moda, ciuchy etc...

efeemeryda   no fate but what we make.
08 czerwca 2020 21:25
Mam co prawda czarne, ale bardzo polecam, kupiłam rok temu w zarze  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 czerwca 2020 21:45
Mi jeszcze Medicine do głowy przychodzi, nie mają stricte eleganckich rzeczy ale takie miłe coś pośrodku
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 czerwca 2020 10:58
Dziewczyny ratujcie, proooszę!  🙇

Szukam jakiegoś sklepu w stylu Bohomoss (https://bohomoss.com/), który będzie sprzedawał karty podarunkowe. Ten, chociaż idealny i ma na stronie regulamin kart podarunkowych, twierdzi, że takowych nie sprzedaje..  🙄
martva, - intimissimi, white rvbbit? Nie jestem pewna, ale Hibou chyba też miało. Z grubą nicią szyte pewnie szło by się jakoś dogadać.
Gdzie kupić (w sieci, nie bardzo mam gdzie jak z sensem pojechać) dwuczęściowy kostium kąpielowy... Tak, tak, wszędzie, w każdym bieliźnianym... Tylko Musi być możliwość oddzielnego doboru rozmiaru góry i dołu a stanik 70 F-G (w zależności od firmy). Koniecznie regulowane ramiączka, bom kurdupel. Dobrze jakby jednak podtrzymywał to i owo, sama szmatka to niestety nie na taki rozmiar...
No i żeby miliona monet nie kosztował  👀
Szukam, patrzę i jakby było po sezonie - pojedyncze rozmiary i większość obwodów zaczyna się od 75  🤔
emptyline   Big Milk Straciatella
20 czerwca 2020 22:20
Dalia, Zalando, Asos
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 czerwca 2020 06:48
martva przejrzałam tę stronę i nie do końca wiem czego szukasz, ale jeśli piżam damskich to Hibou i Sleepless in Warsaw mają piękne, w sam raz na prezent - a z małą polską firmą raczej nie będzie problemu żeby dogadać siee odnośnie karty prezentowej 😉
Dalia, Zalando, Asos


Dzięki ci wielkie  🙇 Szczególnie za tą dalię... jak ja jej mogłam nie znać??? Jutro będę w mieście, a w Lublinie znalazłam dwa sklepy to nawet poprzymierzam coś może...
emptyline   Big Milk Straciatella
21 czerwca 2020 14:25
Dalia jest ekstra. Może nie super tania niestety, ale zawsze jest wyprzedaż. :kwiatek: Ja bardzo sobie chwalę ich bieliznę.
Czy jakość torebek Manamana dalej jest na wysokim, niezniszczalnym poziomie jak kiedyś?  🙂
Asiulla kupiłam swoją w październiku, nie ma ona lekkiego życia, a wygląda dalej jak nowa 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 czerwca 2020 06:24
Dziewczyny czy któraś ma może ubrania sportowe z Gym Hero? 🙂 szukam spodenek do kolan i trafiłam na szorty biker, zastanawiam się jak wypada rozmiarówka, tabela rozmiarów na stronie oczywiście nic nie mówi  👀 No i jak z jakością 🙂
Asiulla w ubiegłym tygodniu odebrałam swoją trzecią  💘 jest piękna, tym razem materiałowa usztywniona ortalionem  😉
mils   ig: milen.ju
30 lipca 2020 10:53
Widziała któraś z Was może stacjonarnie oversize tank top z dekoltem crew neck? Coś takiego, tylko jednolite, najlepiej białe? Wiem, że mogę sobie kupić zwykły tshirt i przerobić, ale kilka ostatnich próby skończyło się tak, że wycięłam za dużo i materiał miałam między biustem, a ten sobie radośnie z boków wystawał. Ewentualnie krzywo strasznie i nie układało się to wcale. 🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 sierpnia 2020 14:05
poszukuję niewielkiego zegarka na jakimś bardzo miękkim i miłym pasku, dla osób które drażni jakakolwiek biżuteria 😉 Nie chciałabym, żeby był drogi, potrzebuję go tylko czasami  :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 sierpnia 2020 14:10
madmaddie, ładne, niewielkie zegarki kojarzę z Parfois ale paski mają przeróżne, musiałabyś pewnie pomacać
Martita   Martita & Orestes Company
26 sierpnia 2020 19:30
Czy któraś z was ma spodnie Big star U.S.LEGEND Straight 374? Jakieś zdjęcia poglądowe nie na modelkach?  :kwiatek:
madmaddie polecam zaglądać na zalando lounge, często mają przeceny na zegarki. Teraz jest zdaje się jest kampania na Daniela Wellingtona - mam i polecam. Rosefield ma miłe zamszowe paski.
mils   ig: milen.ju
27 sierpnia 2020 14:32
Na zalando lounge jest też teraz Paul Hewitt, trochę więcej niż DW, ale za ok. 300zł można dorwać fajny zegarek. 🙂
mils bardzo ładne są te zegarki i z chęcią bym się skusiła, ale są ogromne  🙁
Moon   #kulistyzajebisty
28 sierpnia 2020 07:03
Ja polecę wspomniany tu Parfois. Uwielbiam ich zegarki! Mam jeden, już e... z 5 lat? Może więcej. Złota tarcza, silikonowy pasek - klasyk taki. Ciuram go ostro na co dzień, też w stajni, gdzie czasem na myjce chlapnę wodą, błotem czy piaskiem. No nie ma łatwego życia ze mną :P W ciągu tego czasu może 2 razy wymieniałam baterie no i ów pasek już się zlekka sfatygował, w sensie przebarwił i najchętniej bym po prostu wymieniła sam pasek ale z tego co wiem to nie sprzedają ich osobno. Ale kocham go miłością wielką i polecam, za ~130 zł warto 😉

