Co inni sądzą o re-volcie

Po za tym Pewno inne fora zazdroszczą re , że można tu sobie wgl pozwolic na zjechanie kogoś (oczywiście nie mówie że jest to praktykowane)  - gdzie indziej przez to nie mieli by wcale forumowiczów ;P bo by się poobrażali  ^^
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
25 stycznia 2009 19:29
Manta, zapewne nie zauwazylas po prostu :P zartuje oczywiscie

co wg mnie wyroznia re-volte (voltopirow) najbardziej? ludzie nie sa wirtualni.tzn. pod nikami znajdujemy osoby 'z krwi i kosci', ktore wsrod wielu mniejszych i wiekszych sukcesow,maja gorsze chwile,porazki i nie boja sie nimi dzielic w mysl 'dbania o wizerunek'.  tutaj to po prostu 'grupa znajomych zwiazanych wspolna pasja' i juz 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 stycznia 2009 19:50
A ja właśnie lubię voltę za ironię, specyficzny humor. (Przypomina mi się od razu temat 'Przestrogi volty' :cool🙂
Nie raz nie dwa spłakałam się jak czytałam niektore tematy ;-) A czytam od samego powstania, ale dopiero półtora roku temu dojrzałam do tego by pisać 😉
Ba, ja na początku nawet bałam się tutaj pisać 😁

Ale najważniejszym jest to, zeby wiedzieć JAK sformuować swój problem. Bo wiadomo jak się napisze bzdurnie, bez sensu i bez rzetelnych info to zdarza się zjechać człowieka na forum.
Averis   Czarny charakter
25 stycznia 2009 19:54
To co, dziewczyny? Może jakiś mały re-voltowy ołtarzy w pokoju  😎? Ja sobie zrobię taki koło komputera  😁
[quote author=kurczak_wtw link=topic=1735.msg156095#msg156095 date=1232905533]
TEN temat się niesmacznie czyta?
a co z tamtym tematem, gdzie wszystkich na forum sprowadza się do zadufanych w sobie, plujących jadem zgorzknialców. szczerze, mam to gdzieś. ale takimi stwierdzeniami sami przeczą swojej domniemanej "wysokiej kulturze".
[/quote]

Ale ja nic nie napisałam o kulturze - czy ktoś ja ma czy nie ,, czy pluje jadem czy malinami -  sama pewnie gram niektórym tutaj na forum na nerwach  😀iabeł:

Napisałam tylko , że na innych forach też jest dużo ciekawej wiedzy - a nie tak jak niektórzy napisali , że tylko na RV, a tam już nie .
Pozwoliłam wiec sobie tylko  sie z tym niezgodzic.  😉

A jaka byłaby odpowiedź w voltowym stylu? "To nie czytaj. Nikt cię tu nie trzyma siłą."

dzięki temu forum uodparniam sie na takie odpowiedzi 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 stycznia 2009 10:29
Przeczytałam watek podlinkowany na początku i powiem Wam, że nie spodziewałam się, że można tak przeżywać istnienie jakiegokolwiek forum  😁
Jestem dumna z naszej sławy  😎

A wiecie co jest najciekawsze?? Jesteśmy bandą chamów i zapatrzonych w siebie ignorantów, którzy pożerają biedne szczypiorki, a cały czas nas przybywa  😎  😁
zaba   żółta żaba żarła żur
26 stycznia 2009 10:56
A mi tu dobrze!!!  😎  😅  I uwielbiam wszystkie Baby bez wyjątków!!!Nawet wtedy,kiedy nasze zdania róznią się...  Szanuję ludzi z jajami!!!  :kwiatek:
I nie wiem Baby jak Wy myślicie,ale moje skromne zdanie jest takie,że nasze forum jest dla tych najtwardszych...  😎  😁

A wiecie co jest najciekawsze?? Jesteśmy bandą chamów i zapatrzonych w siebie ignorantów, którzy pożerają biedne szczypiorki, a cały czas nas przybywa  😎  😁


i za to Low jaaa !!!!  🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 stycznia 2009 12:17
I nie wiem Baby jak Wy myślicie,ale moje skromne zdanie jest takie,że nasze forum jest dla tych najtwardszych...  😎  😁


