Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 484 485 [486] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: moda, ciuchy etc...  (Przeczytany 1902266 razy)
Epikea

« #14550 : Grudzień 01, 2019, 01:28:36 »
Odpowiedz cytując
Facella,keirashara

Golfy:
https://clickfashion.pl/bluzki-i-koszule/11081-golf-fiora-black.html
https://clickfashion.pl/jesienzima/11115-golf-gregor-black.html
#link
sienka

« #14551 : Grudzień 01, 2019, 01:59:33 »
Odpowiedz cytując
W intimissimi kupowałam kiedyś takie golfy uśmiech
#link

Dekster

« #14552 : Grudzień 01, 2019, 07:36:45 »
Odpowiedz cytując
Mils Raid Keyla na Zalando widziałam bardzo podobne.
#link
safie

« #14553 : Grudzień 01, 2019, 10:55:22 »
Odpowiedz cytując
A gdzie kupujecie zwykłe t-shirty? Mój strój ostatnio to jeansy + t-shirt + marynarka/sweter, ale niektóre po 1-2 praniach źle wyglądają
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Dekster

« #14554 : Grudzień 01, 2019, 11:06:44 »
Odpowiedz cytując
W szmateksie. Serio.
#link
magda

« #14555 : Grudzień 01, 2019, 11:07:05 »
Odpowiedz cytując
Szukam marynarki, ale z materiału miękkiego, takiego bardziej przypominającego dres niż te eleganckie, sztywne. Ktoś coś? Takiej na co dzień uśmiech
#link
Facella

young&menace

« #14556 : Grudzień 01, 2019, 11:35:30 »
Odpowiedz cytując
Epikea dzięki; nie słyszałam nigdy o tym sklepie, masz jakieś opinie? Bo nie ukrywam, wolałabym stacjonarnie.

Safie ostatnio kupiłam w New Yorkerze idealny tshirt, z lejącego materiałui dłuższym tyłem, w pięknym bordo kolorze za jakieś śmieszne 23 zł. Wzięłam XL bo lubię za duże, noszę go do wszystkiego; zwykle dżinsy, ramoneska i trampki, długa spódnica i botki, midi spódnica, marynarka i szpilki, do biura z dżinsami i marynarka... pasuje wszędzie, prawie bym w nim poszła na rozmowę kwalifikacyjna wysmiewa

Magda sprawdź w Orsay. To było wprawdzie jakiś czas temu, ale widziałam takie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2019, 11:37:29 wysłane przez Facella » #link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
borkowa.

silesian team

« #14557 : Grudzień 01, 2019, 14:41:49 »
Odpowiedz cytując
totalnie nie znam się na temacie, stąd moje głupie pytanie uśmiech da się jakoś domowymi sposobami zwęzić w pasie jeansową spódniczkę? coś bez szycia, da się tak?
#link
Achaja

« #14558 : Grudzień 01, 2019, 19:12:51 »
Odpowiedz cytując
borkowa. tak całkiem bez szycia to chyba tylko ścisnąć paskiem wink A z minimalnym szyciem zobacz ten filmik - klik uśmiech
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #14559 : Grudzień 01, 2019, 19:55:27 »
Odpowiedz cytując
Epikea - dzięki, ale w tej samej cenie mam intimissimi, łudziłam się, że znajdę coś taniej, w cenie typowych sieciówek, eh.
safie - ja bardzo lubię koszulki, topy i T-shirty basicowe z intimissimi, na prawdę fajna jakość. Mój P. ma męskie z bawełny supimy i je maltretuje je non-stop od ponad roku - minimum raz w tygodniu je widzę w praniu wink Damskie też są, mi właśnie najbardziej leży supima i modal. Modal jest przy ciele, supima luźna i mega miła, delikatna.
#link
sienka

« #14560 : Grudzień 01, 2019, 20:41:25 »
Odpowiedz cytując
keirashara, jakie to są te z supimy, pokazalabys pls linka?
#link

keirashara

Moje ogłoszenia
« #14561 : Grudzień 01, 2019, 21:26:13 »
Odpowiedz cytując
sienka - jak wpiszesz "supima" na stronie to wyskakują, np taka damska klik
#link
Scottie

Cicha obserwatorka

« #14562 : Grudzień 05, 2019, 08:24:24 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, gdzie kupię dobrej jakości spodnie (np jeansy), nie za miliony? Może być przez internet. Zależy mi na tym, żeby miały wysoki stan, dłuuuugie nogawki, żeby nie łapały kłaków i nie rozciągały się szybko.

