100dniowka

helcia   Wiedźma z czarnym kotem
08 lutego 2015 13:03
Ja też już po swojej studniówce  🙂 Było świetnie, studniówka się skończyła o 4:20, ale ja bym mogła tam jeszcze się bawić  😀
Ale... 😁 zapomniałam podwiązki (partner gnał do domu z powrotem i mi ją przywoził  🏇 ), pomyliłam się tańcząc poloneza, a sukienka mi zjeżdżała (mimo zwężania  :icon_rolleyes🙂, no i mam pięknie obtartą szyje, obojczyki i pod nimi od naszyjnika  🤔 Wyglądam jakby ktoś chciał mnie udusić...
Ale było tak świetnie, że cieszę się, że jeszcze jedna przede mną, bo na swojej do końca się nie wybawiłam :P  I całą noc twardo byłam w szpilkach  😅

Ja to to rude  😉

helcia, podobno pomyłka w czasie poloneza przynosi szczęście na maturze 🙂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
09 lutego 2015 17:10
olencja dobrze by było  😀
Nasza studniówka tak się wszystkim podobała, że chcemy powtórkę robić po zakończeniu 3 klas  💃
helcia, u nas podobnie - pojawił się pomysł z powtórką, ale z tego względu, że studniówka się nie podobała  🤣 Co z tego wyjdzie, to nie mam pojęcia..
Ładnie wyglądałaś 🙂

A na marginesie - tak jak mówiliście 🙂 Studniówka u partnera była o wiele lepsza niż moja własna.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
09 lutego 2015 19:19
luska017 A dziękuje 🙂 Ja mam nadzieję, że studniówka u partnera dorówna mojej  😀 Na razie wiem, że menu zapowiada się smacznie  👀
Najlepsze zdjęcie zrobiła mi dziewczyna, która robiła mi fryzurę, coś czuję, że to będzie jedyne takie ze studniówki  😁 Przez chwilę popadłam w samozachwyt nad fryzurą i make upem  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się