moda, ciuchy etc...

smarcik dobry pomysł z tym wypożyczeniem. Przejdę się po salonach sukien ślubnych i zobaczę w ogóle jakie ceny mają. Nie pomyślałabym, ze mogą w takich salonach mieć suknie wieczorowe.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 stycznia 2020 09:42
larabarson, u mnie w centrum handlowym jest też sklep z wieczorowymi kieckami - ceny około 200 - 300 zł, a w każdym salonie sukien ślubnych widziałam sukienki wieczorowe
mils   ig: milen.ju
15 stycznia 2020 13:04
Kojarzy może któraś z Was, gdzie znajdę ładnie skrojoną marynarkę dwurzędową, najlepiej z ozdobnymi guzikami? Może niekoniecznie za miliony monet? Jedną widziałam w Zarze, ale te guziki lekko tandetnie wyglądają.
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 stycznia 2020 13:28
mils, może Mohito?
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 stycznia 2020 13:42
Ja mam super marynarkę z Orsay, niestety jednorzędową. Długo nie byłam w żadnym sklepie ubraniowym, warto sprawdzić, może akurat w nowej kolekcji będą mieli 😉
mils   ig: milen.ju
15 stycznia 2020 14:01
Facella o, dzięki! Właśnie mnie zawsze dopada zaćmienie umysłu, jak myślę o sklepach i same sieciówki LPP i Inditexu mi do głowy przychodzą jako istniejące sklepy. 🤣
Kojarzycie może kurtki softshellowe albo przeciwdeszczowe sięgające daleko za pupę? Nie chodzi mi o długie płaszcze, tylko o normalne kurtki w "outdoorowym" stylu, które są troszkę dłuższe niż normalnie :kwiatek:

Tutaj dla przykładu jeździecka Horze z softshellu (ale wolałabym nie-jeździecką):
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 stycznia 2020 12:20
fin, kiedyś miałam softshell z 4F z przedłużonymi plecami (tył zakrywał prawie cały tyłek, przód też był dłuższy niż standardowy ale nie aż tak jak plecy więc był łatwy dostęp do kieszeni spodni chociażby
Właśnie osoba, u której to podpatrzyłam, też ma z 4F 😁 Ale teraz na ich stronie nic takiego nie widzę.
fin, ja mam softshella do pół uda z lidla - pojawiają się cyklicznie i online, i stacjonarnie

edit: o ten: https://www.lidl-sklep.pl/CRIVIT-Plaszcz-damski-Softshell/p100260963
Dziewczyny, ratujcie, bo mam dość.  😵
Muszę skrócić sukienkę na bal. Sukienka maxi, lejący się materiał, rozkloszowana, ale jak stroję jest bardziej przy ciele, nie rozszerza się i bardzo ładnie się układa. Ma też rozcięcie na jedną nogę, tak jakby ukryte w fałdach materiału.
Będąc w obcasach, ile ją skrócić, żeby dobrze wyglądała, a nie zniszczyła się w tańcu i żeby się w niej nie zabić?

Pójdę do drugiej krawcowej, ale chcę poznać Wasze zdanie. Mam strasznie dość sytuacji, w której idę do, wydawałoby się, profesjonalisty, a kurcze mówiąc dokładnie, jaki chcę efekt, nie mam podanych żadnych propozycji, tylko "zrobię jak pani chce" albo "zrobię po swojemu (czytaj: spie...)". I to tyczy się naprawdę każdej dziedziny. A jak się trochę znam i wiem co chcę, to się kłócą i zrobią finalnie inaczej.  😵

Przepraszam. Naprawdę mi się dziś ulało. Nienawidzę czegokolwiek przerabiać, zmieniać itd.
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 lutego 2020 18:48
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

kiecka tego typu, najlepiej w jakimś fizycznym sklepie? i nie kosztująca 500zl? :P
Ta z Aliexpress jedną fatalną oceną więc no, odpada :P
Moja żona ceni sobie kolorowe sukienki . W niczym nie wygląda tak pięknie jak w nich  🙂 😀

