moda, ciuchy etc...

madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 lipca 2017 07:49
dzięki!
Idę w sobotę na wesele i nie mam pomysłu na dodatki, szczególnie biżuterię... Nie chcę wyglądać jak ascetka, ani jak choinka... Doradźcie coś 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 lipca 2017 06:15
Do takiej kiecki to można dobrać wszystko  😜 ja bym postawiła na jeden mocny element - szeroka, błyszcząca bransoletka lub długi naszyjnik, a do tego dobrała już mniej rzucające się w oczy kolczyki. (ja akurat zdecyduje wybrałabym bransoletkę, uwielbiam je i ta długość rękawa świetnie się komponuje 😉).

Buty rozumiem te ze zdjęcia?
smarcik, właśnie przytłacza mnie zbyt duży wybór XD Buty pewnie będą te ze zdjęcia, o ile nie będzie padać.
Też bym postawiła na jakiś długi naszyjnik, może złoty?
Achaja, skad sukienka? Szukam takiej od dawna, a ta sie slicznie prezentuje na tobie.
wiedźma, to Next, kupiona w second handzie 😉

Koniec końców chyba pójdę w innej...  😵
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lipca 2017 15:28
Achaja, muszę zapytać. Jak ty chodzisz w takich butach? Ja nie ogarnęłam tej misternej wiedzy. :P
Gdzie znajdę taki typ sukienki stacjobarnie? Swego czasu dużo ich widziałam na żywo, ale ja to zawsze mam opóźniony zapłon odnośnie modnych rzeczy. 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 lipca 2017 07:40
Achaja, muszę zapytać. Jak ty chodzisz w takich butach? Ja nie ogarnęłam tej misternej wiedzy. :P


Podłączam się do pytania!  Wyglądają pięknie  😍 ale ja bym w nich kroku nie zrobiła..
https://www.zara.com/pl/pl/kolekcja-aw-17/kobieta/sukienki/koszulowa-sukienka-z-falbanką-c269185p4913166.html

czy któraś z Was ma lub mierzyła tą sukienkę? 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
09 lipca 2017 10:58
smarcik, ja bym szorowała paluchem po ziemi i się 10 razy wywaliła, mimo, że na obcasach umiem raczej chodzić. 🙂 Zazdroszczę kobietom, które się czują komfortowo w takich butach.
emptyline, smarcik, normalnie XD Nie są tak straszne, jak wyglądają. Długo szukałam sandałków tego typu, w których da się chodzić, a stopy nie wysuną się przodem. No i znalazłam w Stradivariusie. Przetańczyłam dwa wesela do oczepin XD
Dziewczyny poszukuję dobrej jakościowo białej koszulki z dekoltem V. Czegoś, co nie zbiegnie/nie rozciągnie się po pierwszym praniu, nie zmechaci ale posłuży troszkę dłużej  😉 Rzucił się Wam w oczy może gdzieś taki T-shirt ?
O wow! Zaje***! Kupuję! 😀
Edit: ash, to taki bardziej oversize? bo nie wiem czy brać to, co zazwyczaj noszę (S) czy większe, żeby właśnie luźniej było (M)?
Edit2: no nie poszaleję, bo zostało tylko L 🤣
Ja mam XS i leży tak jak na załączonym obrazku. Jest troche luźny, ale nie wisi.
A w sprawie rozmiaru warto napisać do dziewczyn, kiedy beda wznowione, bo pewnie bedą 🙂

Fota gigant!
CO MASZ ZA STANIK?? 😲 😀 haha zerżnę z Ciebie cały "look" 😀
Stanik od Lany Nguyen 🤣
ashtray o nie! wszystko mi się podoba na tej stronie  😍
Wiem 😁 Ja też jestem uzależniona. Kocham polskie marki 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
13 lipca 2017 13:39
tiszert.... ratunku.
?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 lipca 2017 15:24
ashtray bluzka jak bluzka, ale jaka Ty jesteś piękna  😍

A ja miałam oszczędzać bo wakacje za chwilę a tu bum, dwie koszulki z Chrum kliknięte  😵
Ojej, dziękuje 😡 Miło :kwiatek:
ashtray, wrzucilabys jeszcze raz foto? Livia usunela wczesniejsze  🍴
No nie wiem, nie wiem. Za tamto dostałam od kogoś ignora 😂 (zaraz wrzucę tylko zmniejszę)
ashtray, ignora sie nie daje w takim przypadku za coś, typu - ze nie lubię jej, bo wstawia za duże fotki, tylko po to, zeby ta wiadomość danego użytkownika sie nie wyświetlala i zeby mozna było innych czytać.
O rany, przecież żartuję 😉 Poza tym moja poprzednia fotka była w załączniku, więc jeśli ktoś w niego nie kliknął, to nic mu się nie rozjeżdżało 😉 Ale generalnie jeśli ktoś chce, to może mnie ignorować i za moją twarz. 😉
borkowa.   silesian team
18 lipca 2017 15:12
w jakim sklepie dostanę dłuższe krótkie spodenki, tak przed kolano mniej więcej? najchętniej materiałowe, miękki, byle nie dżinsowe i sztywne 🙂 niestety wszędzie gdzie nie wejdę to widzę mega krótkie szorty odsłaniające pół tyłka 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się