moda, ciuchy etc...

madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 maja 2017 10:44
tak najlepiej 😀 ja dodatkowo mam garderobę w szarym, czarnym i granatowym. I czasami białym. Więc wszystko co kupię do siebie pasuje. to wielka wygoda jest, nie muszę się zastanawiać  😁
madmaddie, ja też. Tylko skarpetki mam kolorowe 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 maja 2017 11:04
Musimy się w takim razie zaopatrzyć w



Pursat   Абсолют чистой крови
18 maja 2017 14:09
Dziewczyny, gdzie oprócz vinted można jeszcze sprzedawać ciuchy? Mam sporo rzeczy z Lali, a w ogóle mi to tam nie schodzi.  👿 😁
szafa.pl allegro olx
ja kupuję tylko na allegro. Może i prowizja jest i zapłacić muszę więcej, ale czuję się dość bezpiecznie, w ogóle nie szukam nigdzie indziej
Scottie   Cicha obserwatorka
20 maja 2017 09:44
Pursat, a co masz? 🙂 dawaj na PW 🙂 Ja też kupuję tylko na allegro i na olx (jeśli na allegro nie ma).
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 maja 2017 15:36
Gdzie znajdę fajną, dobrej jakości rozpinaną bluzę z kapturem?  Zależy mi żeby była taka "mięsista",  dopasowana na dole i dość krótka 🙂
Hej dziewczyny, potrzebuje wskazowek a nie wiem gdzie szukac w internetach.

Za niecaly miesiac moja firma obchodzi 50lecie i z zwiazku z tym organizowana jest olbrzymia impreza, na ktora zostali zaproszeni wszyscy pracownicy z partnerami. Szukam sukienki lub kompletu na te okazje, ale cos slabo mi idzie. Chcialabym wygladac jak milion dolarow, a najlepiej jak Jackpot wszystkich loterii na swiecie. 😂 Nie moge jednak przesadzic, bo to nie jest rozdanie Oscarow, tylko impreza firmowa, wiec musi byc elegancko i z klasa. 🙂
Myslalam o czyms takim z placefordress, tylko zamiast tiulowej spodnicy, zwykla biala, z prostego materialu, do polowy lydek:


O mnie: Mam 163 cm wzrostu, dlugie blond wlosy, dosyc szerokie biodra i okolice. 🤣 Mam bardzo ladne wciecie w talii i chcialabym je podkreslic. Nie lubie ubierac sie kolorowo, najlepiej czuje sie w czerni, bieli, czerwieni, granacie. Najchetniej poszlabym w jakiejs spodnicy/sukience w dlugosci midi lub maxi.

Czy ktoras z was ma jakies pomysly gdzie szukac sukienek? Cena nie gra roli. Albo moze ktoras z Was ma propozycje, co ubrac? Jestem wdzieczna za kazda rade. :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 maja 2017 10:44
W pierwszej chwili przyszedł mi do głowy sklep szyjemysukienki.pl
wiedźma, Jezu ale piękna! 300 milionów dolarów!
Szukam sklepu z koszulkami rockowymi. Ktoś tutaj kiedyś podawał linka i nawet mam dwie koszulki z tego sklepu ale za cholerę nie pamiętam nazwy sklepu 👀
Nie wiem jaka była podawana, ale polecam https://rockmetalshop.pl/  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 maja 2017 19:28
wiedźma, sam komplet super, ale koronki na imprezę firmową... dla  mnie to może zostać źle odebrane.
Jak już koniecznie koronka, to raczej taka:
klik
amnestria   no excuses ;)
30 maja 2017 09:30
Koronki na imprezie firmowej też mi nie "leżą".
Dodam tylko, żeby uważać na szmatki z Chi Chi London, bo to tylko dobrze wygląda na zdjęciach. Bardzo niska jakość, tandetne koronki i tiule + 90% ich sukienek mega pogrubia (przez dużą liczbę warstw)
Moim zdaniem tyle golizny prześwitującej spod koronki zupełnie nie pasuje. Poszłabym raczej w ołówkową midi i jakieś wystrzałowe obcasy 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 maja 2017 18:04
Dodofon, długie bardzo ładnie, ale jak się jest niewysokim to kiszka =(

