Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 486 487 [488] 489 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: moda, ciuchy etc...  (Przeczytany 2022282 razy)
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #14610 : Czerwiec 08, 2020, 21:25:33 »
Odpowiedz cytując
Mam co prawda czarne, ale bardzo polecam, kupiłam rok temu w zarze  wink
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
smartini

« #14611 : Czerwiec 08, 2020, 21:45:06 »
Odpowiedz cytując
Mi jeszcze Medicine do głowy przychodzi, nie mają stricte eleganckich rzeczy ale takie miłe coś pośrodku
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
martva

Już nigdy nic nie będzie takie samo

Moje ogłoszenia
« #14612 : Czerwiec 19, 2020, 10:58:41 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny ratujcie, proooszę!  ukłon

Szukam jakiegoś sklepu w stylu Bohomoss (https://bohomoss.com/), który będzie sprzedawał karty podarunkowe. Ten, chociaż idealny i ma na stronie regulamin kart podarunkowych, twierdzi, że takowych nie sprzedaje..  icon_rolleyes
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #14613 : Czerwiec 20, 2020, 16:19:11 »
Odpowiedz cytując
martva, - intimissimi, white rvbbit? Nie jestem pewna, ale Hibou chyba też miało. Z grubą nicią szyte pewnie szło by się jakoś dogadać.
#link
SzalonaBibi

« #14614 : Czerwiec 20, 2020, 21:01:07 »
Odpowiedz cytując
Gdzie kupić (w sieci, nie bardzo mam gdzie jak z sensem pojechać) dwuczęściowy kostium kąpielowy... Tak, tak, wszędzie, w każdym bieliźnianym... Tylko Musi być możliwość oddzielnego doboru rozmiaru góry i dołu a stanik 70 F-G (w zależności od firmy). Koniecznie regulowane ramiączka, bom kurdupel. Dobrze jakby jednak podtrzymywał to i owo, sama szmatka to niestety nie na taki rozmiar...
No i żeby miliona monet nie kosztował  oczy2
Szukam, patrzę i jakby było po sezonie - pojedyncze rozmiary i większość obwodów zaczyna się od 75  :S
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #14615 : Czerwiec 20, 2020, 22:20:25 »
Odpowiedz cytując
Dalia, Zalando, Asos
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #14616 : Czerwiec 21, 2020, 06:48:30 »
Odpowiedz cytując
martva przejrzałam tę stronę i nie do końca wiem czego szukasz, ale jeśli piżam damskich to Hibou i Sleepless in Warsaw mają piękne, w sam raz na prezent - a z małą polską firmą raczej nie będzie problemu żeby dogadać siee odnośnie karty prezentowej wink
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

SzalonaBibi

« #14617 : Czerwiec 21, 2020, 09:55:03 »
Odpowiedz cytując
Dalia, Zalando, Asos

Dzięki ci wielkie  ukłon Szczególnie za tą dalię... jak ja jej mogłam nie znać??? Jutro będę w mieście, a w Lublinie znalazłam dwa sklepy to nawet poprzymierzam coś może...
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #14618 : Czerwiec 21, 2020, 14:25:19 »
Odpowiedz cytując
Dalia jest ekstra. Może nie super tania niestety, ale zawsze jest wyprzedaż. kwiatek Ja bardzo sobie chwalę ich bieliznę.
#link
Asiulla

Moje ogłoszenia
« #14619 : Czerwiec 25, 2020, 15:14:41 »
Odpowiedz cytując
Czy jakość torebek Manamana dalej jest na wysokim, niezniszczalnym poziomie jak kiedyś?  uśmiech
#link
DeJotka

« #14620 : Czerwiec 25, 2020, 19:18:08 »
Odpowiedz cytując
Asiulla kupiłam swoją w październiku, nie ma ona lekkiego życia, a wygląda dalej jak nowa wink
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
smarcik

« #14621 : Czerwiec 27, 2020, 06:24:12 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny czy któraś ma może ubrania sportowe z Gym Hero? uśmiech szukam spodenek do kolan i trafiłam na szorty biker, zastanawiam się jak wypada rozmiarówka, tabela rozmiarów na stronie oczywiście nic nie mówi  oczy2 No i jak z jakością uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

little_girl

« #14622 : Czerwiec 29, 2020, 07:47:30 »
Odpowiedz cytując
Asiulla w ubiegłym tygodniu odebrałam swoją trzecią  love jest piękna, tym razem materiałowa usztywniona ortalionem  wink
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #14623 : Lipiec 30, 2020, 10:53:17 »
Odpowiedz cytując
Widziała któraś z Was może stacjonarnie oversize tank top z dekoltem crew neck? Coś takiego, tylko jednolite, najlepiej białe? Wiem, że mogę sobie kupić zwykły tshirt i przerobić, ale kilka ostatnich próby skończyło się tak, że wycięłam za dużo i materiał miałam między biustem, a ten sobie radośnie z boków wystawał. Ewentualnie krzywo strasznie i nie układało się to wcale. lol
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #14624 : Sierpień 26, 2020, 14:05:26 »
Odpowiedz cytując
poszukuję niewielkiego zegarka na jakimś bardzo miękkim i miłym pasku, dla osób które drażni jakakolwiek biżuteria wink Nie chciałabym, żeby był drogi, potrzebuję go tylko czasami  kwiatek
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
smartini

