moda, ciuchy etc...

Jak Ci dobrze z wiedźminem to po co zmieniać. Super że masz takie swoje miejsce do ćwiczeń. Ja mojego crosstrainera i  vibrating plate mam w living roomie więc gości przyjmuję w kuchni..
tunrida ale w tych czarnych rajtach masz nóżki pierwszorzędne 😜
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
01 stycznia 2019 07:18
Dziewczyny poszłam w czarnych ale tych 15 den, wyglądało ok, moim zdaniem lepiej niż w cielistych 🙂
Dziękuje pięknie za pomoc, sama bym pewnie wybrała cieliste i czuła się kijowo 🙂
Ja modne ubrania praktycznie na każdą okazję kupuję głównie w sklepach on-line. Teraz jest miedzy innymi sporo okazji cenowych więc każdy może coś dla siebie wybrać po niewygórowanej cenie.
1 stycznia to dzień wolny od pracy, co tu robisz wstrętna reklamo?
Sever, co ty pleciesz..  🙄 za dużo alko wczoraj?
emptyline   Big Milk Straciatella
16 stycznia 2019 21:28
Dziewczyny, czy może przypadkiem któraś widziała u siebie w Bershce takie ogrodniczki w rozmiarze M? Nie załapałam się w necie, a u nas nie ma Bershki.  :kwiatek:



smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 stycznia 2019 07:51
emptyline ja dziś popołudniu planuję wybrać się do centrum handlowego, więc mogę zajść do Bershki 🙂 także dam znać koło 17.30-18 gdyby były.
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 09:01
smarcik, byłabym bardzo wdzięczna! 😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 stycznia 2019 12:34
Ok, jak będą to kupić czy tylko dać Ci znać? 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 12:36
smarcik, jeśli będą w przecenie chyba za jakieś 70zł to bierz, zaraz Ci potem od razu przeleję kasę oczywiście! 😍 :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 stycznia 2019 17:19
Mam! Tylko ta M wygląda na sporą, a S nie ma. Brać? 🙂


Edit: biorę, najwyżej oddam czy coś 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 17:57
smarcik, o matko i córko, dziękuję! Ja mam duży zad! 😍 Idę na pw!
emptyline, w razie wu to rozmiary często wracają w Bershce (mam na myśli online) 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 stycznia 2019 20:38
KRAKÓW Potrzebuję zwykłej totalnie czarnej  najlepiej rozkloszowanej sukienki na ramiączkach (cienkie, szerokie obojętne) z dekoltem jakimkolwiek większym niż do obojczyków, takiej do połowy uda/przed kolano.
Ktoś ma jakiś pomysł gdzie stacjonarnie dostanę teraz? Byłam dziś w galerii Bronowice  i nic, totalnie, za to jakbym chciała iść na jakiś bal czy coś to mnóstwo pięknych (szkoda, że jak rok temu na studniówkę potrzebowałam to nic nie było  :lol🙂 Planuję jutro skoczyć do Krakowskiej... choć wzdryga mnie na samą myśl
emptyline   Big Milk Straciatella
17 stycznia 2019 20:41
Achaja, dzięki. :kwiatek: Obserwowałam czynnie stronę, ale wróciło na chwilę XS, a w to mój zadek nie wlezie. 🤣 Ale spodnie już mamy dzięki smarcik :kwiatek:, a moja mam przy okazji ich poszukiwania nakupiła mi t-shirtów za 9,90. 😁
Hej! Powiedzcie mi, czy korzystacie z kombinezonów? Zastanawiam się nad jednym na wesele, ale nie jestem pewna czy będzie to dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim korzystanie z łazienki..
No ale z drugiej strony strasznie mi się podobają, między innymi te z  CIACH OGŁOSZENIE !!!! Może warto ponieść koszt niewielkiego dyskomfortu.. Co o tym sądzicie??
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] 

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] OGŁOSZENIE !!! prosze zapoznać sie z regulaminem forum!
efeemeryda   no fate but what we make.
28 stycznia 2019 09:16
wosk-asia
i tylko po to się zarejestrowałaś ??
oj brzydka kryptoreklama. Zgłaszam.


edycja DodoMod



edit:
w wyniku nieporozumienia dopisuje raz jeszcze  😀


Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc. Zamarzył mi się długi do kostek peniuar, nieprzeroczysty i nie z chamskiej satyny, coś co ma wyglądać jak nocna bielizna, a nie kimono.
coś takiego tylko tak do 150zł, bo 399zł za fanaberie nie dam  😜 😁

Liczę bardzo na Was bo już cały internet przeszukałam i nic  🙁
efeemeryda, - w tej cenie będzie ciężko znaleźć gotowca, ale krawcowa Ci bez problemu uszyje 🙂 Do 150zl z gotowych to niestety bezie chamski poliester raczej.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 stycznia 2019 18:04
Co to jest peniuar? Widzę co jest na zdjęciu w linku ale nie wiem co to. Szlafrok? Sukienka?

Ja z kolei poszukuję sukienki z dekoltem typu halter, ale takiej z dopasowaną górą i rozkloszowanym dołem, może komuś rzuciło się w oczy coś ciekawego?  👀
efeemeryda   no fate but what we make.
28 stycznia 2019 20:14
smarcik
Peniuar to taki elegancki szlafrok
Gniadata   my own true love
28 stycznia 2019 20:22
pomocy, czy komuś rzuciła się może w oczy taka sukienka (albo podobna)?? no przepadłam, a chociaż oznaczone na zdjęciu jest urban outfitters to przeszukałam całą ich stronę i ni ma 🙁 przejrzałam też zalando i answear i już nie mam pomysłu gdzie jeszcze mogłabym zajrzeć

edit: nieaktualne, już mam 😍
Kochane, jaki stanik do takiej sukienki?
Może przy okazji macie pomysł na kolor butów/torebki? Modelka ma skąpe sandałki, ja jednak będę musiała postawić na pełny but
mils   ig: milen.ju
05 lutego 2019 22:00
vanille zależy jaki masz biust, ale... Ja bym poszła bez. 😁 Jest ryzyko, patrząc po zdjęciach, że taki stanik może mieć jednak obwód za wysoko uszyty, niestety.
mils, mały 😀 Biorę pod uwagę pójście bez, póki co czekam na dostawę sukienki żebym mogła ocenić, na ile to realne. Choć wolałabym jednak jakiś tam mieć
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 lutego 2019 22:09
To może plastry podtrzymujące? Zamiast zwykłego stanika.
Kastorkowa, dzięki za trop!
emptyline   Big Milk Straciatella
05 lutego 2019 22:33
vanille, okleić się i bez stanika. 🙂 A buty myślę, że mocno wycięte szpilki, jakieś jasne, coś w ten deseń jak Valentino.






emptyline, oglądałam właśnie takie , takie i takie . Ale to dopiero pierwsza strona, którą przejrzałam 😀
Dzięki :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
05 lutego 2019 22:55
vanille, ja bym szła w te pierwsze. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się