Co inni sądzą o re-volcie

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 stycznia 2009 23:03
w tym momencie przypomniala mi sie wypowiedz Vooka:
Humm. Volta zawsze była "Forum Typu /b/" tzn takim, na którym się gryźli, kopali, kłócili. Na czym polega to z tymi typami forum?

Pada pytanie: "Wziąłem takie Iks i zakałapućkałem je na niebiesko, zg. z instrukcją ale nadal jest miękkie"

Odpowiedzi na forum typu /a/:
"Wiesz, może powinieneś zapytać Jadzi?"
"Może troszkę za mało zakałapućkałeś? Spróbuj jeszcze raz, słabiej"
"A co to jest Iks?"
"Ja zakałapućkałem i działało. Spróbuj mocniej"
"A skąd masz instrukcję? Ja też chcę!"
"Wpadnij na wątek z przywitaniami i przedstaw się nam, bo tak od razu przechodzisz do rzeczy, tajemniczy nieznajomy."
Wynik:
"Zakałapućkałem i mocniej i słabiej i nawet raz na pomarańczowo ale dalej nic"


Odpowiedzi na forum typu /b/:
"Użyj Google"
"Spadaj, na Google o tym nie ma!"
"Hahaha, w instrukcji pisali że kałapućkać? Co za idioci!"
"Racja, tę instrukcję to pisało stado łysych małp. Zamiast kałapućkać, trzeba nawiercić trzy otworki na górze i zaraz zmięknie"
"Czekam aż się zabijesz idioto, z trzema otworkami to się urwie. Robi się jeden-dwa otworki."
"Ja używam trzech od pięciu lat i trzyma jak stal, a mięciutkie jak poduszka."
"Ja tam wolę igrek i działa od kopa bez żadnych otworków, jak kogo nie stać to niech idzie krowy doić a nie zaśmieca forum"
"Spadaj igrekowy patałachu do dzieciarni na /a/ bo igrek jest dla idiotów, którzy mają za dużo forsy i nie potrafią nawiercić trzech otworków."
"To do tego jest instrukcja? Wyślij to się pośmiejemy!"
"Co za kretyn. Jakby w instrukcji pisało "wyskocz przez okno" to być wyskoczył? Jasne że nawiercić otworki. Najlepiej dwa, na jednym słabo mięknie, na trzech jak za duże to może się urwać. A instrukcją to sobie możesz podetrzeć."
Wynik:
"Nawierciłem dwa otworki i działa jak trzeba"

👍
dla mnie najśmieszniejszy jest fakt, że ludzie na innych forach jadą po rv, a tutaj udaja że wszystko jest okej, i się udzielają  😉 🙂
Martynka właśnie o tym samym pomyślałam, ciekawe ile osób udzielających się na RV najeżdża na RV na innym forum...?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
24 stycznia 2009 01:33
Edytka  😁 trafione w samo sedno, rewelacja.

Ja uwielbiam re-voltę za to, że ludzie tutaj mają w sobie ogrom ironii, często samokrytycyzmu, często i uszczypliwości, ale takiej fajnej, która daje dużo do myślenia i po której , pozwolę sobie użyć słów Busch'a, "mózg swędzi". Jeśli krytyka, to konstruktywna, na poziomie i z kulturą.

Tak sobie myślę i skromnie powiem - fajni jesteśmy  👍
Scottie   Cicha obserwatorka
24 stycznia 2009 07:05
Do starych voltopirów- wyjadaczy- czy ten xPatryk to jest ten sam, co się kiedyś tak awanturował na voltowym czacie?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 stycznia 2009 08:08
si, ten sam  😁
czyli co? strzelił focha i założył własne forum? 😁

W ogóle.... na Boga, co to znaczy "kałapućkać"? 🤔 Ani Barańczak tego na oczy nie widział, a  jakby zobaczył, pewnie by się przewrócił. 
o, a o co się awanturował, bo nie znam historii? ;>
chyba że nie chcemy wyciągać starych brudów, to ok, nie było pytania 😉
Nie no, żadna tajemnica, Patryk jest znany z tego, że był wielkorotnie banowany na czacie i na forum, próbował volte zhakować i kilka razy mu się udało, ciągle się awanturował i generalnie był upierdliwym małolatem. Jak wreszcie adminowi udało się go pozbyć założył swoje forum.

