moda, ciuchy etc...

madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 kwietnia 2017 07:53
madmaddie, - ja wiem, że to może głupio zabrzmi, ale spróbuj poszukać stanika zwykłego, który wizualnie jest jak strój. Jakiegoś gładkiego całkiem na przykład. Powinien dać radę na te kilka razy 🙂

tak zrobię! bo to jest całkiem dobry pomysł 🙂
Pursat, ja mam, prałam i wszystko z nią po praniu w porządku 😉
Help Help  :kwiatek:
Czy któraś z Was ma może sukienkę Lou Bridgitte ?Czerwona maxi z wstawką na plecach.
Niestety już jej nie szyją.Odkupię baaaardzo chętnie :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
26 kwietnia 2017 17:20
Pursat, ja mam, prałam i wszystko z nią po praniu w porządku 😉

Prałaś ręcznie? Moja zafarbowała - sznurek na czerwono, a białe elementy przy napisie na niebiesko.  😜 😤
czy któraś z Was będzie może w najbliższym czasie zamawiała coś z asos.com? 🙂
Dziewczyny pomocy! 🙂
Widziałyście może gdzieś taką/podobną sukienkę, tylko kurde...no tańsza by się przydała jakaś  😁
http://muuv.pl/kategoria/koszulki/sukienka-surfgirl
Albo ma ktoś może tą?  👀 Mocno się łamie czy chcę wydać dobrze ponad 2 stówki na sukienkę, którą pewnie założę 2-3 razy, ale idealna jest  😜
Czy widziałyście gdzieś lub wiecie jak nazywa się taki krój spodni, jak na zdjęciu poniżej nosi Keira?
Przeszukałam dziś całą jedną galerię i jestem załamana 🙁 Nic podobnego nie znalazłam
KLIK
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogromne zdjęcie
majek   zwykle sobie żartuję
15 maja 2017 16:19
Frania, ja bym kupila sukienke na ramiaczkach i wyciela plecy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 maja 2017 18:28
nancy, to chyba cygaretki są
Czy ktoś widział gdzieś białe, ale nieprześwitujące spodnie normalnej długości, nie takie jakby mi piwnice zalało? 😉
keirashara, mi sie rzuciły, wygooglaj sobie "bonprix chino ze stretchem", mnóstwo kolorów, w tym biały, wyglada na nieprzeswitujacy.
kenna, - tylko z możliwością przymiarki, bo na mnie część "zwykłych" spodni i tak jest przykrótka, albo za szeroka w nogawkach/biodrach 🙁
Czy ktoś widział gdzieś białe, ale nieprześwitujące spodnie normalnej długości, nie takie jakby mi piwnice zalało? 😉


Czy ktoś w ogóle ostatnio widział długie spodnie?  😵
Teraz ciężko o długie spodnie, bo jest moda na przykrótkie. Ja się ratuję Wranglerami, do niedawna w Zarze były długie nogawki ale teraz nawet tam zapanowały krótsze  😉 keirashara w zeszłym roku kupiłam białe nieprześwitujące spodnie w Mohito, może coś tam znajdziesz -  tylko nogawki mają naprawdę mega długie  🙂
A ja się zastanawiałam, czemu nagle spodnie, które kupuję zawsze te same są takie przykrótkie. 🤔wirek:
rybka   Różowe okulary..
16 maja 2017 12:52
[quote author=keirashara link=topic=168.msg2680826#msg2680826 date=1494877625]
Czy ktoś widział gdzieś białe, ale nieprześwitujące spodnie normalnej długości, nie takie jakby mi piwnice zalało? 😉


Czy ktoś w ogóle ostatnio widział długie spodnie?   😵
[/quote]

Ponieważ całkiem niedawno to samo pytanie zadałam i przeszłam wieeeeleeee sklepów to po moim rekonesansie:
- W Zarze bywają, zwykle te bardziej eleganckie (sama tam kupiłam czarne);
- w Simple (najnowsza kolekcja też już są chyba ze dwa modele);
- Massimo Duty - uwaga SA! i to nawet kilka modeli;
- Cupriak - są (may wybór, ale są)

Reszta, jakieś sieciówki - BRAK
larabarson, - to akurat coś dla mnie, bo mi nóg nie brakuje 😀 Dzięki!

