Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 485 486 [487] 488 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: moda, ciuchy etc...  (Przeczytany 1995200 razy)
larabarson

Moje ogłoszenia
« #14580 : Styczeń 12, 2020, 10:00:37 »
Odpowiedz cytując
smarcik dobry pomysł z tym wypożyczeniem. Przejdę się po salonach sukien ślubnych i zobaczę w ogóle jakie ceny mają. Nie pomyślałabym, ze mogą w takich salonach mieć suknie wieczorowe.
#link
safie

« #14581 : Styczeń 12, 2020, 10:42:19 »
Odpowiedz cytując
larabarson, u mnie w centrum handlowym jest też sklep z wieczorowymi kieckami - ceny około 200 - 300 zł, a w każdym salonie sukien ślubnych widziałam sukienki wieczorowe
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #14582 : Styczeń 15, 2020, 14:04:35 »
Odpowiedz cytując
Kojarzy może któraś z Was, gdzie znajdę ładnie skrojoną marynarkę dwurzędową, najlepiej z ozdobnymi guzikami? Może niekoniecznie za miliony monet? Jedną widziałam w Zarze, ale te guziki lekko tandetnie wyglądają.
#link
smartini

« #14583 : Styczeń 15, 2020, 14:28:03 »
Odpowiedz cytując
mils, może Mohito?
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Facella

young&menace

« #14584 : Styczeń 15, 2020, 14:42:13 »
Odpowiedz cytując
Ja mam super marynarkę z Orsay, niestety jednorzędową. Długo nie byłam w żadnym sklepie ubraniowym, warto sprawdzić, może akurat w nowej kolekcji będą mieli wink
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #14585 : Styczeń 15, 2020, 15:01:34 »
Odpowiedz cytując
Facella o, dzięki! Właśnie mnie zawsze dopada zaćmienie umysłu, jak myślę o sklepach i same sieciówki LPP i Inditexu mi do głowy przychodzą jako istniejące sklepy. lol
#link
fin

« #14586 : Styczeń 29, 2020, 13:11:59 »
Odpowiedz cytując
Kojarzycie może kurtki softshellowe albo przeciwdeszczowe sięgające daleko za pupę? Nie chodzi mi o długie płaszcze, tylko o normalne kurtki w "outdoorowym" stylu, które są troszkę dłuższe niż normalnie kwiatek

Tutaj dla przykładu jeździecka Horze z softshellu (ale wolałabym nie-jeździecką):
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2020, 13:16:12 wysłane przez fin » #link
smartini

« #14587 : Styczeń 29, 2020, 13:20:25 »
Odpowiedz cytując
fin, kiedyś miałam softshell z 4F z przedłużonymi plecami (tył zakrywał prawie cały tyłek, przód też był dłuższy niż standardowy ale nie aż tak jak plecy więc był łatwy dostęp do kieszeni spodni chociażby
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
fin

« #14588 : Styczeń 29, 2020, 13:21:28 »
Odpowiedz cytując
Właśnie osoba, u której to podpatrzyłam, też ma z 4F hihi Ale teraz na ich stronie nic takiego nie widzę.
#link
Poncioch

Moje ogłoszenia
« #14589 : Styczeń 29, 2020, 21:20:20 »
Odpowiedz cytując
fin, ja mam softshella do pół uda z lidla - pojawiają się cyklicznie i online, i stacjonarnie

edit: o ten: https://www.lidl-sklep.pl/CRIVIT-Plaszcz-damski-Softshell/p100260963
#link
Dreamer113

« #14590 : Luty 13, 2020, 23:25:51 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, ratujcie, bo mam dość.  zemdlal
Muszę skrócić sukienkę na bal. Sukienka maxi, lejący się materiał, rozkloszowana, ale jak stroję jest bardziej przy ciele, nie rozszerza się i bardzo ładnie się układa. Ma też rozcięcie na jedną nogę, tak jakby ukryte w fałdach materiału.
Będąc w obcasach, ile ją skrócić, żeby dobrze wyglądała, a nie zniszczyła się w tańcu i żeby się w niej nie zabić?

