Co inni sądzą o re-volcie

dołóż jeszcze wypocinki niektorych z sk...
mhm widać, że niektórzy po prostu żyją  tylko tym co wirtualne
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
23 stycznia 2009 12:55
Hm..Ciekawe, ciekawe.
Moja przyjaciółka udziela się na qnwortalu i ciągle zarzuca, że re-volta to takie bagno ,że jak sie o coś zapytasz albo zrobisz błąd ortograficzny to od razu linczują. I właśnie w pewien sposób się z nią zgodzę- ale takie 'linczowanie' nauczyło mnie ,że forum to miejsce gdzie trzeba się wypowiadać po polsku 😉co nie zawsze mi się udaje 😁
   Karla🙂 tam jest jedna Carla, myślałam na początku ,że to Ty...
Przepraszam, ale muszę...  😵

[quote="Qnwortal"]Żenada!
Cieszę się, że istnieją takie "fora" - mam nadzieję, iż swoisty magnetyzm tamtejszej "śmietanki towarzyskiej" ściągnie tam wszystkich pieniaczy i oszołomów a QŃ pozostanie CZYSTY.[/quote]

Toć to dla mnie prawie jak komplement, ten mój zwierzęcy magnetyzm  😎 Cieszę się, że mam was tutaj pieniaczy i oszołomów  😅, i wielkie uff że koń pozostał CZYSTY  😅

Anyway, czy tylko ja mam wrażenie że tylko MY nie mamy problemu z innymi forami? Volta ma z nami problem, ŚK ma z nami problem, okazuje się, że QŃ też? WTF?  🤣

Czy to znaczy, że tylko Re-Volta/Voltopiry nie ma problemów z innymi forami, ale też z samą sobą?  🤣

Pozdrawiam, wszystkich! Bez wyjątków  😎
Po prostu niektórzy oczekują merytorycznego forum i dyskusji z argumentami, a niektórzy szukają tylko kontaktu z innymi koniarzami.
Moja przyjaciółka udziela się na qnwortalu i ciągle zarzuca, że re-volta to takie bagno ,że jak sie o coś zapytasz albo zrobisz błąd ortograficzny to od razu linczują. I właśnie w pewien sposób się z nią zgodzę- ale takie 'linczowanie' nauczyło mnie ,że forum to miejsce gdzie trzeba się wypowiadać po polsku 😉co nie zawsze mi się udaje 😁


No właśnie zauważcie jakie na innych forach się chociażby offy robią, u nas zastanowisz się 3 razy zanim napiszesz i nikt nikogo nie zlinczuje.
A jak zlinczuje to muszisz błagać o przebaczenie, inaczej nie ma zmiłuj  🤣  🙇
Jej czy Ci ludzie nie widzą problemów z ich forum  🙄

To się robi śmieszne  😂
re-volta najgorsze złłłłłoooo  🙇 🙇 😂
Nie zaglądam na inne fora, bo nie znajduję tam treści, która mnie interesuje. Z częścią voltowiczów z przyczyn wiadomych przeniosłam się na re-voltę. Nie rozumiem jednak sensu obmawiania innych for- jeśli mnie nie interesuje to poprostu nie czytam.
Zuooo! Zabijemy każdego kto odważy się podskoczyć!
😂
Be, be voltopiry  🤬
Ja naprawdę nie wiem, o co chodzi. Nie chcą niech tu nie zaglądają, skoro tu tak okropnie i samo zuo.
Jakoś nie mamy problemów z brakiem dyskutantów ani nawet z tematami o kolorach czapraczków.
Każdy niech bywa, gdzie lubi i niech się odczepi.

Czy jest tu gdzieś temat o qń wortal? swiatkoni? nie.
stara volta to inna sprawa.
Dokładnie jak Sierra napisała - mają z nami problem, jak nie wiem co.
A my sobie tutaj grzecznie tylko siedzimy  💃
Marzena - święta prawda, niech sobie to co powiedziałaś w ramkę oprawią i powieszą  🏇

Bo chyba mówią, żeby mówić. Może po prostu brakuje innych tematów, które by wniosły nieco więcej...Jak ktoś nie ma problemu, to go sobie, jak widać, stworzy.
ale rację mają
re-volta powoli znów staje sie bagienkiem z "krewnymi i znajomymi królika"
Szkoda, że jeszcze nie piszą, że my takie Voltopiry uzależnieni od re-volty, widać jeszcze się tego nie doczytali u nas na forum 😁
Anyway, czy tylko ja mam wrażenie że tylko MY nie mamy problemu z innymi forami?
A ten wątek to o czym? Nie o innym forum?  😎
Dodofon Znów?

Czy cała Re-Volta nie jest właśnie zbudowana na królika znajomych i króliku? Bo 90% z nas "zna" się z Volty?

Moim zdaniem racji nie mają.

Teo Nie, to wątek o naszym forum w oczach innych.  😎
[quote author=Marzena]
Czy jest tu gdzieś temat o qń wortal? swiatkoni? nie.
stara volta to inna sprawa.
[/quote]

no właśnie jest - ten. wbrew tytułowi i bez sensu.
a ja tam lubię to bagienko, mimo że nie mam "krewnych i znajomych królika". Przynajmniej mogę komuś powiedzieć, żeby wyjął sobie tego kija z dupeńki i nie poczuwam się do obowiązku kogoś chołubić.

A tam wszyscy na kolanach, bo śpiewa Visenna. Zaznaczam, że nie mam z tym problemu. Po prostu tam nie zaglądam, podobnie jak na starą voltę.
Gwash - patrz wyżej.
Ten wątek jest o nas, nie o swieciekoni czy qń.