Normalnej długości dorwałam też wczoraj w Medicine, ale jeansy jasne. Mnie ogólnie wku... ta moda na za krótkie spodnie, a jeszcze bardziej panie ekspedientki, które po pytaniu o spodnie normalnej długości muszą mnie nawracać na te przykrótkie. No jedna to mnie wczoraj prawie pogryzła po spytaniu się, czy znajdę normalne, długie spodnie, bo teraz taka moda/lato i hurr durr jak to można normalne, długie spodnie chcieć 🤔wirek:
a nie próbowałyście się przejść po lokalnych... targach? w sieciówkach spodnie na obecną modę, a jak idę na ryneczek - spodnie tak samo jakościowo dobre, a są w dowolnym fasonie.
Haha, teraz to jeszcze pół biedy, bo się ciepło robi to można w takich przykrótkich łazić ale zimą? Brrr, jak widzę nastolatków chodzących z gołymi kostkami przy minusowych temperaturach to mi się słabo robi.
Jakie to szczęście być karakanem z krótkimi nóżkami! 😂 Teraz już wiem czemu spodnie, które ostatnio kupiłam (rozmiar ten sam przez ostatnie 4 lata mniej więcej), wreszcie nie marszczą się i w kolanach, i w kostkach 😂
Graba.   je ne sais pas
16 maja 2017 15:01
maiiaF, dokładnie! jak Cie czytam to czasem mam wrażenie, że jestesmy siostrami 😀
Czy ktoś widział gdzieś białe, ale nieprześwitujące spodnie normalnej długości, nie takie jakby mi piwnice zalało? 😉

Nawet kupiłam jako służbowe do pracy w Stradivariusie. Nie prześwituja i są normalnej długości.
Graba., hej siostro! 😀

Swoją drogą, obeszłam dziś sporą ilość sieciówek i jestem zawiedziona. Serio, NIC ciekawego. Szukałam jakiejś swobodnej ciemnej bluzki na lato, która nie będzie skrojona jak zwykły tshirt no i zonk... To myślę-może jakąś lżejszą koszulę. A tu albo wszystko bez rękawów, albo materiał taki, że nie wiem jak w lato w tym wytrzymać, i to jeszcze same pstrokate, no dziękuję bardzo 😵 Więc wracam do tego, że będę najpierw patrzeć w necie a potem chodzić, bo tak łazić i łazić to sobie można i tylko się powkurzać po drodze 😂
Gniadata   my own true love
16 maja 2017 18:15
[b]maiiaF[/b], Graba. mogę się do was doadoptować? 😁 też szkitkami nie grzeszę i dopiero po przeczytaniu postów dziewczyn się zjarzyłam że faktycznie, ostatnio spodnie mi się jakoś tak fajnie kończą... 😂
[b]maiiaF[/b], Graba. mogę się do was doadoptować? 😁 też szkitkami nie grzeszę i dopiero po przeczytaniu postów dziewczyn się zjarzyłam że faktycznie, ostatnio spodnie mi się jakoś tak fajnie kończą... 😂



Ja się też dołączam... Liczną rodzinę mamy szansę stworzyć  🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 maja 2017 20:22
Jakie to szczęście być karakanem z krótkimi nóżkami! 😂 Teraz już wiem czemu spodnie, które ostatnio kupiłam (rozmiar ten sam przez ostatnie 4 lata mniej więcej), wreszcie nie marszczą się i w kolanach, i w kostkach 😂

pjona! w końcu nie muszę latać z każdą zakupioną parą do skrócenia :P
a co do bluzek- obczaj w carry. ja lubię. mam leciutkie bawełniane na lato koszule i to jedyne koszule, które noszę. i bluzki też spoko mają. A na przecenie wyrwiesz za 3 dyszki 😉
madmaddie, dzięki! Chyba nigdy nic stamtąd nie miałam 😉 Przejdę się w najbliższym czasie w takim razie.
nancy94, widziałam w reklamie Lidla ze maja jakies cygaretki 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 maja 2017 09:36
madmaddie, dzięki! Chyba nigdy nic stamtąd nie miałam 😉 Przejdę się w najbliższym czasie w takim razie.

ja carry lubię, bo mają w miarę spoko fasony. I fajne promocje. Wchodzę co jakiś czas, kupuję więcej ciuchów i mam spokój na jakiś czas, bo strasznie nie lubię zakupów 🙂 a koszule polecam, mam bardziej elegancką i luźną, nic się z nimi nie dzieje 🙂
strasznie nie lubię zakupów 🙂

Znam ten ból 😂 Ostatnio poszłam po spodnie, zobaczyłam, że są te same, które miałam, ale mi się przetarły, w dodatku przecenione, ostatnie w moim rozmiarze... Wzięłam, nawet nie mierzyłam, poszłam do kasy i wyszłam ze sklepu 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się