Co inni sądzą o re-volcie

Mogę jeszcze ja coś dorzucić?

Tylko co z tego, skoro strach ich o cokolwiek zapytac, bo Cię zrównają z ziemią, dadzą Ci do zrozumienia ze jak nie umiesz to się koni nie tykaj, a jak nie daj Boże! coś spróbujesz zakwestionować, z czymś się nie zgodzić, to o Jezus Maria! Co z tego ze jest wiedza, skoro jest udzielana w taki sposób, że się odechciewa z niej korzystac.

Gdzie? Kiedy? Nie zauważyłam... może jestem ślepa? Kto mi kupi okulary?  🤣

Poza tym, ja właśnie dlatego przestałam zaglądać w pewnym momencie na Qunia... bo stwierdziłam, że atmosfera się tam bardzo popsuła :?

Najpierw pisze, że:

Po co mam tam siedzieć? Ja nie chcę tam siedziec!

potem, że:

Poza tym- tak dla Twej wiadomosci - udzielam się tam w pewnym wątku i niestety, widzę dokładnie te same postawy ludzkie co wcześniej...

To po co się udziela jak nie chce?

Bo juz mam dosc czytania w tematach o naszych koniach wypowiedzi kolejnej rushoffej qniary, ktora pisze jak to pieknego konika ma i chce sie nim pochwalic, a przez kolejne 20 wypowiedzi czyta sie" cudowny, marchewka ode mnie".Niestety coraz mniej pojawia sie tematow n a poziomie, gdzie mozna sie czegos dowiedziec.Wystarczy ze zobaczycie sobie sredni wiek qnwortalowcow...
[quote]No i dobrze, takie fora też muszą być!
[/quote]

z Bonanzą mi się to skojarzyło  😎

A najbardziej nurtuje mnie jedno pytanie... po co jest ten wątek na qniu o re-volcie?

Może zazdroszczą wam ( nam? ), bo według mnie atmosfera jest naprawdę fajna (bardzo fajna!!) i chociaż rzadko się udzielam to z przyjemnością czytam każdy wątek 🙂

p.s: to jest ta scena w której mnie linczujecie 😂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 lutego 2009 16:43

p.s: to jest ta scena w której mnie linczujecie 😂


Ale za co mielibyśmy Cię zlinczować?? 😉
Pomijam fakt, że to wszystko zostało już wcześniej napisane  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się