moda, ciuchy etc...

Mówisz o Turzynie? 😀

No to jak w przeciągu roku, to akurat kiedy mnie to omija. 😉 Niebuszewo jest nadal takie samo, a to mój główny rejon. 😎

edit. jeszcze w Fali możesz zobaczyć, czy coś znajdziesz. No i może w Outlecie? Chociaż tam to bieda raczej ze wszystkim, ale może akurat.
Wrócę do tematu torebek Mana Mana. Pokażecie swoje, jak wyglądają na żywo? :kwiatek: Nie mogę się zdecydować, czy chcę zamsz czy ekoskórę. 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 października 2019 15:06
Gdzie stacjonarnie znajdę ciepły płaszcz, najchętniej wełniany, ale taliowany, do kolan? Wszystko to proste worki, a takich nie lubię. W rozsądnej cenie (300-400 max).


Nie wiem czy jest ciepły, ale płaszcz Revolter z Hultaja Polskiego, jest przepięknie taliowany  🙂 no i nazwa zobowiązuje!  😉
smarcik, - a da się gdzieś stacjonarnie dopaść? 👀
mundialowa wejdź w moją galerię, kiedyś już wstawiałam. Mam materiałową i z ekoskóry. Nie lubię zamszu.
little_girl, dzięki!

Wrzuci ktoś jeszcze zamszową? 👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 października 2019 16:21
keirashara w Warszawie można pojechać do pracowni i tam przymierzyć i kupić, ale nie wiem czy np w innych miastach sprzedają się w jakichś sklepach  👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 października 2019 16:48
JARA, dzięki! Wezmę zamszową. 😍
Help! Akcja ślub / wesele. 😉

Na ślub i początek wesela zakładam granatową sukienkę w kolano. Do tego mam czarne  botki na wysokiej szpilce. I mój dylemat numer jeden -  jakie rajstopy? Najchętniej założyłabym czarne mocno kryjące, bo będą pasować z butami i nie zmarzne, ale boję się że się to wszystko zleje... No i teraz buty na cześć obiadu, ale tu chyba postawie na jakieś szpilki. Płaszcz mam kremowy. Później wskakuje w długą zieloną kieckę także problem odpada plus wskakuje w koturny żeby mieć sto procent komfortu  😉
efeemeryda   no fate but what we make.
08 listopada 2019 12:21
wydaję mi się, że najlepiej cieliste, w czarnych może być "za ciężko", ale to też zależy od tego w czym Ty się dobrze czujesz  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 listopada 2019 12:34
Zależy tez jakie botki, jak wysoko sięgają. Jak takie do pół łydki to cieliste rajstopy skrócą nogę.
Facella, za kostkę. Właśnie przy czarnych rajstopach miałabym nogi do nieba 😁

efeemeryda, biorę pod uwagę cieliste, ale nie ukrywam że ich nie lubię i omijam szerokim łukiem jak tylko mogę 😉

Zrobię foty jak wrócę do domu
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 listopada 2019 13:21
galopada, zależy jaką masz górę. Bo jeśli odkryte ramiona, to na bank będzie za ciężko. Ale jeśli sukienka jest bardziej zabudowana, to będzie ok.
galopada_, - jeśli wybierzesz cieliste uważaj na zbyt jasne odcienie, żeby nie było efektu trupiej nogi. Nie masz może jasnych lub granatowych butów? Bo licząc płaszcz masz już dość sporo kolorów na sobie. Zawsze możesz też przymierzyć przed i sprawdzić w czym się lepiej czujesz 🙂
keirashara, problemem jest właściwie moment pierwszej części wesela, kiedy zmienię buty na szpilki. Płaszcz zakrywa mi sukienkę, a że będzie zimno to sukienki nie będzie widać podczas samego ślubu. Ech. Najlepiej to jutro ubiore wszystko i zobaczę co mi się będzie lepiej "widziało" 
Pursat   Абсолют чистой крови
09 listopada 2019 14:10
Czy ktoś miał do czynienia z Run Colors, a konkretnie ze zwrotami? W regulaminie jest info, że zwrotu pieniędzy dokonują niezwłocznie, a maksymalnie do 14 dni od otrzymania paczki. Dzisiaj minęło już 16 dni i nic, w ostatnich dniach przestali reagować na moje meile, dopiero postraszenie policją sprawiło, że rano otrzymałam wiadomość z przeprosinami i zapewnieniami o jak najszybszym rozwiązaniu sprawy. W międzyczasie dokopałam się do komentarzy innych osób, które czekają na pieniądze ponad dwa, trzy tygodnie...
galopada_, a jakieś lżejsze rajtki, 20 DEN ale czarne - np. w kropki, czy jakiś drobniejszy wzór?
Pytanie za 100 punktów: czy któraś z Was wie, skąd Varlesca ma asortyment? Polowałam na botki od nich, takie idealne, ale mail z info, że uzupełnili rozmiarówkę nie przyszedł i botków na stronie już nie ma w ogóle, jakby wycofali model. Ozłocę, jak mi ktoś podpowie, gdzie mogę szukać.  👀