Teraz widzę trochę zmądrzał i wydoroslał i się go nie czepiam, ale dobre kilka lat temu, to, co wyprawiał, wprawiało w osłupienie 🙂

z archiwum bardzo starej volty:
[url=http://209.85.129.132/search?q=cache:qdtVBQmDFuUJ:[[a]]www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php%3Fp%3D578503%26highlight%3D%26sid%3D2034cc1edf156aef0e48d5a3e0b71ca5[[a]]+xPatryk+volta&hl=pl&ct=clnk&cd=3&gl=pl]LINK[/url]
Ta. Kompleksy rządzą światem.
Po przeczytaniu tego tematu i różnych takich fajnych rzeczy tam zawartych Patryk nieodparcie skojarzył mi się z osobą Czerepacha z wesołego serialu Ranczo, uwielbianego przez moją siostrę, a który to serial czasem se sama obejrzę. No, ale, zostawmy patryka i jego qnwortal, mnie tam ten portal specjalnie nie interesi.


[quote="martynkakoniki"]dla mnie najśmieszniejsze jest fakt, że lubie na innych forach jadą po rv, a tutaj udaja że wszystko jest okej, i się udzielają[/quote]
hehehe fakt.:P
Lubię RV za ludzi właśnie. Z to, że jest wiele postaci orginalnych, mających odwagę wyrazić swoje czasem odmienne zdanie.
Pamiętam jak kilka lat temu założyłam wątek o mięsożerności u koni. Akurat świeżo po tym jak mój koń zabił i nadgryzł strusia. Część voltowiczów potraktowałą mnie jak nastolatkę, która fantazjuje ale znalazły się osoby, które były temetem zainteresowane i sprawa była poruszana na konferencji behawiorystycznej. A Ci co się czepiali pewno już dawno o tym nie pamiętają  😉

W ogóle.... na Boga, co to znaczy "kałapućkać"? 🤔 Ani Barańczak tego na oczy nie widział, a  jakby zobaczył, pewnie by się przewrócił. 


To samo co zamerdać 😉
"Ale się zakałapućkałem" znaczy to samo co "Ale się zakręciłem" czyli oznacza stan, kiedy wszystko zaczyna nam się w głowie mieszać.
W skrócie: zakałapućkać - zamieszać, zakręcić.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 stycznia 2009 11:44
abre,  a dla mnie zakałapućkać to jest zachlapać, zamalować...

A tekst vooka zawsze mi poprawia humor.
  Dzięki Marzena, zupełnie o tym temacie zapomniałem, a zabawy co niemiara. 🙂 Zapewne większości nie będzie się chciało przeglądać tematu na "bardzo starej Volcie", ale uważam że link, który tam padł, warty jest odratowania i przypomnienia: http://www.xpatryk.cba.pl/

Hi!Hi! 😁
Niezły ten Patryk.  🤔wirek:
Niewątpliwie czyta ten wątek z wypiekami na policzkach.
W sumie-biedny ...dzieciak.
Nie wie,że to nie wiek liczony w latach czyni nas mądrymi -tylko nasz rozum.
Ja uwielbiam re-voltę za to, że ludzie tutaj mają w sobie ogrom ironii, często samokrytycyzmu, często i uszczypliwości, ale takiej fajnej, która daje dużo do myślenia i po której , pozwolę sobie użyć słów Busch'a, "mózg swędzi". Jeśli krytyka, to konstruktywna, na poziomie i z kulturą.