Pójdę do drugiej krawcowej, ale chcę poznać Wasze zdanie. Mam strasznie dość sytuacji, w której idę do, wydawałoby się, profesjonalisty, a kurcze mówiąc dokładnie, jaki chcę efekt, nie mam podanych żadnych propozycji, tylko "zrobię jak pani chce" albo "zrobię po swojemu (czytaj: spie...)". I to tyczy się naprawdę każdej dziedziny. A jak się trochę znam i wiem co chcę, to się kłócą i zrobią finalnie inaczej.  zemdlal

Przepraszam. Naprawdę mi się dziś ulało. Nienawidzę czegokolwiek przerabiać, zmieniać itd.
#link
smartini

« #14591 : Luty 14, 2020, 19:48:33 »
Odpowiedz cytując
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

kiecka tego typu, najlepiej w jakimś fizycznym sklepie? i nie kosztująca 500zl? :P
Ta z Aliexpress jedną fatalną oceną więc no, odpada :P
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
TadeuszKowalski

« #14592 : Luty 25, 2020, 10:21:34 »
Odpowiedz cytując
Moja żona ceni sobie kolorowe sukienki . W niczym nie wygląda tak pięknie jak w nich  uśmiech duży uśmiech

Fajny ten spam, taki nie za dobry...
Viss Mod

Spam.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2020, 09:44:14 wysłane przez vissenna » #link
espana

« #14593 : Luty 25, 2020, 10:25:46 »
Odpowiedz cytując
Myślisz Tadek, że ktoś w to kliknie?  zemdlal ke rozga
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #14594 : Marzec 12, 2020, 16:02:17 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, gdzie uderzyć na pewniaka po czarne spodnie z wysokim stanem? Długo kupowałam w Stradivariusie, ale nagle je skrócili a ja nie trawię tych spodni dla powodzian, mają być normalne, do kostki. Potem kupiłam w Bikboku, drogie to cholerstwo było, a równo po roku mi się przedarły, więc w ogóle jakiś bezsens. kukunamuniu Nie lubię chodzić po sklepach ani w ogóle kupować rzeczy dla siebie, wolałabym kupić jakieś bryczesy w zamian. wysmiewa Więc byłoby fajnie trafić na coś za pierwszym razem. Cenowo to zależy, jak mają wytrzymać rok, jak te ze Stradi czy Bikboka, to max 100 zł, jeżeli istnieje coś, co wytrzyma dłużej, to rozważę coś droższego. Ale nie przeszkadzają mi takie wytrzymujące rok, jeśli przy tym są takie, jak powinny. Zwłaszcza, że te czarne spodnie to u mnie podstawa, bardzo rzadko zakładam inne. Pomijając chodzenie w bryczkach oczywiście.
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook
smartini

« #14595 : Marzec 12, 2020, 16:13:21 »
Odpowiedz cytując
flygirl, Ale czarne jeansy czy inny materiał? Jak jeans, to ja mam dwóch faworytów - Bigstar oczywista oczywistość bo można dobrać rozmiar wg pasa i długości, drugi faworyt to... Męskie jeansy z H&M wink
Męski 'standardowy stan' to taki nasz wysoki, nogawki są z zasady dłuższe niż damskie, ten jeans też jakby grubszy, mocniejszy. Dałam do krawcowej do zwężenia w talii i dopasowania z przodu i mam świetne spodnie :P
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #14596 : Marzec 12, 2020, 16:24:48 »
Odpowiedz cytując
Nie, nie jeansy. Nie wiem z czego są takie inne spodnie, nawet nie pomyślałam o jeansach, bo dla mnie jeansy są tylko w odcieniach niebieskiego. lol I no nie wiem z tymi męskimi, przecież to totalnie inny krój, raczej prosty a nie zwężony i bez dopasowania do bioder. No i serio, ja nawet nie lubię kupować ubrań, jakbym jeszcze miała z nimi latać po krawcowych, to z marszu się odechciewa. wink
#link

FotoFacebook
smartini

« #14597 : Marzec 12, 2020, 16:29:26 »
Odpowiedz cytując
flygirl, Nie wiem jak z przerabianiem innych :P Zwężone jak najbardziej są - męskie super skinny są wąskie ale nie przypominają legginsów i serio, poza poprawkami w talii (bo jej z oczywistych względów nie było) i z przodu przy kieszeniach by to się dobrze układało to spodnie jak spodnie. I jak ja sobie myślę, ile milionów par w damskich miałabym przymierzyć żeby pasowały... 10x szybciej wychodzi przymierzyć superskinny męskie i i dać krawcowej do poprawki hihi
No ale mówię, robiłam tak z jeansami, z innymi spodniami nigdy
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
keirashara

