100dniowka

a ja mam głupi problem
dokladnie to z partnerem, a wlasciwie jego brakiem 😉
choć może też nie tak do końca

jako że osobistego chłopaka nie posiadam zamierzałm zaprosić ktoregoś ze znajomych, ale właśnie... dzisiaj zaprosił mnie na studniowke kumpel z klasy.
kumpel, ktorego noo lubie, ale nie jest moim wymarzonym partnerem na studniowke, rozumiecie

z jednej strony dobrze, bo wyjdzie taniej i nie bede musiala siedziec z nim caly czas ale chyba nie to o co mi chodzi...

poradzcie co zrobic odmowić czy jak? bo ja juz kompletnie nie wiem...
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 listopada 2008 14:42
pije, tanczy, rozmaria, flirtuje, zartuje, robi sie wiele ciekawych rzeczy;p
Puma napisał: a ja mam głupi problem
dokladnie to z partnerem, a wlasciwie jego brakiem 😉
choć może też nie tak do końca

jako że osobistego chłopaka nie posiadam zamierzałm zaprosić ktoregoś ze znajomych, ale właśnie... dzisiaj zaprosił mnie na studniowke kumpel z klasy.
kumpel, ktorego noo lubie, ale nie jest moim wymarzonym partnerem na studniowke, rozumiecie

z jednej strony dobrze, bo wyjdzie taniej i nie bede musiala siedziec z nim caly czas ale chyba nie to o co mi chodzi...

poradzcie co zrobic odmowić czy jak? bo ja juz kompletnie nie wiem...

Musisz stwierdzić czy będziesz się w jego towarzystwie dobrze bawiła, czy nie będzie meczący i czy będzie chciał np. tańczyć itp.
Jeśli kolega z klasy odpada to szukaj znajomego którego dobrze znasz i wiesz że będziesz się z nim dobrze bawić bo o to tu chodzi 😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 listopada 2008 17:10
a znajdziecie mi takeigo który dobrze wygląda może nawet nie mówic!
moj brat haha
CeraŁ   dużo dużo zmian..
27 listopada 2008 17:33
a ja jeszcze nie mam prób.. ;O ale sstudniówka dopeiro za 2 miesiące.. ;p. a idę z przyajcielem z klasy 😀. wiec fajnie bo i taniej wyszło.. 😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 listopada 2008 17:59
emi to porzycz brata;p
Dziewczęta chwalcie się swoimi kreacjami 😉!
Ja też zrezygnowałam ze studniówki zaraz po wpłacie 50 zł zaliczki. Oczywiście wielka afera i w domu i w szkole, bo szanowna organizatorka "podpisała umowę na kilkanaście tysięcy złotych i ona musi za to płacić". Dużo osób zrezygnowało, a od początku było mówione, że jak pójdzie mniej osób niż zakładano, to będą płacić więcej za studniówkę, więc nie rozumiem w czym problem... ?
Może innym nie widzi się płacić więcej i też wtedy zrezygnują = nie uzbiera się wystarczająca liczba ludzi?


No wiesz, na swoją własną studniówkę nie iść
Ja mam 100dniówkę 7 lutego, plus w styczniu mojego kumpla. Nad sukienką zaczełam się poważnie zastanawiać już jakiś czas temu i oto mój typ:


Naukę tańca mam od października - polonez, 2 walce, samba, jive, cuda na kiju... A kto to wszystko będzie tańczył XD
Achaja - sukienka świetna, chociaż ja tam zawsze wolę krótkie🙂

Z tymi tańcami to fakt - my też uczyliśmy się walców, samby, pitu pitu, a w końcu tylko polonez był, a potem nawet tego walca nie było, na którego się bardzo nastawiłam 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 listopada 2008 12:23
Achaja a ile takie cacko?
Chociaż ja mogę kupić byle co i tak będę wyglądała w tym jak ****
Strzyga, mówiąc szczerze nie mam pojęcia, bo zdjęcie zagrabione zostało z amerykańskiej strony Muszę się z nim wybrać do krawcowej, może wyczaruje mi coś takiego.

A macie jakieś ciekawe pomysły na fryzury? Bo upięte loki niby wyglądają ładnie, ale
a)połowa dziewczyn będzie takie miała
b)mam loki na co dzień
Jak masz loki na co dzień to może warto coś odmienić, żeby było nie codziennie.