Tak sobie myślę i skromnie powiem - fajni jesteśmy  👍



podpisuje sie nogami i ręcami 😎
do tego uwielbiam voltowy humor 😁

i zastanawia mnie to, ze wg innych for "na volcie sa same potfory i chamy, durne tematy i balagan, bo nie ma podzialu na 20 kategorii, tylko na 3, jak tak mozna!" ale wchodzac chocby na qnwortal na pierwszej stronie ukazuje sie co najmniej 5 identycznych tematow, powstalych dzien-dwa pozniej po ukazaniu sie na volcie 😁 czyli sporo osob czyta to forum, ale ze albo zostaly "zlinczowane" za durne tematy albo boja sie tu pisac to przezywaja, ze nasze forum jest zle 😀

kiedys udzielalam sie na qnwortalu, ale zapal mi minal, przestaly odpowiadac mi gromady dzieci, ktore nie wnosza nic sensownego do dyskusji w 70% przypadkow albo ktore pisza 10 razy to samo udajac, ze kazde pierwsze wpadlo na jakis pomysl, no i te tematy typu "moj konik Psikus" i przez 10 stron "ojej jaki slodki!"...po prostu tam nie wchdoze, ale inne fora widac nie potrafia zdzierzyc, ze mamy ich w powazaniu 😉
wasia   Goniąc marzenia!
24 stycznia 2009 19:57
Dziwią się, że występuje takie linczowanie (chociaż uważam, że teraz i tak jest już znacznie lepiej  😉)
Zdumiewające jest dla nich to, ze mogą zostać zlinczowani za "nie potrafisz opisać co koniowi dolega, objawy" .. No kur... Ale chyba tylko idiota nie potrafi opisac tego co widzi.
W ogóle jestem przerażona tą "atmosferą" i zdecydowanie wolę krwiożerczą re-voltę  😁 Zdecydowanie wolę, kiedy ktoś STANOWCZO powie ŹLE, niż przez 2 strony będzie mnie prosił "nie rób tego" i uważam, ze ten sport z uwagi na zwykłe dobro zwierzaka, owej stanowczości wymaga.
I nie dziwimy się, że tyle jest tyle kuniarek bo jak widać są miejsca gdzie bycie kuniarką koffającą konisie jest zwyczajnie "pielęgnowane" bo przecież WSZYSTKO trzeba spokojnie wyjaśniać  😅
mi się chciało przeczytać to voltowe archiwum x(patryka)  😎
i jestem w ciężkim szoku, nie myślałam, że to jest taka gruba sprawa... widać niektórych "ten wiek" kąsa bardziej niż innych ;]

Edit: kochani, odkryłam prawdę o sobie - jako że uważam re-voltę za miejsce w sam raz dla mnie  😎
Dla mnie Volta nie jest dobrym forum dla dorosłych, a już na pewno nie dla dzieci. Jeśli jesteś zadufany, zakochany w sobie i uważasz się za najlepszego - to miejsce dla ciebie.
cytat z watku na qniu.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
24 stycznia 2009 21:34
😵  😁 padłam
Averis   Czarny charakter
24 stycznia 2009 21:44
Mnie się podobał temat 'Bóle pupy i nie tylko' czy coś w ten deseń.

A tak na marginesie, to proponuję zmienić tytuł tego wątku na 'dlaczego kochamy re-voltę'  😁
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 stycznia 2009 21:47
Oplułam monitor. Nie no gieniusz jest. A ja durna kiedys tam się zalogowałam. Skąd mogłam wiedziec, że forum dowodzi taki typ. Bleee
A ja myślę, że na innych forach zakładają wątki negatywne o re-voltach, gdyż idiotycznie myślą że JESTEŚMY DLA NICH ZAGROŻENIEM.
Tzn czują, że ich bywalcy moga porzucić forum sk, qw itd na rzecz rv, a wtedy ich fora zamra jeszcze bardziej.
Natomiast na rv siedzimy BO LUBIMY i myślę, że nie mamy ciągutek do innych forum
Zawsze jak czytam inne fora niz Voltopiria ( uwazam,ze trzeba przedyskutowac nowa nazwe  😁 ) to mam wrazenie,ze brakuje tam inteligentnych postow,tej nutki cynizmu, ironi. Jednym slowem:inne fora sa NUDNE.
Poprostu na innych forach brakuje czystej wiedzy.