Ja najbardziej lubię klasykę i poszłabym w coś takiego:
http://prettygirl.pl/outlet/6728-sukienka.html
https://simple-cp.com/odziez/sukienki/ost18329-t1444-00339
https://simple-cp.com/odziez/sukienki/ost16502-t0999-00026
Graba.   je ne sais pas
30 maja 2017 18:39
Strzyga, zalezy! wydaje mi sie, ze jestemy podobnej budowy, a mam jedna dluga sukienke, ktora zawsze robi furore jak ja wloze 🙂 (mam 155cm i nie nosze obcasow 🙂 )
agnesix dzięki, tą znam :kwiatek: Jednak to był inny sklep, mieli większy wybór.
emptyline   Big Milk Straciatella
30 maja 2017 23:00
Strzyga, a tam, ja mam 160cm i noszę długie i jest git. Tyle, że uwielbiam też obcasy. 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 maja 2017 23:51
No ja te długie albo muszę skracać i przeszywać, albo się za mną jeszcze pół metra ciągną.
Właśnie długie spódnice/sukienki wyglądają dobrze na niewysokich dziewczynach! Ja mam 158 cm i wydaje mi się, że ta spódnica nawet mnie wydłuża
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 maja 2017 07:38
Sukienki wrzucone przed Dodo są trochę dla starszych pań, a przez Strzygę za nudne według mnie. 😉
Ta czerwona od dodofon mi się baaardzo podoba, ale moim zdaniem jest mega wystrzałowa. Chyba za bardzo, jeśli nie chce się grac pierwszych skrzypiec na imprezie. Te strzygowe, takie nijakie. Na spotkanie przy kawie biznesowe ok, ale nie na mega imprezę.
I ja bym przede wszystkim szukała kiecki dopasowanej do mojej budowy. Bo co z tego, jak kupimy jakąś super hiper i będziemy w niej miały dupę jak 3 szafy, albo gruby brzuch jak wieloryb. Wtedy zamiast wow, wygląda się moim zdaniem żałośnie. Patrzę w jakim kroju mi dobrze i wtedy wybieram po materiale i dodatkach tak, by było szykownie.
wiedźma mi się podoba to co wstawiłaś ale wydaję się że na imprezę firmową się nie nadaje  😉
Może coś takiego http://myselfiebutik.pl/glowna/489-sukienka-zoa-ecru.html ?
gunia, dla mnie jak na dyskotekę

zależy jaki mają imprezowy dress-code, ja w większosci na bale firmowe chodze w długich sukniach
chyba ze to impreza na powietrzu itd. albo na zaproszeniu dokładnie opisane jak sie ubrać (dress-code)

tu np. impreza w Vitkacu


amnestria   no excuses ;)
31 maja 2017 11:16
Ta czerwona od dodofon to obstawiam, że tak szałowo wygląda niestety tylko na zdjęciach (cena/firma mnie nie przekonują)
Dzieki dziewczyny za odzew, przejrzalam wszystkie linki i powoli sie krystalizuje w mojej glowie pomysl. Impreza jest na dworze, na zaproszeniu mamy napisane legere/cocktail dress code. W mojej firmie nie przywiazuje sie na codzien duzej uwagi do ubioru, wiec mysle, ze duzo kobiet i tak przyjdzie w spodniach (Niemki nie lubia nosic sukienek i spodnic). Wiadomo, ze chce wygladac wystrzalowo, ale nie chce tez wygladac jakbym wlasnie wyszla z wesela brytyjskiej rodziny krolewskiej czy z noworocznego balu Opery Wiedenskiej. 🤣

Najchetniej wlasnie poszlabym w jakiejs dlugiej sukience, bo na codzien takich nie nosze i nareszcie mialabym okazje, zeby zalozyc taka sukienke. Midi tez wchodzi w gre, ale wszystko co jest krotsze niz dlugosc kolan odpada. Po namysle stwierdzilam, ze koronkowa gora to tez jednak nie to i teraz sie glowie nad czyms innym. 😉

Zastanawiam sie, czy po prostu nie pojsc do znajomej krawcowej, zeby nie uszyla mi sukienki wedlug mojego pomyslu. Gdyby to jednak nie wypalilo, to mam pare adresow pod reka. Wolalabym jednak mierzyc na zywo... Znacie wiec jakies sklepy z sukniami/sukienkami odpowiedniej jakosci, ktore sa umiejscowione we Wroclawiu/Krakowie? 😉
Sprawdziłaś,co to znaczy coctail dress code?  😀 To nie jest dress code do długich sukienek i niezależnie od tego,że obecnie wydaje się,że uległy rozluźnieniu,można zaliczyć wtopę.Długa suknia,taka jak ze zdjęcia które wrzuciłaś to przebranie się na imprezę,a nie ubranie (również ta błyszcząca czerwona z któregoś linka nie na cocktail party)
Z drugiej strony musisz też uważać z nadmiernym wyglądaniem jak na garden party.Nieśmiertelną zasadą jest,że na coctail party zakłada się sukienkę kończącą się gdzieś w okolicy kolan, i jak nie wiesz w jakiej pójść: idziesz w takiej, która kończy się tuż za kolanami.Druga rzecz jest taka,że naprawdę dobrą i sprawdzoną zasadą jest mała czarna, którą możesz zmienić jak kameleon dodatkami. Kiedyś nie mogłam się przebrać na imprezę po pracy,więc przyszłam do niej w ołówkowej małej czarnej, wieczorem zmieniając buty na brokatowe szpilki i wielki naszyjnik z kryształami oraz taką bransoletkę.

U mnie imprezy firmowe (międzynarodowa kancelaria prawna) są okazją do zaprezentowania się na przykład zagranicznym partnerom i sądzę że u Ciebie jest to podobna okazja, głupio byłoby być np. jedyną osobą w sukience jak do black tie dress code.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się