Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 477 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: moda, ciuchy etc...  (Przeczytany 1810073 razy)
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #14130 : Marzec 12, 2019, 21:11:10 »
Odpowiedz cytując
Potrzebne mi do pracy, więc nie jakieś super eleganckie, ale też nie najbrzydsze, żeby na zawodach nie było wstydu. duży uśmiech Jakieś konkretne polecasz? kwiatek
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Lena

« #14131 : Marzec 18, 2019, 18:14:54 »
Odpowiedz cytując
Wyszukiwarka nic nie znalazła.

Czy ktoś miał może jakiekolwiek doświadczenia z odzieżą z laydear.pl ? Warto?
#link
Gniadata

my own true love

« #14132 : Marzec 21, 2019, 13:25:22 »
Odpowiedz cytując
Gdzie najlepiej kupić kankena żeby był oryginalny i najlepiej w jakiejś spoko cenie? Najfajniej jeszcze z odbiorem osobistym w Wawie, ma ktoś jakies sprawdzone miejsca? kwiatek
#link

N. 1996-2013
infantil

tutte le strade portano a roma

« #14133 : Marzec 21, 2019, 13:31:05 »
Odpowiedz cytując
Ja kupowałam na www.kanken.pl, jeżeli sklep internetowy wchodzi w grę.
One wszędzie kosztują tyle samo, nie liczyłabym nigdzie na 'spoko cenę' wink
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #14134 : Marzec 21, 2019, 13:33:27 »
Odpowiedz cytując
Gniadata np w Alpin sklepie uśmiech mam kod rabatowy na 20% na wszystko, mogę Ci dać. A przy odbiorze osobistym na Batorego jeszcze dostaje się jakąś małą zniżkę, warto się przypomnieć uśmiech

Edit: a nie, nawet kodu nie trzeba, promka jest dla wszystkich na stronie uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Gniadata

my own true love

« #14135 : Marzec 21, 2019, 13:46:12 »
Odpowiedz cytując
infantil internetowy spoko, tylko właśnie poznajdowalam jakieś trochę tańsze i mnie kusi hihi tylko no wiadomo jak maja być nieoryginalne to nie warto
smarcik ooo no właśnie tam patrzyłam!! bo tam jest prawie o stówę taniej co bardzo cieszy moją cebulową duszę, tylko zastanawiałam się na ile ten sklep jest legitny. Ale jak polecasz to tam zamówię  kocham
#link

N. 1996-2013
smarcik

« #14136 : Marzec 21, 2019, 13:52:57 »
Odpowiedz cytując
No jest to normalny sklep uśmiech polecam odbiór osobisty. Wszystko tam kupuję, a przede wszystkim sprzęt do wspinania, od którego niejednokrotnie zależy życie, więc musi być pewniakiem uśmiech

8a też miewa duże zniżki na kankeny, ale nie wiem kiedy wink no i bardziej lubię alpin jednak  wysmiewa
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Gniadata

my own true love

« #14137 : Marzec 21, 2019, 14:22:43 »
Odpowiedz cytując
Super, piękne dzięki!  kwiatek czekać wole nie, bo mam tendencje do pozbywania się wolnej kasy w moment a czaje się na tego kankena już od jakiegoś czasu  oczy2
#link

N. 1996-2013
smarcik

« #14138 : Marzec 21, 2019, 14:27:28 »
Odpowiedz cytując
No to powodzenia w wyborze  koloru!

Ja kupiłam w alpinie fjallraven high coast 26, jest super! Bardziej sportowy niż kanken, ale przez to znacznie wygodniejszy (ma porządny system nośny, pokrowiec od deszczu i takie tam). Normalnie 529zl,w promce 423,a jak odebrałam osobiście to zaplaciłam 406 uśmiech a po cebulacku bardzo długo czaiłam się na niego  wysmiewa
#link

vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #14139 : Marzec 27, 2019, 17:52:14 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny to znowu ja duży uśmiech Za miesiąc jestem świadkową na ślubie, właśnie przyszła sukienka, którą zamówiłam. Miała być szara, potem beżowa, a ostatecznie skończyłam z miętową wysmiewa Jakie buty? Na zdjęciach katalogowych laska ma sandałki, ja jednak wolałabym coś pełnego, tylko zupełnie nie wiem co do takiego koloru
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
smartini