Ale połowa dziewczyn będzie miała loki, a połowa jakieś upięcia czy koki. Tak czy siak będzie się w jednej albo drugiej połowie.
Ja na swojej studniówce miałam upięte wszystkie włosy + złoty brokat na nich i miałam fryzurę jedyną w swoim rodzaju
Ja mialam takie jak zwykle,tylko wyprostowane i fryzjerka cos blyszczacego mi nalozyla 🙂

Wogole z moim poksciem na studniowke to byly jedne,wielkie jaja 😀
Gosic, może przyjdę obcięta na łyso? Wtedy będę oryginalna

IKA, słuchamy, słuchamy...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 listopada 2008 13:06
Ja mam włosy do linii szczęki, więc upiąć je będzie dość trudno. Pewnie będą takie, jak na co dzień
A ja patrząc po swojej studniówce, która była rok temu odradzam wam loki bo połowa dziewczyn sobie je robi i każda wygląda tak samo 😉
O właśnie miałam się pytać o fryzury. Zamierzacie mieć upięte czy rozpuszczone, loki czy proste. Jaka fryzura jest najlepsza do okrągłej twarzy ??
Eni - nie znam się na tym ale moim laickim zdaniem loki do okrągłej twarzy CHYBA nie, raczej proste, czy jakoś fajnie upięte.

Achaja - no nie wątpię, furorę na pewno byś zrobiła
A tak poważnie to jak kto się czuje, byle żebyś Ty była zadowolona.

Bo ja miałam rok temu tak,że wszyscy się zachwycali moją fryzurą, a mi się nie do końca podobała.
Loki na bank odpadają u mnie ale właśnie zastanawiam się czy je jakoś upiąć czy jakoś rozpuszczone...ehhh nie mam pojęcia ale pewnie upnę . Macie jakieś zdjęcia fajnych fryzur ??
Proti   małymi kroczkami...
30 listopada 2008 18:48
Eni najlepiej by było gdybyś wstawiła swoje zdjęcie, wtedy łatwiej coś doradzić
jeeeeeezu aż mi głupio jak czytam.

Nie chodzę na solarium, nie chodzę na siłownię. Strasznie się roztyłam na zimę. Nie mam sukienki. Nie mam zadnej wizji.
AAAAAAAAAAAAAAA


Studniówka 31 stycznia. CIągle się zastanawiam czy iść samemu czy ciągnąć jakiegoś kolegę...
CeraŁ   dużo dużo zmian..
30 listopada 2008 20:30
Hehe e tam 😀 Zapewne nie ty jedna! 🙂 Ja w sumie mam sukienkę i chodzę na solarium ale z siłownią to nie daje rady już xd a przydało by się xd

A ja mam duży problem z włosami.. 🙁
Miałam zawsze długie puszyste a teraz zrobiłam wielku błąd w życiu i je ściełam - mam krótkie - z przodu do ramion z tyłu troszke krócej.. I co ja mam zrobić? ;( Chciałabym upiąć ale niewiem czy da radę ;/. Czy nei jest ich za mało.. xd
rtk mi tez się przytyło na zimę :/ Ale trzeba będzie zacisnąć pasa ....ehhh tylko te święta

Proti eee chyba nie 😉 Zresztą jestem taką sierota że ile osób by mi nie tłumaczyło jak wstawić zdjęcie (tzn wgrać na serwer czy gdzieś tam bo na samo forum umiem ) to i tak nie umiem. Nie ma to jak blondynka 😀
Ale niestety mam taką budowę twarzy że okrągłe policzki- nie widać kości policzkowych. Jak bym była kościotrupem to i tak okrągłe policzki mi zostaną :/
Moze jak siorka cioteczna wpadnie to pomoże mi wstawić zdjęcia. Ja jestem niestety w sprawach komputerowych antytalentem
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
30 listopada 2008 20:39
kcj90 a w rozpuszonych nie chcesz isc? Tez mialam taka fryzure i nci nie moznabylo z nimi zrobic ,bo nawet jak podrosly to te krotsze wypadaly z kitka :/
Tak myślę, żeby włosy wyprostować i 'ugrzecznić' w jakiegoś koka, banana, czy jak to się tam nazywa 😉 Znacie jakieś ciekawe stronki z fryzurami? Bo zatrzęsienie sukienek jest TU

Nie martwcie się, ja też solarium nie odwiedzam, siłowni tym bardziej
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 listopada 2008 21:41
Achaja- Ty zła kobieto. 1/3 sukienek bym brała z zamkniętymi oczyma. Szkoda tylko, że jestem nieładna i żadna by się na mnie dobrze nie prezentowała =(
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się