Trafiłaś w sedno 😎
swego czasu chodzilam z xpatrykiem do liceum.... i powiem tylko ze jego qnwortal jest chyba jedynym miejscem w ktorym ktos go lubi i szanuje.
zaba   żółta żaba żarła żur
26 stycznia 2009 12:44
swego czasu chodzilam z xpatrykiem do liceum.... i powiem tylko ze jego qnwortal jest chyba jedynym miejscem w ktorym ktos go lubi i szanuje.



może on ptrzebuje akceptacji większego grona i dlatego założył sobie swój mały,wirtualy świat,gdzie roi się od qniarek...  🤣
przeczytalam watek z qnia i musze stwierdzic, ze chyba wyrzadzilismy im jakas straszna krzywde, bo co 2 osoba zostala tutaj zlinczowana, jako "nowa"...przykre 😉
musimy byc bardziej słitasni bo nas inni nie beda lubic 🤣
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 stycznia 2009 14:01
Ilu ludziom odcisnęliśmy piętno na psychice...
lostak   raagaguję tylko na Domi
26 stycznia 2009 14:04
Ilu ludziom odcisnęliśmy piętno na psychice...


az przerazajace...  i dobrze mi z tym :emota2006092:
uwielbiam Was 😂 🍴
zaba   żółta żaba żarła żur
26 stycznia 2009 14:15
ciekawe czy wkleją sobie też linka do tego wątku?  😁
[quote author=Pauli link=topic=1735.msg156870#msg156870 date=1232978493]
Ilu ludziom odcisnęliśmy piętno na psychice...


az przerazajace...  i dobrze mi z tym :emota2006092:
[/quote]

Ciotka , Ty to pewnie na ścianie stajni albo pokoju rysujesz pionowe kreski  żeby nie zapomniec ile osób płacze na myśl o Tobie( nas)  i chowa sie do szafy  😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 stycznia 2009 14:32
[quote author=Pauli link=topic=1735.msg156870#msg156870 date=1232978493]
Ilu ludziom odcisnęliśmy piętno na psychice...


az przerazajace...  i dobrze mi z tym :emota2006092:
[/quote]

😜  😁  I bedziemy to robic dalej 🏇
lostak   raagaguję tylko na Domi
26 stycznia 2009 14:34
[quote author=lostak link=topic=1735.msg156874#msg156874 date=1232978662]
[quote author=Pauli link=topic=1735.msg156870#msg156870 date=1232978493]
Ilu ludziom odcisnęliśmy piętno na psychice...


az przerazajace...  i dobrze mi z tym :emota2006092:
[/quote]

Ciotka , Ty to pewnie na ścianie stajni albo pokoju rysujesz pionowe kreski   żeby nie zapomniec ile osób płacze na myśl o Tobie( nas)  i chowa sie do szafy  😉
[/quote]

kochana, juz normalnie nie mam miejsca, po 6 latach... 🏇 🏇 🏇
zaba   żółta żaba żarła żur
26 stycznia 2009 14:37
lostak-musisz wybudowac następną stajnie!  😁
deborah   koń by się uśmiał...
26 stycznia 2009 14:39
ja myślę, ze po to ta hala,... żeby było gdzie kolejne kreski stawiać.. na kilka lat miejsca wystarczy
bo poczta już była cała zakreskowana 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 stycznia 2009 15:47
Też to pamiętam - że X-patryk założył swój qnwortal w ramach protestu przeciwko niemiłego potraktowaniu go przez użytkowników Voltahorse - jakieś 4 lata wstecz.  Bo był przez krótki czas intensywnym użytkowniekiem owego znienawidzonego przez niego portalu
🙂

lostak   raagaguję tylko na Domi
26 stycznia 2009 18:39
tak czy inaczej fakty zawsze mowia za siebie

obecnie:

na voltopirach jest 109 uzytkownikow i 40 gosci
na volcie 19 osob, 2 uzytkownikow i 17 gosci

a portal patryka, to misiopysiowe towarzystwo nastoletnich dzieci.  i dobrze, gdzies przeciez musza blyszczec poza swoimi blogusiami i wirtualnymi stjenkami 🥂 jak komu pasuje, jest demokracja 🙂

