moda, ciuchy etc...

Martita   Martita & Orestes Company
05 czerwca 2018 13:29
pokemon A patrzyłaś na Bon Prix?
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 czerwca 2018 13:31
Ja mam dwa bikini z Calzedonii i jestem zadowolona 🙂 Na stronie czarnych gładkich jest ze 40 modeli 😉
Ale kuszą mnie stroje z Zaful, tylko kurcze nie znalazłam jeszcze nikogo, kto od nich zamawiał (ze stanów bodajże idzie paczucha :P)
Skoro o strojach mowa, może podpowiecie gdzie szukać stroju kąpielowego? Byłam w paru sklepach, mierzyłam 2 sztuki (jeden w Reserved - obwód luźny, połowa cycków na wierzchu totalnie, w TK Maxie - zupełnie źle leżał). Pozostałe były za drogie - ok 200-250 zł  🤔 Majtki po 80 zł?! Za co?!
galopada_   małoPolskie ;)
05 czerwca 2018 13:44
magda, ja kupowałam w zeszłym roku w Marilyn - świetny jakościowo 😀
Bonprix kończy się na miseczce F, ja mam G.
magda, ja się już tyle namierzyłam, że masakra... Zastanawiam się już nad zakupem zwykłego zabudowanego biustonosza, który będzie udawał górę od bikini...

Weszłam na calzedonię i też odpada, bo mają rozmiarówkę typu S-XL. Moje cycki to rozmiar XL, ale obwód pod nimi to w porywach M, więc całkowicie odpada...
Scottie   Cicha obserwatorka
05 czerwca 2018 14:04
smartini, ja mam rozmiar 65F (brytyjskie), czyli raczej nie mam zbyt bujnego biustu 😉 I pomimo tego, że wybierałam zawsze największy rozmiar miseczki w Calzedonii, to nie wszystkie były dobre. Polecam, bo mają ładne modele, ale raczej na mały/średni biust.
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 czerwca 2018 14:21
Scottie, no ja też raczej mniejszy niż większy biust i generalnie, to ogólnie sporo staników/bikini źle na mnie leży także przywykłam ;D w Calzedonii znalazłam sobie model, który się sprawdza i mam 2 góry z niego - tam jest o tyle fajnie, że w tym samym 'materiale' są przeróżne kroje góry i dołu także można sobie dobierać i raczej nie ma płaczu, że wzór się podoba ale krój nie taki 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2018 18:31
pokemon, asos?

edit: jak G to problem. Ja zamówiłam Dalię - czarne nie jest, ale przynajmniej pasuje. 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 czerwca 2018 19:47
potrzebuję sukienki koktailowej na imprezę firmową. Gdzie szukać stacjonarnie? nie mój styl kompletnie, nie wiem gdzie uderzać  😡 budżet raczej z tych przystępniejszych
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 czerwca 2018 08:28
madmaddie, Orsay, Mohito?
Strój kąpielowy kupiłam. Za 9 zł. W Leclercu.
😂

Drugi chyba muszę kupić za te 9 zł, bo góra dobra ale majtki chyba za duże (nie chciało mi się mierzyć dokładnie).
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 czerwca 2018 18:47
madmaddie, Orsay, Mohito?

