Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 470 471 [472] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: moda, ciuchy etc...  (Przeczytany 1790321 razy)
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #14130 : Marzec 12, 2019, 21:11:10 »
Odpowiedz cytując
Potrzebne mi do pracy, więc nie jakieś super eleganckie, ale też nie najbrzydsze, żeby na zawodach nie było wstydu. duży uśmiech Jakieś konkretne polecasz? kwiatek
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Lena

« #14131 : Marzec 18, 2019, 18:14:54 »
Odpowiedz cytując
Wyszukiwarka nic nie znalazła.

Czy ktoś miał może jakiekolwiek doświadczenia z odzieżą z laydear.pl ? Warto?
#link
Gniadata

my own true love

« #14132 : Marzec 21, 2019, 13:25:22 »
Odpowiedz cytując
Gdzie najlepiej kupić kankena żeby był oryginalny i najlepiej w jakiejś spoko cenie? Najfajniej jeszcze z odbiorem osobistym w Wawie, ma ktoś jakies sprawdzone miejsca? kwiatek
#link

N. 1996-2013
infantil

« #14133 : Marzec 21, 2019, 13:31:05 »
Odpowiedz cytując
Ja kupowałam na www.kanken.pl, jeżeli sklep internetowy wchodzi w grę.
One wszędzie kosztują tyle samo, nie liczyłabym nigdzie na 'spoko cenę' wink
#link
do kogo biegłam nie pamiętam a ty do kogo - nie chcę wiedzieć
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #14134 : Marzec 21, 2019, 13:33:27 »
Odpowiedz cytując
Gniadata np w Alpin sklepie uśmiech mam kod rabatowy na 20% na wszystko, mogę Ci dać. A przy odbiorze osobistym na Batorego jeszcze dostaje się jakąś małą zniżkę, warto się przypomnieć uśmiech

Edit: a nie, nawet kodu nie trzeba, promka jest dla wszystkich na stronie uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Gniadata

my own true love

« #14135 : Marzec 21, 2019, 13:46:12 »
Odpowiedz cytując
infantil internetowy spoko, tylko właśnie poznajdowalam jakieś trochę tańsze i mnie kusi hihi tylko no wiadomo jak maja być nieoryginalne to nie warto
smarcik ooo no właśnie tam patrzyłam!! bo tam jest prawie o stówę taniej co bardzo cieszy moją cebulową duszę, tylko zastanawiałam się na ile ten sklep jest legitny. Ale jak polecasz to tam zamówię  kocham
#link

N. 1996-2013
smarcik

« #14136 : Marzec 21, 2019, 13:52:57 »
Odpowiedz cytując
No jest to normalny sklep uśmiech polecam odbiór osobisty. Wszystko tam kupuję, a przede wszystkim sprzęt do wspinania, od którego niejednokrotnie zależy życie, więc musi być pewniakiem uśmiech

8a też miewa duże zniżki na kankeny, ale nie wiem kiedy wink no i bardziej lubię alpin jednak  wysmiewa
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Gniadata

my own true love

« #14137 : Marzec 21, 2019, 14:22:43 »
Odpowiedz cytując
Super, piękne dzięki!  kwiatek czekać wole nie, bo mam tendencje do pozbywania się wolnej kasy w moment a czaje się na tego kankena już od jakiegoś czasu  oczy2
#link

N. 1996-2013
smarcik

« #14138 : Marzec 21, 2019, 14:27:28 »
Odpowiedz cytując
No to powodzenia w wyborze  koloru!

Ja kupiłam w alpinie fjallraven high coast 26, jest super! Bardziej sportowy niż kanken, ale przez to znacznie wygodniejszy (ma porządny system nośny, pokrowiec od deszczu i takie tam). Normalnie 529zl,w promce 423,a jak odebrałam osobiście to zaplaciłam 406 uśmiech a po cebulacku bardzo długo czaiłam się na niego  wysmiewa
#link

Strony: 1 ... 470 471 [472] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 19 zapytaniami.