ANKIETA! Forumowe koszulki- ostateczna wersja POLO

Podpinając się do pytań. Co z nickiem na rękawku? 😉
"3. Dobrze by było po wyborze modelu zrobić publiczną listę chętnych na koszulki."

W jakimś konkretnym celu?
Ułatwiłoby oszacować koszt jednej koszulki 😉
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
22 lutego 2010 20:17
ja zagłosowałam na nr. 1
jakoś najbardziej mi przypasowała krojem i po zdjęciu widać, że się dobrze układa.
i jak na razie wygrywa 😉
a mogłabym prosić o wklejenie nadruku/haftu ?
Ułatwiłoby oszacować koszt jednej koszulki 😉

Dokładnie, można by sprawdzić, ilu jest chętnych. Zen mogłaby łatwiej kontrolować, od kogo już wpłynęła należność, a od kogo jeszcze nie.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 lutego 2010 21:58
PROSZE NIE PISAC DO MNIE PW W SPRAWIE KOSZULEK. WSZELKIE POTRZEBNE DANE POJAWIA SIE W TYM WATKU JAK JUZ USTALIMY CO TRZEBA.


napis bedzie bez gwiazdki, po prostu re-volta.pl w kolorze czerwonym (kazdy dodatkowy kolor jest platny)

wymiary koszulek będę mogła podać jak wybierzemy konkretny krój.

imo, ankieta powinna powiesiec tydzień. nie każdy loguje się codziennie 😉

nie wiem jak będzie z napisami na rękawkach, muszę skontaktować się z firmą i dowiedzieć. jeżeli będzie to kosztowna zabawa to pewno się nie zdecydujemy.


Kiedy otworzymy możliwość zapisów proszę nie pisać PW. do tego celu założyłam jakże profesjonale konto voltopiry.koszulki@gmail.com  😉
A co w końcu z konikiem? Bo z tego, co wyczytałam na Technicznym to wszyscy pisali, że chcą konika (jakby nie patrzeć- to jest forum KOŃSKIE 🙄 )
A wygląda na to, że konika jednak nie ma?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 lutego 2010 10:47
Wychodzi na to, że z konikiem byłoby drożej, bo to dodatkowy kolor, poza tym kilka osób mówiło o koniku, ale pojawił się problem z tym jak ma wyglądać...
Jeśli coś pomieszałam, to wybaczcie 😉

Zagłosowałam na 6, 1 wydaje mi się zbyt krótka.
Mi też ta pierwsza wydaje się za krótka i ten kołnierzyk ma taki rozhełstany, nie lubię tak. Również głosowałam na 6 🤔
6 nie wydaje mi się być dużo dłuższa... 😉 Poza tym ja sobie zawszę myślę tak: kobiecina ze zdjęcia pewnie ma na sobie jakiś rozmiar XS (rozmiar z reguły powinien wiązać się choć trochę z długością), a na niską nie wygląda. 😉 Tak czy tak, długość do bioder jest idealna, nawet jeśli będzie to wyglądać tak jak na zdjęciu. Długaśnym bluzkom do bryczesów mówię zdecydowane NIE! 😉

A kołnierzyk zawsze można zapiąć 😁
trzynastka   In love with the ordinary
24 lutego 2010 14:20
moze zamiast kropki główka konika (re-volta. pl) ? również czerwona by nie kosztowało więcej a wzór? taki najzwyczajniejszy jak na samochodach się widzi. Czy już za późno na pomysły ? Bo również jestem za podkreśleniem faktu, że nie reklamuje koszulka kaloryferów czy strony z pampersami 🙂
ja też ejstem za tym konikiem! 🙂
bo nie każdy musi wiedzieć co to re-volta 😀
chyba warto zapłacić te kilka zł więcej co by nie było wątpliwości...
a jak będzie konik to od razu wiadomo, że ma związek z jeździectwem a nie jedną z wymienionych przez ninevet dziedzin ...  😁
re-volta - najlepszy środek na biegunkę!  🏇 (nie mogłam się oprzeć) 😡
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 lutego 2010 20:25
ja tez jestem za konikiem baaaa bez niego to nawet chyba nie bede chetna na koszulke 🙁
cieciorka   kocioł bałkański
24 lutego 2010 20:42
eee.. to konika miało nie być?
No na to wygląda.... Ja zagłosowałam na koszulkę bo byłam PEWNA że będzie z konikiem. Bez konika- nie mam zamiaru jej kupować bo dla mnie to bez sensu poprostu
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 lutego 2010 08:13
jak ktoś zrobi projekt, to konik może być.
ja takich możliwości nie mam.

zresztą nie kazdy projekt nadaje się na nadrukowanie. trzeba sprawdzić w googlach, ale projekty muszą spełniać konkretne wymagania
Zastanawiam się, czy tego tematu nie zamknąć z pozostawioną możliwością oddania głosu, bo zcazynamy dyskutować we wszystkich wątkach 😁

O nadruku konika napisałam na technicznym, w wątku o koszulkach ankieta 1.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 lutego 2010 08:18
no własnie zauważyłam, że muszę się 'kopiować' z wątku do wątku.
ja bym pozamykała te na Technicznym, plus ankiete o koszulkach. a jako jedyny wątek do dyskusji zostawiła ten- o polo 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 lutego 2010 15:45
A nie można zamknąć wątków z ankietami (oczywiście z możliwością oddania głosu) i zebrać wszystko w ogólnym wątku - KOSZULKI??
Może teraz się czepiam, ale jeśli zostanie wątek o polo, to ci od t-shirtów nie będą wiedzieli co i jak... Volty nie znacie? 😉
faktycznie za dużo jest tych wątków na ten temat. Zostawmy ten !  😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 lutego 2010 19:18
Kolejny raz przypominam o wątku dotyczącym t-shirtów. Trzeba by było również go zostawić, czyli i tak newsy będą się dublować 🙄
Więc? Jak tam działamy coś z tymi polóweczkami ^^
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 lutego 2010 16:30
Ankiety trwają do jutra o ile dobrze pamiętam i wtedy Edytka z Zen będą działać 😉
In.   tęczowy kucyk <3
01 marca 2010 11:25
No, to ile jest tych ostatecznych wersji (odnoszę się do technicznego działu)? 🙄
Graba.   je ne sais pas
01 marca 2010 11:48
tam, gdzie toczy się największa dyskusja? Nie szukajmy dziury w całym. 🙂
Najlepiej z konikiem ;p i podpis re-volta;p
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
02 marca 2010 19:00
jakiś update?
Już bym się w polówce polansowała ;-)
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2010 20:28
Można już odkleić?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się