nie pomyślałam o Mohito, sprawdzę 🙂
Laski, bo Wy wiecie wszystko. 😀 Widziałyście gdzieś [url=http://allegro.pl/torebka-worek-kwiaty-tropikal-palmy-torba-baggage-i6849972866.html#thumb/8]torbę tego typu[/url], ale zamykaną na zamek? Koniecznie w podobnej cenie. 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 czerwca 2018 12:29
mundialowa, ja nie widziałam, ale ta jest super 😍
smartini, połączenie liści i sznura totalnie mnie kupiło, ale resztki rozumu podpowiadają, że bez zamka głównego będzie mi się ciężko żyć z torbą, więc jeszcze szukam. Ale obstawiam, że jak do końca tygodnia nie znajdę jej zastępstwa, to ta z linka będzie moja. 😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 czerwca 2018 12:44
mundialowa, to jak będzie Twoja to zdaj relację :P
smartini, ej ej! Jeszcze liczę na moc poszukiwawczą re-volty. 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
13 czerwca 2018 13:13
mundialowa, spróbuj poprosić Baggage, żeby ci wszyli zamek? Albo kup sobie zatrzask? 🙂
mundialowa, o borze szumiący! WSZYSTKIE CHCE!!!  🤬
nie będzie wiochą chodzenie w takiej sukience? Czy będzie? W sensie teraz, latem 😉 (nie moge znaleźć lepszych zdjęć)
https://www.tradesy.com/i/h-and-m-colorful-pattern-long-casual-maxi-dress-size-4-s/22799154/
ona jest długa do ziemi i ogolnie mi sie podoba ale materiał jest taki jakiś przypominający satynę i połyskujący, to mnie troche niepokoi  🙁
Mundialowa świetne te torby! Jak dla mnie to nawet i bez zamka 😉 chyba też chcę taką  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 czerwca 2018 08:53
Też taką chcę, ale brak zamka odpada  😡

Dziewczyny, a jakieś fajne pomysły na torby-listonoszki, ale takie większe? Potrzebuję torebkę, którą mogę przewiesić przez ramię (warunek konieczny, poruszam się rowerem  😉 ). Szukam czegoś koniecznie czarnego, co pasuje do różnych sukienek, ale w opcji albo skóra, albo jakiś śmieszny szmaciak - nie chcę niczego z ekoskóry  😉 Będę wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi!  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
15 czerwca 2018 09:08
Ej, ale te torby przecież mają zamek? Na ostatnim zdjęciu jest. 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 czerwca 2018 09:12
Ona mają w środku kieszonkę na zamek 😉


edit:
Oryginalne połączenie imitacji lnu z wysoką jakościowo tkaniną w ponadczasowe wzory. Torebka posiada w środku podszewkę oraz kieszonkę zamykaną zamkiem YKK. Z zewnątrz naszyta jest skórzana naszywka. Wymiary 36x38x13. Bez problemu pomieści format A4. Torebka posiada grube bawełniane sznury z możliwością regulacji. Istnieje możliwość wymiany sznurka na czarny bądź zakup dodatkowego kompletu.


Swoją drogą torba genialna i chyba sobie taką sprawię 😉
Przez Was kupiłam tę torbę. AAAAAAAAAAAA nie wklejajcie juz więcej! 😀
Ja też taką bym chciała... 🙁
Ej, ale te torby przecież mają zamek? Na ostatnim zdjęciu jest. 🙂

To jest tylko malutki zamek od kieszonki wewnętrznej, a nie zamek całej torebki 😉

albo jakiś śmieszny szmaciak

Mam super torebkę przez ramię, niby małą, ale bardzo pojemną i myślę, że łapie się pod określenie śmieszny szmaciak. Bardzo ją lubię i polecam.
https://www.pakamera.pl/torby-na-ramie-damskie-mix-paski-skora-naturalnabawelna-nr1686335.htm



Ta konkretna akurat nie jest już dostępna (chyba że może na zamówienie), ale jest więcej małych i kolorowych torebek:
https://www.pakamera.pl/bandabag-0_s12090298.htm
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 czerwca 2018 14:27
fin, o boziu, piękna ta niedostępna :O potrzebuję podwyżkę xD albo dostęp do czarnego rynku organami 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 czerwca 2018 15:52
fin czy Ty musisz mieć wszystko co ja chcę?  😁 piękna jest!  Dzięki 🙂
Dziewczyny gdzie kupię sukienkę z krótkim rękawkiem taką bardziej casual, ale też nie za miliony monet, tak do 100 zł?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się