Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Pensjonaty we Wrocławiu

poprzednia następna
Strony: 1 ... 379 380 [381] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Pensjonaty we Wrocławiu  (Przeczytany 2151451 razy)
Sweetberry

« #11400 : Czerwiec 25, 2020, 13:27:23 »
Odpowiedz cytując
Witajcie.
Poszukuje stajni we Wrocławiu lub obrębie gdzie przyjmą spokojnego ogiera z możliwością padokowania, miejsce do jazdy. Stały dostęp do siana i wody. Dobra opieka. Regularne karmienie. Może mała hala ale niekoniecznie do 700/800zl.z góry dziękuję za polecenia
#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #11401 : Lipiec 16, 2020, 19:16:49 »
Odpowiedz cytując
Sorry, że tu, ale za cholerę nie mogę znaleźć wątku - szukam jakiegoś dobrego fizjo, który dojeżdża (bo my jednak 80 km od Wrocka). U nas w opolskim chyba samo dziadostwo, więc szukam nieco dalej.
#link
20.8.14
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #11402 : Lipiec 16, 2020, 19:18:49 »
Odpowiedz cytując
budyń, ja polecam Hannę lukawska, ona ogólnie sie kręci po bliższej i dalszej okolicy ale musiałabyś zapytać o swoje rejony
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
halo

« #11403 : Lipiec 17, 2020, 02:33:56 »
Odpowiedz cytując
Ja też obok tematu, ale kto będzie wiedział jak nie Wy? Gdzie obecnie koło Wrocławia można się zacząć uczyć jeździć?
Jaka stajnia ma moce przerobowe na nowych klientów?
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
espana

« #11404 : Lipiec 17, 2020, 06:56:09 »
Odpowiedz cytując
Zależy czego oczekujesz, tak naprawdę ciężko jest polecić coś, jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć.
W samym Wrocławiu Stajnia pod Topolami i Stajnia Ardena (ciężko napisać, że konie typowo rekreacyjne, bo to pojęcie zmieniło się na przestrzeni lat i zaczyna mieć wydźwięk pejoratywny. Kiedy ja się uczyłam jeździć to koń rekreacyjny był koniem wszechstronnie wyszkolonym, teraz szkoda gadać). Partynice również prowadzą jazdy.
Okolice Wrocławia - Stajnia Ultimo w Szewcach, Stajnia Lider w Sośnicy, Stajnia Volta w Miłocicach Małych i Stajnia Vidavia w Chrząstawie. Te chyba mogłabym polecić.
#link
epk

« #11405 : Lipiec 17, 2020, 08:15:12 »
Odpowiedz cytując
espana, vidavia od dawna nie ma rekreacji
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
halo

« #11406 : Lipiec 17, 2020, 16:08:02 »
Odpowiedz cytując
espana, głównie tego, żeby w ogóle była taka możliwość, bez kilkumiesięcznej kolejki na lonżę (jak na Partynicach).
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
taggi

łajza się ujeżdża w końcu

« #11407 : Lipiec 17, 2020, 22:56:28 »
Odpowiedz cytując
halo - Krzyżanowice. Dojazd autobusem miejskim lub autem pół minuty od granic miasta. Moce przerobowe o ile mi wiadomo są. Poziom nie jakiś super mega, ale niezły. Do brązowej odznaki ludzie zdają. Jeśli chodzi o zawody to obecnie nie startują.
#link
"bo to jest tak jak ze skokiem... trzeba rzucić serce za przeszkodę"
halo

« #11408 : Lipiec 18, 2020, 03:00:05 »
Odpowiedz cytując
Dzięki!
#link
L. Alberti.
Bombal

« #11409 : Lipiec 18, 2020, 07:17:48 »
Odpowiedz cytując
 Arat w Golędzinowie, Arkadia w Wielkiej Lipie, Small Cherry w Wiszni Małej
#link
Gumofilce na nogi, cycki do przodu, widły w dłoń i brońmy mięsożerców ....
Siwaa

« #11410 : Sierpień 01, 2020, 16:48:46 »
Odpowiedz cytując
 Jakieś opinie o OSK Michalscy Trzebnica? Może być na priv  kwiatek
#link
Strony: 1 ... 379 380 [381] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Pensjonaty we Wrocławiu

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.018 sekund z 20 zapytaniami.