Do tej pory kupowałam spodnie w Bershce/Stradivariusie, ale wszystkie kończą się tuż przed kostką albo wyżej, co mnie doprowadza do szału.
#link

efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #14563 : Grudzień 05, 2019, 09:04:00 »
Odpowiedz cytując
porównując do big stara, o wiele bardziej lubie spodnie z H&Mu z serii shaping, te modelujące  wink
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #14564 : Grudzień 05, 2019, 09:04:42 »
Odpowiedz cytując
ja lubię tesco. Sensowna cena, spoko jakość, na różne długości zrobione
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
Facella

young&menace

« #14565 : Grudzień 05, 2019, 10:30:26 »
Odpowiedz cytując
Uwielbiam Tesco. Miałam jedne piękne, szare, z wysokim stanem, najulubieńsze. Niestety przetarły  mi się na tyłku po 3 latach codziennego noszenia. Wymyślę coś żeby ich nie wywalać, bo nie mogę odżałować ;(
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
espana

« #14566 : Grudzień 05, 2019, 10:53:00 »
Odpowiedz cytując
Ja jestem wysoka i długie dżinsy kupuję w H&M, Reserved i Villa/Only/Bestseller (u nas jest outlet), często po 50 zł.
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #14567 : Grudzień 05, 2019, 11:32:02 »
Odpowiedz cytując
Scottie, - Lee Cooper, polecam outlet lub kupno dwóch par (co chwilę mają promo, że druga -50%). Od dwóch lat kupuje jeansy w zasadzie tylko tam i w końcu normalne, długie, nie powodzianki duży uśmiech Jakościowo też bardzo na plus.
Całkiem niezłe mam też z Medicine, ale tam już bez opcji wyboru dłuższej nogawki.
#link
borkowa.

silesian team

« #14568 : Grudzień 05, 2019, 19:31:37 »
Odpowiedz cytując
Achaja dzięki za filmik! co prawda ja raczej mało utalentowana, ale może spróbuję uśmiech
#link
ekhem

Moje ogłoszenia
« #14569 : Grudzień 06, 2019, 12:48:00 »
Odpowiedz cytując
a miał ktoś jeansy 100% bawełny z topshop? rozciągają się bardzo? będą wypychać im się kolana, nie? zły
#link
little_girl

« #14570 : Grudzień 06, 2019, 13:39:41 »
Odpowiedz cytując
Scottie ja kocham jeansy River Island, do kupienia na Zalando. Co do długości to ciężko mi się wypowiedzieć, bo ja z tych krótko nożnych.
#link
Fokusowa

« #14571 : Grudzień 09, 2019, 08:45:43 »
Odpowiedz cytując
Scottie w Outlecie Levi's można 2 pary zdobyć w dużo lepszej cenie. Mam 180 cm wzrostu - jeansy Mile High polecam! Normalnie noszę długość 34+, ale Levisowa rozmiarówka jest inna i 32 w zupełności styka. Mam 3 pary w różnych kolorach, na początku się trochę rozciągnęły, jak to jeansy, ale już od tamtego czasu niezmiennie są ekstra, a noszę je maniakalnie często.

Wszelkie H&M i inne to dla mnie spodnie do połowy łydki.. Only kiedyś kupowałam, ale są zdecydowanie słabszej jakości niż Levi's.
#link
Są tacy ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach.
smartini

« #14572 : Grudzień 09, 2019, 10:33:12 »
Odpowiedz cytując
Scottie, zabrzmi głupio, ale - H&M, męskie skinny duży uśmiech mają wysoki stan, są znacznie dłuższe niż damskie a męskie skinny leżą tak, że są dopasowane ale nie przypominają legginsów. Mam jedną ukochaną parę, krawcowa poprawiła mi trochę w pasie bo wiadomo, wcięcia w talii nie miały i są świetne ;D I ten jeans jakby lepszej jakości niż damskie, grubszy, mocniejszy

Ja się zapytam - widziałyście gdzieś jasną bluzkę w cekiny nie za miliony? duży uśmiech mam imprezę w styczniu, będzie w klimacie lat 20 ale już mam trochę dość frędzlowatych kiecek, które można ubrać tylko na przebieraną imprezę jednej dekady hihi idę w garniak z Zary i żeby sostać 'w klimacie' potrzebuję pełen blink na bluzce 3:)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2019, 10:34:59 wysłane przez smartini » #link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Strony: 1 ... 484 485 [486] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 20 zapytaniami.