« #14625 : Sierpień 26, 2020, 14:10:07 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, ładne, niewielkie zegarki kojarzę z Parfois ale paski mają przeróżne, musiałabyś pewnie pomacać
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #14626 : Sierpień 26, 2020, 19:30:25 »
Odpowiedz cytując
Czy któraś z was ma spodnie Big star U.S.LEGEND Straight 374? Jakieś zdjęcia poglądowe nie na modelkach?  kwiatek
#link
little_girl

« #14627 : Sierpień 27, 2020, 14:09:49 »
Odpowiedz cytując
madmaddie polecam zaglądać na zalando lounge, często mają przeceny na zegarki. Teraz jest zdaje się jest kampania na Daniela Wellingtona - mam i polecam. Rosefield ma miłe zamszowe paski.
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #14628 : Sierpień 27, 2020, 14:32:11 »
Odpowiedz cytując
Na zalando lounge jest też teraz Paul Hewitt, trochę więcej niż DW, ale za ok. 300zł można dorwać fajny zegarek. uśmiech
#link
little_girl

« #14629 : Sierpień 27, 2020, 14:35:06 »
Odpowiedz cytując
mils bardzo ładne są te zegarki i z chęcią bym się skusiła, ale są ogromne  smutek
#link
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #14630 : Sierpień 28, 2020, 07:03:19 »
Odpowiedz cytując
Ja polecę wspomniany tu Parfois. Uwielbiam ich zegarki! Mam jeden, już e... z 5 lat? Może więcej. Złota tarcza, silikonowy pasek - klasyk taki. Ciuram go ostro na co dzień, też w stajni, gdzie czasem na myjce chlapnę wodą, błotem czy piaskiem. No nie ma łatwego życia ze mną :P W ciągu tego czasu może 2 razy wymieniałam baterie no i ów pasek już się zlekka sfatygował, w sensie przebarwił i najchętniej bym po prostu wymieniła sam pasek ale z tego co wiem to nie sprzedają ich osobno. Ale kocham go miłością wielką i polecam, za ~130 zł warto wink

edit. nawet fotkę dam, a co! :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2020, 07:06:17 wysłane przez Moon » #link
azzawa

« #14631 : Wrzesień 02, 2020, 11:44:49 »
Odpowiedz cytując
czy ktoś z was zna moze sprawdzony sklep gdzie dorwę ladną, taliowaną taką bardziej elegancką bluzę. Tzn wory z wielkim napisem na klacie odpadają.
o coś takiego, tylko to są kurtki ehh Naketano 1, Naketano 2, niestety ich bluzy cieżko dostać na polskim rynku i nie są tak ładne ehh
#link
tancerka_880

« #14632 : Wrzesień 02, 2020, 13:33:35 »
Odpowiedz cytując
może po prostu zgłoś sie do kogoś kto szyje na wymiar i zamówisz sobie taką, jakiej potrzebujesz
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #14633 : Wrzesień 02, 2020, 14:26:09 »
Odpowiedz cytując
azzawa a patrzyłas w TKMax? Tam często widziałam mnóstwo bluz tej firmy.
#link
honey

bunny

« #14634 : Wrzesień 02, 2020, 14:32:44 »
Odpowiedz cytując
Naketano oglosilo upadlosc z tego co wiem, wiec w internetach i tk mozna znalezc tylko ostatnie sztuki.
#link
smarcik

« #14635 : Wrzesień 02, 2020, 18:44:59 »
Odpowiedz cytując
azzawa ja też spotykam Naketano w Tkmaxx, mam jedną ich bluzę i bardzo ją lubię, ciepła, mięsista i taliowana. A jak poczekasz jeszcze kilka tygodni, to Nessi-sport, planuje tego typu bluzy w kolekcji jesiennej  wink (widziałam na zdjęciach rozpinane, ale pewnie takie wkładane przez głowę też będą..).
#link

madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #14636 : Wrzesień 02, 2020, 19:26:43 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny za polecenia zegarkowe, zapomniałam odpisać. Wezmę Parfois  kwiatek
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #14637 : Wrzesień 05, 2020, 11:43:16 »
Odpowiedz cytując
poszukuję bielizny modelującej - najlepiej halki. Znacie coś godnego polecenia ?  kwiatek
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
infantil

« #14638 : Wrzesień 06, 2020, 17:46:29 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, gdzie dostanę fajne gatunkowo dresy, które będą wąskie (koniecznie ze ściągaczem na dole), jednokolorowe (czarne/szare/granatowe), nie będą drogie i będą bez napisów i logo (tzn. nie chcę chodzić i reklamować za darmo wielkich korpo typu adidas wink ). Najchętniej jakieś sieciówkowe, bo to dresy do chodzenia po domu, po lesie i do Biedronki.
Moje ukochane z Sinsay'a są całe w farbie i już nie do doprania, więc ubolewam. Zapłaciłam za nie 3 dychy i były nie do zdarcia. Już ich nie ma w sklepie, więc rozpoczynam rozpaczliwe poszukiwania.
#link
honey

bunny

« #14639 : Wrzesień 06, 2020, 18:05:12 »
Odpowiedz cytując
New Look na Asosie uśmiech
#link
Strony: 1 ... 486 487 [488] 489 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 19 zapytaniami.