« #14140 : Marzec 27, 2019, 17:57:52 »
Odpowiedz cytując
vanille, poka poka duży uśmiech
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
vanille

« #14141 : Marzec 27, 2019, 18:08:26 »
Odpowiedz cytując
Taka o duży uśmiech wcześniej w ogóle nie brałam pod uwagę tego koloru ale ostatecznie stwierdziłam, ze czemu nie. Beżowa z tej serii mi sie bardzo podobała, ale po pierwsze jestem blada i myśle, ze taki kolor tylko by to podkreślał i byłabym jasną plamą. A poza tym miałam okazje pogadać z mama panny młodej i ona jest jednak dość konserwatywna, przeżywała, ze koleżanka nie ma białej sukni tylko taka w beżowo-złotawym kolorze, ale ze może jak NIKT nie ubierze sie na jasno to nie będzie tego tak widać hihi a suknia jest naprawdę piękna, mi sie dużo bardziej podobała niż klasyczne biele, które koleżanka mierzyła. Jej sie zreszta tez podoba a to najważniejsze.
#link
smarcik

« #14142 : Marzec 27, 2019, 19:40:10 »
Odpowiedz cytując
To jest bolerko czy integralna część sukenki? Ja bym poszła chyba w jakieś jaśniejsze buty, te które masz na nogach wyglądają do niej dość ciężko. A jakie będziesz miała dodatki? uśmiech
#link

vanille

« #14143 : Marzec 27, 2019, 20:03:43 »
Odpowiedz cytując
To element sukienki, może słabe zdjęcie. Jak włączę kompa to poszukam katalogowych fot. Buty chwyciłam pierwsze lepsze żeby zobaczyć jak będzie wyglądać sukienka z obcasem, bo tak to ja niziołem jestem hihi nie planuje ich zakładać na uroczystość :-)
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #14144 : Marzec 27, 2019, 20:17:27 »
Odpowiedz cytując
Ja bym założyła jakieś nudziaki. uśmiech
#link
Hakuna matata!
smartini

« #14145 : Marzec 27, 2019, 22:13:55 »
Odpowiedz cytując
mils, o tym samym pomyślałam, nude buty, nude paznokcie duży uśmiech
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
safie

« #14146 : Marzec 27, 2019, 22:30:10 »
Odpowiedz cytując
A ja zaproponuje tak trochę na przekór koral  uśmiech
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
smarcik

« #14147 : Marzec 28, 2019, 07:52:46 »
Odpowiedz cytując
O, z koralem pięknie, jestem za  kocham

safie wiesz może skąd jest ta miętowa sukienka z Twojego zdjęcia? Piękna uśmiech
#link

smartini

« #14148 : Marzec 28, 2019, 10:19:27 »
Odpowiedz cytując
dla mnie trochę za cukierkowo z koralem ale wiadomo, co kto lubi ^_^
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
vanille

« #14149 : Marzec 28, 2019, 12:11:50 »
Odpowiedz cytując
Dzięki za rady, no to zaczynam się rozglądać hihi Koral hmm... właściwie ciekawie, nie wpadłabym na takie połączenie. Ale chyba trochę za odważnie dla mnie oczy2 wydaje mi się, że trzeba tu jakoś dopasować odcienie, ja się kompletnie nie znam na tym i istnieje spora szansa, że zaliczę jakąś wtopę hihi Nude wydaje się bezpieczniejszy
#link
smarcik

« #14150 : Marzec 28, 2019, 12:30:47 »
Odpowiedz cytując
A pudrowy róż? uśmiech nude jest.. nudny wink ale to tylko moje zdanie  hihi
#link

vanille

« #14151 : Marzec 28, 2019, 12:38:27 »
Odpowiedz cytując
Jest nude'ny hihi A tak serio to ja lubię raczej zachowawcze ciuchy duży uśmiech A poza tym rzadko chodzę w obcasach, mam czarne, szare i teraz jak bym kupiła jakieś jasne to będę mieć całą 'klasykę' zgromadzoną, na wszelakie okazje. Myślałam nawet o różu ale nie wiem, czy nie będzie za słodko, chyba też trzeba wybrać odpowiedni odcien, żeby to wyglądało. Hmmm, siostra ma kilka par butów w różnym kolorze, może się do niej z sukienką przyjadę, poprzymierzam i zobaczę, może to mi coś rozjaśni duży uśmiech
#link
smartini