edit. To były te:

Trochę podobne ma Lasocki, ale już mają mini platformę i nie mi się to niezbyt podoba. Chodziło głównie o taki podobny krok cholewki, ale żeby nie były do kostki, bo większość takich asymetrycznych jest właśnie taka króciutka.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
29 listopada 2019 16:46
Będzie ktoś w najbliższym czasie w Zarze i może rzucić okiem czy jest pewna torebka? Dokładnie ta [[a]]https://www.zara.com/pl/pl/torba-typu-shopper-z-%C4%87wiekami-p18040204.html[[a]] ? U nas już nigdzie nie ma. Jeśli by była to może ktoś by się zgodził i mi ją kupił i wysłał? Oczywiście oddam co do grosza 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 listopada 2019 23:44
Robaczek M. wrzuciłaś link do sklepu online - nie możesz stamtąd zamówić? 🙂
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
30 listopada 2019 00:17
Próbuje dodać do koszyka ale raczej już jej nie ma, bo nie da się dodać 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2019 09:58
Aaa kumam. Będę dzisiaj przelotem w centrum handlowym to zerknę czy jest 🙂
Do Zary rzeczy wracają, więc też warto zaglądać na stronkę 😉
Szukam zwykłego czarnego golfu w miarę dobrej jakości - tak żeby nie prześwitywał i nie był ceratą, chętnie bawełna lub modal. Nie sweterka, nie z materiału w prążek, gładkiego, długi rękaw. Najlepiej nie za miliony monet. Ktoś coś? Zwiedziłam milion sklepów i nic 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 listopada 2019 16:48
keirashara, nie wiem ile to milion, ale na takie basicowe rzeczy bdb jakości to Benetton. Tu masz taki:
https://www.zalando.pl/benetton-turtle-neck-sweter-4be21i0fd-q11.html?size=S
ja strasznie niszczę ciuchy, ale te mi się trzymają 🙂 No i na wyprzedażach albo na limango można wyrwać w dobrych cenach 🙂

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 listopada 2019 18:23
keirashara, gatta ma golfy wydaje mi się, że spełniają Twoje wymagania 🙂
Ja się podłączę pod to pytanie dodając jedno wymaganie od siebie- zeby golf był body.
madmaddie - właśnie nie chce swetra, chce taki bluzkowy golf 😉 Taki do spódniczek, żeby w środek włożyć, czy żeby założyć pod kardigan do jeansów.

safie - dzięki, zerknę 🙂

asthray - intimissimi ma takie body, golfy też mają, ale myślałam że moze uda mi się znaleźć za mniej niż te 80/90zł. Potrzebuje tak z 3 sztuk minimum i wtedy robi się większą suma.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 listopada 2019 23:58
Tez takiego szukam, choć rozważam tez półgolfy, powodzenia. Jak coś znajdziesz to daj znać. Ostatnio widziałam w pepco albo innym kiku, nie pamietam już, natomiast nie było mojego rozmiaru. Za leniwa byłam, żeby jeździć i szukać i teraz żałuje 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się