Co inni sądzą o re-volcie

ciri  ja w gimnazjum 2 chłopców z mojej klasy doprowadziłam do płaczu słowami    mozemy sobie przybić piątke  bo ja tego nie zrobiłam specjalnie  😁
Muszę powiedzieć ze na volcie niezły sajgon się robi 😉
😁 😁 😁
Oj,Korsarz- Ty już lepiej jedź na ferie,odpocznij i wracaj tutaj. 😂 😂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 lutego 2009 19:23
Korsarz się obraził  😁

A widzieliście jaka oszałamiająca ilość ludzi zagłosowała?? Tak się zastanawiam kto z tych, którzy na Volcie siedzą kojarzy w ogóle kandydatów na modów  🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2009 19:24
Pauli, a patrzyłaś na datę głosowania? Bo to wiele wyjaśnia...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 lutego 2009 19:29
O matko... ale ze mnie gamoń   😵

A już myślałam, że to reakcja na uciszenie tu...

W takim razie o co chodzi z tym linkiem??
m.indira   508... kucyków
10 lutego 2009 19:30
ma chłopak poczytność ...
no i nikt mu nie przeszkadza ...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2009 19:30
Pauli, zajrzyj na wątek jeszcze raz i bardzo uważnie przyjrzyj się datom.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 lutego 2009 19:37
Ale z tymi datami zamieszanie było już dawno, nie?

[quote=Korsarz]Nie ma koni idealnych.Voltopirów nie ma.Wynieśli się.Na szczeście[/quote]
To dzisiejsze z wątku o kn-ach..

Facet ma pełne pole do popisu  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2009 19:38
Pauli, Dziś, czyli 10.02.2009 Korsarz przeniósł się na voltę i bardzo ucieszył się, że nie ma tam modów. O to chodzi z tym linkiem.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 lutego 2009 19:40
No to napisałam, że się obraził  😁
Tak nagle do mnie coś dotarło: niemiło dokuczac komuś,kto nie ma jak odpisać a na pewno krew w nim wrze.Kurczę-czyściec jakiś. 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 lutego 2009 19:42
Ale się pytałaś o co chodzi z tym linkiem.  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 lutego 2009 19:53
To się zrozumiałyśmy :P

Tania
Może i wrze, jak wróci, to sobie odbije 😉

Poza tym, kto tu dokucza, przecież wszystko jest czarno na białym napisane 😉
Taniu- to tak w ramach ciekawostki  wstawilam ten link i odnosnie hasla moderowanie.
K nie jest jedynym, ktory sie tam przeniosl z roznych powodow🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lutego 2009 20:27
Tania, mnie jakoś Korsarza nie szkoda. Rozsiewał zamęt i bardzo negatywną atmosferę. Można poczytać w wątku o Aurelii. A ja aż od niego PW dostałam, bo odważyłam się jedno zdanie napisać  🤔
BTW, czy Korsarz i owy Patryk to nie jest jedna i ta sama osoba? Bo bardzo mają podobny styl.
Korsarz chyba ma imie na M 😉
Mimo wszystko proponuję darować sobie takie podśmiewywanie się, bo jak słusznie zauważono - Korsarz w chwili obecnej nie ma za bardzo możliwości odpowiedzi.Przepraszam za brak koloru, ale mam problem z kompem i ledwie w ogóle coś tu działa... :[ Pisałam jednak ze stanowiska moderatora 😉
Tania, mnie jakoś Korsarza nie szkoda. Rozsiewał zamęt i bardzo negatywną atmosferę. Można poczytać w wątku o Aurelii. A ja aż od niego PW dostałam, bo odważyłam się jedno zdanie napisać  🤔
BTW, czy Korsarz i owy Patryk to nie jest jedna i ta sama osoba? Bo bardzo mają podobny styl.

Popatrzcie sobie w link o volcie.I wyciągnijcie wnioski.Tęsknicie za takim piekłem?
Korsarz ma zawieszenie- kto chce niech mu privy śle dowolne.
To,czy to ,pod jego nieobecność będzie mu się obrywać- to też dowolność- kwestia osobistego wyboru-dbamy o poziom,czy idziemy wstecz.
Dobranoc.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lutego 2009 20:56
Popatrzcie sobie w link o volcie.I wyciągnijcie wnioski.Tęsknicie za takim piekłem?


Zupełnie nie tęsknię, choć dziś sobie o nim mogłam przypomnieć.
Koniec z mojej strony  🙂
[quote author=Tania link=topic=1735.msg172092#msg172092 date=1234299217]
Popatrzcie sobie w link o volcie.I wyciągnijcie wnioski.Tęsknicie za takim piekłem?


Zupełnie nie tęsknię, choć dziś sobie o nim mogłam przypomnieć.
Koniec z mojej strony  🙂
[/quote]
I  :kwiatek:.
I chyba spać pora? Do jutra.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 lutego 2009 21:18
U mnie wczesna godzina  :kwiatek:
Już nie podyskutujemy bo Korsarz zabrał swoje posty i poszedł do innej piaskownicy..
W sumie nie wiem czy to dobrze czy źle, mnie jego posty jakoś bardzo nie wkurzały, ale myślałam że zawalczy o swoje, poczeka do zdjęcia zawieszenia, a on się obraził jak dziecko.

Teraz walczy tu:
http://www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=12221&start=1050

klasa..
[quote="Lotnaa"]czy Korsarz i owy Patryk to nie jest jedna i ta sama osoba?[/quote]
Mi się wydaje, że to JEST ta sama osoba.
Ten sam styl, akcje, sposób zachowania... Fakt, to nie są Wielkie Boje z Dawnych Lat, ale jednak. Imię na M można sobie wymyślić w każdym momencie. Mnie się czasem też zdarzało w jakichś podejrzanych wiadomościach w internecie albo podejrzanym ludziom przedstawiać innym imieniem.😉

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 lutego 2009 09:12
Na 99% to nie ta sama osoba, bo bodajrze Hexa go osobiście znała i potwierdzała imię na M 😉
Na 100% Korsarz ma imię na M
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 lutego 2009 11:26
Sankarita, Też uważam, że Korsarz to Patryk

a już po przeczytaniu tego oświadczenia o pw od 'malolat' to już w ogóle przekonana jestem, że to on,
A jak nie on, to najzwyczajniej w świecie wzoruje się [?] na P.

PS. Treść 'oświadczenia' jest identyczna co kiedyś P. wstawił na swoim forum.
zaba   żółta żaba żarła żur
12 lutego 2009 12:54
Na 100% Korsarz ma imię na M



potwierdzam!  😎
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 13:25
Tak czysto technicznie proszę o nieporuszanie tematu Korsarza, gdyż nie jest on już użytkownikiem tego forum i nieładnie jest rozmawiać o kims, kto nie ma prawa głosu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się