« #14152 : Marzec 28, 2019, 12:41:21 »
Odpowiedz cytując
vanille, generalnie zabranie sukienki na zakupy to nie głupi pomysł wink no i wiesz, wcale nie musisz iść w obcasach.
Ja mam jedne nude sandałki i je lubię, właśnie do lekkich sukienek, taki dość uniwersalny dodatek.
A jeśli jednak kolor, to może np musztardowy? trzeba by na żywo spasować odcienie ale to też może być jakiś trop. Srebro też byłoby jakimś pomysłem ale z tym bolerkiem to chyba zbyt 'blink blink' by wyszło
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
vanille

« #14153 : Marzec 28, 2019, 12:49:32 »
Odpowiedz cytując
No właśnie jednak bym wolała w obcasach, ta sukienka jest do kolano/lekko za i przy moim 163cm trochę mnie 'ciągnie w dół'. Nie brałam sandałów pod uwagę w sumie, bo to za 4 tygodnie, nie wiadomo jaka będzie pogoda. Poza tym mam jakieś złe wspomnienia z sandałami, wiele z nich w jakimś miejscu zaczyna mi obcierać nogi (nawet płaskie). Zwykle z przodu na grzbiecie stopy. Ale może czas się przełamać, bo sandały to sam obcas i kilka cienkich pasków z przodu więc łatwiej dobrać coś praktycznie bez żadnego koloru albo w kolorze nieokreślonym duży uśmiech , tyle co go na tych paskach trochę będzie. Chyba po prostu wezmę sukienkę i pójdę z nią po sklepach duży uśmiech

O srebrnym też myślałam, takim niebłyszczącym, przymatowionym. Albo w ogóle jak oglądałam różne buty w internecie to zawiesiłam oko na tych jakby przezroczystych. Tzn te sama podeszwa/obcas + reszta prześwitująca guma wyglądają często dość kiczowato, ale były przeróżne modele, niektóre miały trochę koloru, trochę prześwitu i jakoś 'widziałam' je do sukienki w tym kolorze
#link
smartini

« #14154 : Marzec 28, 2019, 12:53:35 »
Odpowiedz cytując
vanille, a może w szarość? Przyjemna, też uniwersalna, potem nawet do jeansów mogą być wink
na Deezee np. takie są
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
smarcik

« #14155 : Marzec 28, 2019, 12:55:12 »
Odpowiedz cytując
vanille tyle że do sandałów nie założysz rajstop, a za miesiąc może być jeszcze zimno wink
#link

smartini

« #14156 : Marzec 28, 2019, 12:56:34 »
Odpowiedz cytując
nie no, jak za miesiąc to faktycznie sandałki raczej odpadają chyba że będzie wyjątkowo ciepło
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
vanille

« #14157 : Marzec 28, 2019, 12:57:46 »
Odpowiedz cytując
Ehh, no własnie, thats the point. Wiedziałam, że miałam jakąś większą motywację w kwestii nie-kupowania sandałów duży uśmiech

smartini, te szare chyba nawet oglądałam, albo bardzo podobne. Zaraz sobie chyba zacznę w komputerze robić przeróbki zdjęcia i wklejać buty duży uśmiech
#link
smartini

« #14158 : Marzec 28, 2019, 12:59:08 »
Odpowiedz cytując
myślę, że szary o tyle fajny, że nie wymusza koloru dodatków, srebrna biżuteria będzie pasować a nie zrobi się słodko-cukierkowo. Ja tam lubię szarość w dodatkach duży uśmiech No i dość uniwersalne, na pewno do czegoś w przyszłości będziesz mogła ubrać
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
smarcik

« #14159 : Marzec 28, 2019, 13:00:11 »
Odpowiedz cytując
A tak trochę zmieniając temat - pytałam ostatnio o rajstopy. Póki co nie dotarłam do pepco a w sklepie, w którym byłam, nie mieli takich jak  chciałam, więc wzięłam pończochy samonośne. Pytanie brzmi czy to nie spada z nóg?  icon_redface nigdy nie nosiłam pończoch. Za to ostatnio miałam przygodę z rajstopami z Lidla, zaczęły mi spadać do kolan na środku ulicy i musiałam iść prawie kilometr z ręką niemalże w majtkach żeby je trzymać  zemdlal wolałabym uniknąć więcej takich przygód  wysmiewa
#link

Strony: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 477 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: moda, ciuchy etc...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 19 zapytaniami.