Fajny ten spam, taki nie za dobry...
Viss Mod

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Spam.
Myślisz Tadek, że ktoś w to kliknie?  😵 🤔 🤬
Dziewczyny, gdzie uderzyć na pewniaka po czarne spodnie z wysokim stanem? Długo kupowałam w Stradivariusie, ale nagle je skrócili a ja nie trawię tych spodni dla powodzian, mają być normalne, do kostki. Potem kupiłam w Bikboku, drogie to cholerstwo było, a równo po roku mi się przedarły, więc w ogóle jakiś bezsens. 🤔wirek: Nie lubię chodzić po sklepach ani w ogóle kupować rzeczy dla siebie, wolałabym kupić jakieś bryczesy w zamian. 😂 Więc byłoby fajnie trafić na coś za pierwszym razem. Cenowo to zależy, jak mają wytrzymać rok, jak te ze Stradi czy Bikboka, to max 100 zł, jeżeli istnieje coś, co wytrzyma dłużej, to rozważę coś droższego. Ale nie przeszkadzają mi takie wytrzymujące rok, jeśli przy tym są takie, jak powinny. Zwłaszcza, że te czarne spodnie to u mnie podstawa, bardzo rzadko zakładam inne. Pomijając chodzenie w bryczkach oczywiście.
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 marca 2020 15:13
flygirl, Ale czarne jeansy czy inny materiał? Jak jeans, to ja mam dwóch faworytów - Bigstar oczywista oczywistość bo można dobrać rozmiar wg pasa i długości, drugi faworyt to... Męskie jeansy z H&M 😉
Męski 'standardowy stan' to taki nasz wysoki, nogawki są z zasady dłuższe niż damskie, ten jeans też jakby grubszy, mocniejszy. Dałam do krawcowej do zwężenia w talii i dopasowania z przodu i mam świetne spodnie :P
Nie, nie jeansy. Nie wiem z czego są takie inne spodnie, nawet nie pomyślałam o jeansach, bo dla mnie jeansy są tylko w odcieniach niebieskiego. 🤣 I no nie wiem z tymi męskimi, przecież to totalnie inny krój, raczej prosty a nie zwężony i bez dopasowania do bioder. No i serio, ja nawet nie lubię kupować ubrań, jakbym jeszcze miała z nimi latać po krawcowych, to z marszu się odechciewa. 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
12 marca 2020 15:29
flygirl, Nie wiem jak z przerabianiem innych :P Zwężone jak najbardziej są - męskie super skinny są wąskie ale nie przypominają legginsów i serio, poza poprawkami w talii (bo jej z oczywistych względów nie było) i z przodu przy kieszeniach by to się dobrze układało to spodnie jak spodnie. I jak ja sobie myślę, ile milionów par w damskich miałabym przymierzyć żeby pasowały... 10x szybciej wychodzi przymierzyć superskinny męskie i i dać krawcowej do poprawki 😁
No ale mówię, robiłam tak z jeansami, z innymi spodniami nigdy
flygirl, - lee cooper? Mają chinosy, mają fajne eleganckie jeansy, możesz wybrać długość nogawki. Dla mnie to zbawienie, bo też nienawidzę spodni dla powodzian 😉 Spoko jakościowe rzeczy ma też Medicine, mam kilka normalnie długich spodni od nich.
Jak długie nogawki to Levi’s. Długość nogawki 34 jest nawet na mnie za długa, a mam serio długie kończyny i zawsze był z tym problem. No i wybór krojów/kolorów jest duży, każdy może znaleźć coś dla siebie.
Ja mam krotkie konczyny, ale moja wspollokatorka odwrotnie I Obie chodzimy w tym samym modelu, tylko ona wybiera najdluzsze, ja najkrotsze. No I te spodnie sa prawie niesmiertelne 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
15 marca 2020 15:28
flygirl, jakbyś jeszcze szukała, to ja odradzam spodnie z H&M Shaping skinny High Waist, ale tylko czarne! Jeansy są świetne 🙂 czarne są jak z gumy, tyle mają streczu i niestety przyciągają strasznie kłaki. Oszczędzam je, ale nie dałabym im roku życia przy w miarę częstym użytkowaniu. Tez szukam czegoś godnego zastępstwa spodni ze Stradi i nic nie znalazłam 🙁

Całkiem spoko kupiłam czarne spodnie w New Yorkerze (opisane jako Amisu skinny high waist), ale dla mnie są trochę za krótkie. To znaczy sięgają za kostkę, nie są tak krótkie jak te ze Stradivariusa, ale ja lubię, jak się na tej kostce marszczą- tzn są za długie 😉 mam 174 cm, ale krótkie nogi. Nie pamietam ceny, ale coś około 100 zz
Dzięki dziewczyny za wszystkie sugestie. W związku z obecną sytuacją nie muszę ich przynajmniej kupować na szybko, więc mam czas sobie pogrzebać i na coś się zdecydować. Znalazłam jeszcze coś wyglądającego w miarę dobrze na Zalando: 1 i 2. Ale żadnej z tych dwóch firm nie znam, więc nie wiem, jak z jakością.
majek   zwykle sobie żartuję
17 marca 2020 12:19
Missguided to taka srednia polka nizsza raczej...

A w KappAhl patrzylas? Tam tez maja troche dlugich i niezlej jakosci.
mils   ig: milen.ju
17 kwietnia 2020 12:58
Dziewczyny, ma któraś z Was może jakiś mód rabatowy do Reserved? 🙂
https://m.zara.com/pl/pl/sukienka-z-tkaniny-strukturalnej-p04786064.html?v1=53919956

Czy może któraś z Was widziala ta sukienke na zywo? Czy ona nie przeswituje? :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
05 czerwca 2020 15:05
Dziewczyny, szukam szortów. Eleganckie i minimalistyczne, w kant, jasne koniecznie i bez gumki w pasie. Kojarzycie coś? Żadne takie "niszowe" sklepy mi nie przychodzą do głowy.
mils, nie wiem na ile całkiem eleganckie mają być, ale z sieciówek jakoś mi się Promod i Orsay skojarzyły z tego typu rzeczami 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 czerwca 2020 10:31
Może jeszcze Mohito, Reserved, ew. Zara?
mils, też polecam przejrzeć Mohito, mają parę "elegantszych" propozycji 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się