edit. nawet fotkę dam, a co! :P
czy ktoś z was zna moze sprawdzony sklep gdzie dorwę ladną, taliowaną taką bardziej elegancką bluzę. Tzn wory z wielkim napisem na klacie odpadają.
o coś takiego, tylko to są kurtki :/ Naketano 1, Naketano 2, niestety ich bluzy cieżko dostać na polskim rynku i nie są tak ładne :/
może po prostu zgłoś sie do kogoś kto szyje na wymiar i zamówisz sobie taką, jakiej potrzebujesz
azzawa a patrzyłas w TKMax? Tam często widziałam mnóstwo bluz tej firmy.
Naketano oglosilo upadlosc z tego co wiem, wiec w internetach i tk mozna znalezc tylko ostatnie sztuki.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 września 2020 18:44
azzawa ja też spotykam Naketano w Tkmaxx, mam jedną ich bluzę i bardzo ją lubię, ciepła, mięsista i taliowana. A jak poczekasz jeszcze kilka tygodni, to Nessi-sport, planuje tego typu bluzy w kolekcji jesiennej  😉 (widziałam na zdjęciach rozpinane, ale pewnie takie wkładane przez głowę też będą..).
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 września 2020 19:26
Dzięki dziewczyny za polecenia zegarkowe, zapomniałam odpisać. Wezmę Parfois  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
05 września 2020 11:43
poszukuję bielizny modelującej - najlepiej halki. Znacie coś godnego polecenia ?  :kwiatek:
Dziewczyny, gdzie dostanę fajne gatunkowo dresy, które będą wąskie (koniecznie ze ściągaczem na dole), jednokolorowe (czarne/szare/granatowe), nie będą drogie i będą bez napisów i logo (tzn. nie chcę chodzić i reklamować za darmo wielkich korpo typu adidas 😉 ). Najchętniej jakieś sieciówkowe, bo to dresy do chodzenia po domu, po lesie i do Biedronki.
Moje ukochane z Sinsay'a są całe w farbie i już nie do doprania, więc ubolewam. Zapłaciłam za nie 3 dychy i były nie do zdarcia. Już ich nie ma w sklepie, więc rozpoczynam rozpaczliwe poszukiwania.
New Look na Asosie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się