Moje ogłoszenia
« #14598 : Marzec 13, 2020, 08:15:01 »
Odpowiedz cytując
flygirl, - lee cooper? Mają chinosy, mają fajne eleganckie jeansy, możesz wybrać długość nogawki. Dla mnie to zbawienie, bo też nienawidzę spodni dla powodzian wink Spoko jakościowe rzeczy ma też Medicine, mam kilka normalnie długich spodni od nich.
#link
larabarson

Moje ogłoszenia
« #14599 : Marzec 13, 2020, 08:22:14 »
Odpowiedz cytując
Jak długie nogawki to Levi’s. Długość nogawki 34 jest nawet na mnie za długa, a mam serio długie kończyny i zawsze był z tym problem. No i wybór krojów/kolorów jest duży, każdy może znaleźć coś dla siebie.
#link
honey

bunny

« #14600 : Marzec 13, 2020, 14:38:43 »
Odpowiedz cytując
Ja mam krotkie konczyny, ale moja wspollokatorka odwrotnie I Obie chodzimy w tym samym modelu, tylko ona wybiera najdluzsze, ja najkrotsze. No I te spodnie sa prawie niesmiertelne wink
#link
Scottie

Cicha obserwatorka

« #14601 : Marzec 15, 2020, 16:28:03 »
Odpowiedz cytując
flygirl, jakbyś jeszcze szukała, to ja odradzam spodnie z H&M Shaping skinny High Waist, ale tylko czarne! Jeansy są świetne uśmiech czarne są jak z gumy, tyle mają streczu i niestety przyciągają strasznie kłaki. Oszczędzam je, ale nie dałabym im roku życia przy w miarę częstym użytkowaniu. Tez szukam czegoś godnego zastępstwa spodni ze Stradi i nic nie znalazłam smutek

Całkiem spoko kupiłam czarne spodnie w New Yorkerze (opisane jako Amisu skinny high waist), ale dla mnie są trochę za krótkie. To znaczy sięgają za kostkę, nie są tak krótkie jak te ze Stradivariusa, ale ja lubię, jak się na tej kostce marszczą- tzn są za długie wink mam 174 cm, ale krótkie nogi. Nie pamietam ceny, ale coś około 100 zz
#link

flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #14602 : Marzec 15, 2020, 18:17:01 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny za wszystkie sugestie. W związku z obecną sytuacją nie muszę ich przynajmniej kupować na szybko, więc mam czas sobie pogrzebać i na coś się zdecydować. Znalazłam jeszcze coś wyglądającego w miarę dobrze na Zalando: 1 i 2. Ale żadnej z tych dwóch firm nie znam, więc nie wiem, jak z jakością.
#link

FotoFacebook
majek

zwykle sobie żartuję

« #14603 : Marzec 17, 2020, 13:19:58 »
Odpowiedz cytując
Missguided to taka srednia polka nizsza raczej...

A w KappAhl patrzylas? Tam tez maja troche dlugich i niezlej jakosci.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2020, 13:22:54 wysłane przez majek » #link
sorry, ale nie mam polskich znakow
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #14604 : Kwiecień 17, 2020, 12:58:20 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, ma któraś z Was może jakiś mód rabatowy do Reserved? uśmiech
#link
hanexxx

« #14605 : Maj 31, 2020, 09:41:01 »
Odpowiedz cytując
https://m.zara.com/pl/pl/sukienka-z-tkaniny-strukturalnej-p04786064.html?v1=53919956

Czy może któraś z Was widziala ta sukienke na zywo? Czy ona nie przeswituje? kwiatek
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #14606 : Czerwiec 05, 2020, 15:05:36 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, szukam szortów. Eleganckie i minimalistyczne, w kant, jasne koniecznie i bez gumki w pasie. Kojarzycie coś? Żadne takie "niszowe" sklepy mi nie przychodzą do głowy.
#link
maiiaF

« #14607 : Czerwiec 05, 2020, 16:22:41 »
Odpowiedz cytując
mils, nie wiem na ile całkiem eleganckie mają być, ale z sieciówek jakoś mi się Promod i Orsay skojarzyły z tego typu rzeczami coo??
#link
Facella

young&menace

« #14608 : Czerwiec 06, 2020, 10:31:21 »
Odpowiedz cytując
Może jeszcze Mohito, Reserved, ew. Zara?
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
Achaja

« #14609 : Czerwiec 08, 2020, 19:43:44 »
Odpowiedz cytując
mils, też polecam przejrzeć Mohito, mają parę "elegantszych" propozycji wink
#link
Strony: 1 ... 485 486 [487] 488 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 19 zapytaniami.