bedzie wrednie😀
ale dodam cos do tego co napisalas lostak
i dobrze, gdzies przeciez musza blyszczec [ ci, ktorzy tutaj nie pasuja] poza swoimi blogusiami i wirtualnymi stjenkami
ciekawe jest to, ze chyba malo ktore forum spotyka sie z taka intensywnoscia na zywo- kacik rekreantow, torwarowa elytarna ekypa😉 czy nawet odwiedziny u koniarzy z innej czesci Polski, wspolne wypady na zawody itp.
tego nigdzie indziej nie ma! i to jest niesamowite. W stajni mam dwoje zgryzliwych voltowiczow, ktorych poznalam dzieki forum i ciesze sie z tej znajomosci niesamowicie!!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 stycznia 2009 21:12
tez dorzuce swoje 3 grosze 🙂
lubie volte/ voltopiry za to, ze mimo sporej ilosci slodzenia pojawiaja sie tez ostre kłótnie; za to, ze jest tu mnostwo mlodych i ambitnych kobiet (przepraszam, ze pomijam panow, ale sa w mniejszosci, wedlug statystyk na jednego faceta przypada 8.4 kobiet); za to, ze ludzie nie sa anonimowi i mozna ich spotkac w 'realu'; za to, ze poznalam tu mase osob, do ktorych jezdze na weekendy, albo spotykam sie na kawke; za to, ze jak mam zly dzien to moge o tym tutaj napisac, jak mam wybitnie dobry tez; za to, ze osoby, ktore z końmi maja juz niewiele wspolnego, tez znajda tu dla siebie miejsce; i na koniec za to, ze codziennie czytajac forum moge smiac sie do rozpuku, a czasami moge uronic łezkę.

inni nam tego zazdroszczą i bądźmy szczerzy- jest czego zazdrościć  😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 stycznia 2009 21:24
A mnie jeszcze podoba się to, że do re-voltowiczów można zwrócić się z prośbą o pomoc [jak np. w wątku dzieciowym]. Szczerze powiedziawszy nie spotkałam się jeszcze z forum, gdzie byloby tak jak tutaj. 🙂

No i powiedziałabym też, ż volta uczy ironizować, podchodzić do wszystkiego z rezerwą.  👍
Scottie   Cicha obserwatorka
26 stycznia 2009 21:27
powinniscie zalozyc nowy watek "za co kochamy volte" 😉

a tak powaznie, to dobrze sie tu czuje, mozna pogadac o wszystkim, nie tylko o jezdziectwie 😉 i dzieki bogu, bo konie widuje juz tylko na Waszych zdjeciach 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 stycznia 2009 21:33
🚫

Scottie, a dlaczego? Nie jeździsz już?
Scottie   Cicha obserwatorka
26 stycznia 2009 21:34
nie, ja sie do tego po prostu nie nadaje. zero talentu 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 stycznia 2009 21:38
Bez przesady.
Ja tez beztalenciem się określam, ale moja znajoma stwierdziła. że jakbym wzięła trochę treningów [nie jazd, a treningów], to byliby ze mnie ludzie. No ale brak własnego konia, brak czasu no i mamony wyklucza na razie jazdę.

No, ale dosyc tego dobrego, EOT ;-)
Ciotka , Ty to pewnie na ścianie stajni albo pokoju rysujesz pionowe kreski   żeby nie zapomniec ile osób płacze na myśl o Tobie( nas)  i chowa sie do szafy  😉

Wy sie tu smiejecie, a ja naprawde kiedys wykonczylam nerwowo 2 kolezanki z klasy (niechcaco 😁 ) skonczylo sie na psychologu i lekach uspokajajacych... 🤔wirek: 🤣

tutaj jest jak w rodzinie, po prostu 😀 i naprawde rzadko sie zdarza, zeby na jakims forum bylo tak swojsko i mozna bylo uzyskac pomoc od wlasciwie obych ludzi, poza tym nikt nie wstawial by tutaj polowy swojego rodzinnego albumu, braci, siostr,dzieci, malzonkow itp itd gdyby nas nie laczyla wyjatkowa voltopirowa wiez 😀iabeł: 😉
no i oczywiscie osoby, ktore poznalam dzieki volcie "w realu" 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się