Dodo - ja nie wiem o co chodzi, zaglądam na wszystkie 3 podfora, nepotyzmu nie zauważyłam.
a generalnie wyluzowałam, wchodzę tu by sobie o czymś poczytać czy pooglądać zdjęcia.
Przez co omineły mnie absolutnie wszystkie mniejsze i większe afery (cos bylo o moderatorach, nawet nie wiem dokładnie co)
I co? dobrze mi z tym.
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
23 stycznia 2009 15:10
[quote="Qnwortal"]Żenada!
mam nadzieję, iż swoisty magnetyzm tamtejszej "śmietanki towarzyskiej" ściągnie tam wszystkich pieniaczy i oszołomów[/quote]
Ależ to jest przepełnione chęcią przynależności do danej śmietanki tudzież zazdrością, że nie są jej członkami 😁

Ciekawe kiedy któreś forum wyzwie Re-voltę do walki w kisielu?! 🏇 😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 stycznia 2009 15:14
Raven,  to ja chcę zdjecia robić, dobrze sie sprzedadzą potem xP

Wiecie co, ja może jakaś mało bystra jestem, bo nie zauważyłam nigdzie tego, że ludzie kogoś linczują i wszyscy jesteśmy. źli. Przyznaję otwarcie, że wjadę na kogoś kto jeździ na swoim 2 latku  albo trzepie swojego konia batem po łbie.  Wybaczcie, ale przyklaskiwanie takim osobom i udawanie, że wszystko jest ok, to jest dla mnie obrzydliwe.
Się macie czym przejmować... Niech sobie wylewają jadzik na temat lania jadu tutaj, płaczą jak to jest rzekomo chamsko, jak to NIE CHCĄ DAĆ PIENIĘDZY, NIEWYGODNE WYPOWIEDZI ZNIKAJĄ, moderatorzy sekują, jest od groma reklam i tak dalej. Jeżeli tego potrzebują, to niech sobie tworzą i utwierdzają się w swojej aurze miłego, merytorycznego, lepsiejszego itp forum. Komuś to robi?  🙄 Nie jesteśmy kibolami na trybunach, by się targać za różne szaliki. Ignorować i tyle. 🙂
Nie wiem co inni sądzą, bo mi się nie chce czytać podanego linka.  😉
Ja wiem co JA sądzę. Swego czasu przeglądałam różne końskie fora i tylko na tym:
-znalazłam ludzi z poziomem wiedzy, który mnie zadowala. Wiedzy wszechstronnej w końskiej tematyce
-poziom "lizusostwa" i "właziwdupstwa"jest na tym forum mniejszy niż na innych
A że zarzuca się temu forum bycie "bagnem"....może...może..czasami...ale ma to swój nieodparty urok  😉
tunrida, i dodaj jeszcze fakt, że nie ma tu dublujących się tematów zakładanych przez 12letnie dziewczynki pt "mój koniś mnie zrzucił! co ja mam zrobić?" a jeśli się takowy temat natrafi, to skutecznie zostanie zamknięty a wcześniej obśmiany tak, że autorka tematu i jej podobne się nie pojawiają. 😉 Co też jest pewnie "złe i straszne" bo to przecież "zero kultury, wszyscy wredni, zadufani w sobie..."....
NIe powiem, przecież tu też nie siedzą sami trenerzy lat 40 z 30 letnim doświadczeniem, dużo osób ma jeszcze te "naście", ale jakoś tu nie zauważyłam bezsensownych wypowiedzi, głupich tematów i dywagacji smarkaczy. I chyba tylko tutaj jest ogrom ludzi, którzy na serio próbują pomóc, coś wytłumaczyć, wyjaśnić... nawet jeśli osobnik taki jak ja, jest w konkretnym temacie raczej zielony.🙂
Voltopiry są fajne.  😅
Jak to sie stało że jeszcze nigdy nie zostałam zjechana ani tu ani na pierwotnej volcie?
Zaczynam czuć się.... hm... niedowartościowana? 😕
😉
rety, czy oni tam nie mają ciekawszych tematów do rozmowy?  😎
jestem pod wrażeniem  😁
rety, czy oni tam nie mają ciekawszych tematów do rozmowy?  😎


Widocznie są tacy SUPER, że wyczerpali wszystkie tematy do końca 🙂
kujka   new better life mode: on
23 stycznia 2009 18:55
szepcik, no wlasnie chyba nie maja. kiedys sie zalogowalam i nie dosc ze sama organizacja forum byla dla mnie totalnie balaganiarska (nic nie umialam tam znalezc) to jeszcze nie rzucil mi sie w oczy zaden ciekawy temat. same bzdury pisane przez krejzi nastki.
forum mi jest potrzebne zeby znalezc jakies informacje a nie zeby mnie tu wszyscy po glowce glaskali (jak to widze niektorzy na QN by chcieli).

jeden lubi rybki drugi pipki, tyle.
Na forum,gdzie nas kiedyś Dobra Dusza Met-przytuliła:
http://forum.nasza-szkapa.idl.pl/viewtopic.php?p=20431#20431


Ponia   Szefowa forever.
23 stycznia 2009 22:51
"jest dużo fajniejsza od starej volty.
szkoda tylko, ze ludzi ci sami"
że KE?  to mnie powaliło... 🤔
Pfff  Kiedyś zanim trafiłam no Voltę/ teraz rv;]
bywałam na qń i śk, ale wkońcu trafiłam na voltę i zostałam, na pozostałych forach sie juz nie udzielam;]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się