Nie wiem czegoś, nie mogę znależć, chce zasięgnąć wiedzy u innych - wiem że po drugiej stronie monitora jest wiele osób które tą wiedzę mają i podzielą sie.

Nie chodzi mi wcale o "pysie-koniesie"  itp ale poprostu o marnowanie czasu na bezmyślne klikanie postów

A tłumaczenia i ustrawiedliwiania dlaczego to volta lub rv jest zła, jest śmieszne.6 lat siedze na forum a nie zgarnełam ani razu
[quote author=vill_18 link=topic=1735.msg155977#msg155977 date=1232893872]
Poprostu na innych forach brakuje czystej wiedzy.


[/quote]

No bez przesady .
Przeglądam różne fora (forum) i na każdym jest cos ciekawego , coś czego jeszcze nie wiedziałam - lub poprostu fajne inteligentne tematy , które sie przyjemnie czyta. Są tez takie nabijacze postów i nie mówcie , że na Re-Volcie tego nie ma - chociażby ten temat , który jest troche bez sesnu  nawet całkiem bez sensu, ale ,żeby tak każde oprócz RV było całkiem do niczego - to już lekka przesada.
Nie udzielam sie na innych - jestem zarejestrowana tylko tutaj - ale tu też mam zaledwie kilkadziesiat postów - z czego 98% w tematach kopytowych.

Myśle ,że to fajne forum i chętnie tu zaglądam , ale na inne też chętnie lubie zaglądać i tak troche niesmacznie sie czyta ten temat tutaj.
Pursat   Абсолют чистой крови
25 stycznia 2009 16:25
troche niesmacznie sie czyta ten temat tutaj.
A jaka byłaby odpowiedź w voltowym stylu? "To nie czytaj. Nikt cię tu nie trzyma siłą." 😁
Mnie na innych forach męczy to,że jest tam za grzecznie. Nikt stara się z nikim nie zadzierać, wszyscy wazelinują, są przesadnie dla siebie mili itp

A wiadomo, że nie ma szans aby w grupie ludzi nie znalazła się choć dwójka o odmiennych poglądach.

I na rv takie osoby nie boją się skonfrontować swoich poglądów
TEN temat się niesmacznie czyta?
a co z tamtym tematem, gdzie wszystkich na forum sprowadza się do zadufanych w sobie, plujących jadem zgorzknialców. szczerze, mam to gdzieś. ale takimi stwierdzeniami sami przeczą swojej domniemanej "wysokiej kulturze".
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 stycznia 2009 18:53
wiecie co mnie tylko dziwi w układzie, że re jest straszna i okropna, ze linczujemy ludzi itp, itd, itp? To, że tutaj ludzie na prawdę się otwierają i dzielą się nie tylko sukcesami i radościami, ale także porażkami i rzeczami na prawdę przykrymi i bolącymi. Po co w takim razie to robią, skoro re jest taka straszna?
Manta   Tyłkoklep leśny =)
25 stycznia 2009 19:07
Strzyga to wynika z tego, że wszyscy są tut ak skrzywieni psychicznie, że poprostu kochają być wyśmiewanymi i besztanymi ;-) napewno

Ja tam nie wiem, jakoś mi re-volta nie jest straszna, a to, że nie łatwo siętutaj wkupić, to już inna sprawa i może to tak wszystkich boli ;-)

Ale osobiście jakoś nie spotkałam się tu (jeszcze =P ) ze zjechaniem mnie od góry do dołu, nawet gdy na fotach z lonżowania widać było wiszące wodze ani kiedy pytałam o istnienie ostróg na końskich nogach... no chyba, że ja coś przeoczyłam, a tu mnie zeklnięto od góry do dołu =)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się