna się wkopała (a może prowokacja ?), ale takich trzeba uczyć, a nie potępiać.
To takie moje rozmyślania - potępcie mnie, przyjmę to z pokorą, ale czy nie mam chociaż odrobiny racji ?
Blondyna Moim zdaniem masz rację.
Tania, dzięki, ale to nie tylko ten wątek właściwie.Jednakże przyznam, że wysyp nowicjuszy w ostatnim okresie wzrósł i w końcu nie byłam pewna czy to jakiś żart czy to rzeczywistość.
W ostateczności zauważyłam tylko kilka osób, które nie zostały zjedzone, a "nadgryzione" i zostały na Volcie.
Nie wiem - niektórzy czasami potrafią odpowiedzieć "to nie ma sensu, zapraszamy tu i tam", a niektórzy od razu robią sobie jaja.Jest to trochę przykre, ale Volta nie jest zwykłym forum.Voltę trzeba najpierw poznać - potem zabrac na niej głos no i przeżyć.  😉
Hmm może dlatego, że niektóre szczypiorki dobrze rokują i zostają oszczędzone, a inne zakładają takie tematy skazując się na pożarcie  🍴
Ale rację Blondyna masz, na głównej albo w regulaminie powinien znaleźć się zapis, żeby siedzieć cicho i czytać, aż się zorientuje, kto jest kim i jakie zasady panują na naszym specyficznym forum  😀iabeł:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 marca 2010 11:50
ale po co to dalej to ciągnąć ? I to już 6 stronę !

a bo tak z nuduf i dla jaj tesz
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się