moda, ciuchy etc...

smartini   fb & insta: dokłaczone
17 czerwca 2018 15:57
little_girl, fajne sukienki widziałam w Pull and Bear ale pytanie czy to Twoja stylowka 😉 w ogole dawno mie bylo tak, zebym weszla do sklepu i zeby mi sie ogol kolekcji podobal - len, gniecione materialy, luzne kroje, kolory - wyjatkowo przyjemnie, musze zapolowac na przeceny 😉
smartini to ja mam niestety totalnie odwrotnie, zupełnie nie podoba mi się to co jest w sklepach 🙁 Aktualna moda na oversize niestety na mojej figurze nie sprawdza się totalnie. 150 w kapeluszu, spory biust i biodra, no niestety, wyglądam jak w namiocie 😁 Do tego jestem fanką raczej prostych klasycznych krojów i w tym po prostu wyglądam dobrze, a aktualnie klasycznych sukienek jest jak na lekarstwo. Oprócz tego szukam też czegoś co będę mogła założyć do pracy, więc gołe plecy i ramiona odpadają.
emptyline   Big Milk Straciatella
17 czerwca 2018 20:22
smartini, oj ja też jestem zadowolona, szkoda tylko, że nie mam nadmiaru kasy. Ale zrobiliśmy sobie dzień dziecka przed wakacjami i kupiłam kilka fajnych rzeczy z których bardzo się cieszę.
little_girl, - grey wolf? Mają różne kroje, jakoś bardzo w porządku 🙂 Mam od nich dwie lniane, w tym klasyczną małą czarną, taką  na codzień, mam ją już 3 lata i sporo ją noszę. Ceny ok. 100zł, czasem niewiele ponad.
keirashara Dziękuję  :kwiatek: właśnie o coś takiego mi chodziło. A jak wypada talia? Mam wrażenie, że niektóre sukienki nawet na modelkach mają ją za nisko.
little_girl, - zależnie od modelu, bo są bardzo różne. Ja mam 170, mały biust i wąskie biodra, moja mamcia 165 i duży biust, a obie kupujemy sukienki z tej firmy, tylko inne modele 😉 Obie mamy też szerokie ramiona i w nietaliowanych rzeczach wyglądamy jak w workach po kartoflach.
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 czerwca 2018 21:26
emptyline, też mi właśnie nadmiaru gotówki brakuje a na szybkiej wizycie już upatrzylam kilka rzeczy, które by bardzo pasowaly 3🙂
little_girl, z grey wolfa też mam jakieś sukienki i również lubię 😉)
Wczesnej polecane torebki z Allegro sa mega! Wlasnie odebrałam swoja. Polecam! Na zywo wyglada super
rtk, którą wzięłaś? Bo ja się ciagle nie zdecydowałam. 😁 Możesz zrobisz jakieś foty jak na żywo wygląda?
Też poproszę, bo się czaje 😀


Czy miał ktoś możliwość pomacania tego zegarka od Tommy'ego Hilfigera? Albo jakiegokolwiek Tommy'ego? Zastanawiam się nad kupnem  dla chłopaka na urodziny, ale nie wiem, jak z jakością i czy na żywo wygląda tak samo dobrze co na zdjęciu...

rtk, jeszcze wczoraj doszłam do wniosku, że jednak nie potrzebuję nowej torebki. Dziś z kolei stwierdziłam, że jednak mi się należy, ale kupię jakiś uniwersalny kolor bez wzoru. Ale jak wstawiłaś zdjęcie liści - przepadałam! 😍 Muszę ją mieć!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 czerwca 2018 21:46
Kupiłam też tę torbę, w kolorze ciemno szarym. Dziś do mnie dotarła i poszła na prezent. Jak dla mnie za wąska i za mała. Super prezentuje się na fotach, ale na żywo juz nie jest takie wow. Porządnie zrobiona, ale jednak nie moje gabaryty.
Przepadłam! Niech mi ktoś wytłumaczy, że potrzebuje praktycznej i wszechstronnej torby, zamiast którejś z wzorzystych 😍
keirashara, mi też! mi też! 🤣
lazuryt00 tego konkretnego nie ale kupowałam zegarek od Tommy'ego dla chłopaka i po roku praktycznie codziennego użytkowania wygląda nadal jak nowy.
No dobra, to było silniejsze ode mnie... 😜 Liście kupione. 😍
lazuryt00 moja mama ma zegarek od Tommiego już 1,5 roku. Bardzo go lubi, nadal wyglada jak nowy 😉
Podpytała jeszcze znajomych i też są zadowoleni, dzięki wielkie za odzew :kwiatek: Kupuję na 100%
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 czerwca 2018 16:44
zakochałam się w sukience, którą nosiła Joanna Kulig w Zimnej wojnie.


dół jest klasyczny - wąsko w talii i rozkloszowana. Nigdzie nie umiem znaleźć czegoś z taką górą, jak szukać?
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 czerwca 2018 10:13
no i przyszły przeceny... :P Pull&Bear ma plusa ode mnie za letnią kolekcję ;D

Nawet mój P, który marudzi na kombinezony przyznał, że ten jest ok 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
25 czerwca 2018 11:23
smartini, najs!
Dziewczyny, co polecacie z trochę bardziej eleganckich rzeczy (ale nie jakieś mega okazyjne kostiumy, raczej po prostu do pracy biurowej-urzędowej) dla kogoś z potężnymi ramionami? Ogólnie mam szerokie biodra, uda itd. ale to jest w miarę jeszcze do ogarnięcia bo jest to dość powszechne, natomiast mam po prostu grube ramiona i cięzko znależć coś w czym będę wyglądała OK a nie będzie fasonem dla pani lat 50+ 🙁 Kompletnie nie wiem w co uderzać, z koszulami jest problem bo albo są mega opięte na ramionach albo nie dopinam w cycach (które w sumie nie są duże, ale napinają się przez ramiona w tym miejscu 🙁(
rtk przetestowałaś może już torbę? Bardzo mnie kusi worek od nich, ale zastanawia się, czy ten materiał na dole len? mocno się nie brudzi i nie niszczy?  :kwiatek:
rtk przetestowałaś może już torbę? Bardzo mnie kusi worek od nich, ale zastanawia się, czy ten materiał na dole len? mocno się nie brudzi i nie niszczy?  :kwiatek:

Co Ty! Wisi i patrzę na nią. Szkoda mi w nią przełożyć rzeczy 😉
olga96, ja swoją użytkuję chwilę i jestem zachwycona! Wygodna, pojemna, łatwo zrobić „losowanie lotto” żeby coś znaleźć. 😀 Pasuje do wszystkiego, a materiał wygląda na bardzo trwały i ja go wcale nie oszczędzam. 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lipca 2018 14:40
mundialowa, - którą masz? Ja się nie mogę zdecydować między piórkami, różową i ciemnoszarą... Chciałam sobie dopasować do różowych butów, mają szarą wstawkę, ale te piórka 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się