konie fryzyjskie

KarolaHeliowa, szczerze? Wreszcie! I nie jest to w żaden sposób złośliwe ani podszyte podtekstami - zresztą wiesz, że zawsze zawsze pozytywnie Cię wspieram - ale uważam, że jakoś tak jestem pewna, że powinnaś mieć fryza i kompletnie mi te iberyjczyki do Ciebie nie pasowały. Nie i już. 🙂. Powodzenia! 🙂
Zaraz będziesz musiała znowu smarować do roota o zmianę nicka 😀
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
04 lipca 2012 14:01
Hahaha no pewnie tak ,ale jeszcze nie wiem jak sie nazywam haha . Dziekuje Wam za cieple slowa i szczerosc , mysle ze gdyby nie podszepty ludzi z boku co to im sie podobno robilo przykro patrzac jak sie niby mecze na Lidoslawie to nigdy bym sie z nim nie rozstala , bo bylam cholernie szczesliwa. Wnioski na przyszlosc sa takie ,ze konie z problemami pozostawiam naturalsom i ludziom majacym na takowe czas i checi , nie mam tez zamiaru kupowac nikomu konia ktorego potem bedzie wyciagal do treningu az ja bede mogla wsiasc. Kupie sobie milego konia rodzinnego z ktorego bede czerpala radosc i satysfakcje z jazdy , jak bede chciala pojechac L to sobie pojade a jak nie to sobie bede jezdzic na spacerki 🙂 . A najwazniejsze ,ze nie bede musiala juz tyle czyscic 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
04 lipca 2012 14:06
Karola, znajdź konia ktory sprawi Ci radość i przyjemność z jazdy. Tak jak napisałaś nawet na spacer do lasu pojechać i wrócić z bananem na buzi, a nie dawać innym konie do jazdy.
Trzymam kciuki za nowy nabytek!
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
04 lipca 2012 14:09
Ja tez trzymam kciuki za to zebym sie zakochala i blagam nie w wariacie , toksycznym koniom mowie stanowcze nie 🙂
Miło słyszeć taką deklarację , powodzenia , mam nadzieje ze będzie tak piękny jak Lido i oczywiście Helio  😉.

Powodzenia Karola :kwiatek: Dobra decyzja! Fryzy są z natury miłe i spokojne, z resztą doskonale sama to wiesz  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
04 lipca 2012 18:28
Julie oj tak, są miłe. Sama chętnie bym fryza kupiła, zwłaszcza że mam jednego na oku 😡 Niestety w tym momencie są inne priorytety i 2 konie na naszą 2 osobową rodzinę wystaczą. A szkoda 🙇
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
04 lipca 2012 18:33
Od czego sa marzenia ... od tego ze dzieki nim stawiamy sobie cele 🙂 ash jeszcze sie wzbogacisz o fryzona zobaczysz 🙂
:pijacy:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nabijanie postow
No to Karola życzę Ci żebyś znalazła swoją drugą połowę  😀 A może tym razem niech to będzie dziewczynka  😅
Ja w takim razie pochwalę się swoim marzeniem.


Ścięty na zero, niezbyt równo. Ale koleżanka, której z resztą bardzo dziękuję za zdjęcia! niezbyt znająca się na koniach poznała w nim fryza po ogonie!

Photo by Jagoda D.

KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
04 lipca 2012 22:51
Fajnie wyglada taki lysol,a jaka grzywa odrosnie piekna 🙂 ja tak Helio chcialam ostrzyc ostatnio
JA byłam zmuszona. Wytarł sobie połowę ponad i źle wylądał a tutaj ma tak ładnie wypełnioną szyję.
Wygląda fajnie , trzy lata i będzie do zaplatania




Straszysz prawda?
Jakie 3 lata!
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
04 lipca 2012 23:09
Sucha a nie zaplatalas go ? Ja po to zaplatam ,ze one nie wycieraja sobie grzyw , kup dobra biotyne to bedzie roslo ze hej 🙂
nie mogłam go zaplatać. Dlatego nie zaplatałam. teraz już zacznę jak będę mogła
Spokojnie  😉, chyba straszę , sama chciałam tak zrobić ale zabrakło odwagi .
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
05 lipca 2012 08:33
Sucha a co sie stalo ,ze nie moglas zaplatac? Ja osobiscie nie cierpie zaplatania , ale niestety cos za cos jak chcialam zapuscic chlopakom grzywy to nie bylo rady a i Helio i Vibrante pomimo bycia walaszkami maja naprawde ladne grzywska 🙂 . Kochani jesli macie na oku jakies mile fryzony to prosze dawajcie mi znac 🙂
Przyznam ze ja nie zaplatam , przeraziła mnie ilość wypadającego włosa przy przeplataniu , to normalne ??? Oczywiście mówimy o warkoczykach wytrzymujących dwa tygodnie .
Livia   ...z innego świata
05 lipca 2012 10:33
Sucha, nie jesteś sama! Ja mojego też strzygłam na łyso, bo wycierał grzywę całkowicie...
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
05 lipca 2012 18:13
Widek07 ja przeplatam dwa razy w tygodniu i od gory zostawiam luzniejsze , na koniec male frotki bo tradycyjne konskie gumki wyrywaja . Mozna tez zaplatac w jeden warkocz i tez dwa razy w tyg przeplatac .
ŹREBNA , ŹREBNA , ŹREBNA , ŹREBNA  😅 😅 😅 😅  udało się  😅 😅 😅 😅tak się  cieszę !!!!!
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
06 lipca 2012 18:51
Fantastycznie ,ze zrebna to teraz poczekamy sobie na dzidzie 🙂
Dwa razy w tygodniu nie dam rady , niestety ………  😕

KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
07 lipca 2012 07:49
A raz w tygodniu mozesz ? Wazne zeby od gory byly luzniejsze , ja Vibrante zapuscilam dzieki zaplataniu naprawde dluga fajna grzywe . Moze tez nie dla wszystkich grzywa ma znaczenie , ja lubie 🙂
  koń stoi zbyt daleko bym mogła systematycznie go odwiedzać, czasem i dłużej niż dwa tygodnie go nie widzę, ale  masz racie, ci co zaplatają jednak stwierdzają ze lepiej ją w ten sposób zapuścić by była długa .
Wielki plus ze dajesz rade dwa razy w tygodniu, niektórzy robią to nawet raz w miesiącu   
np: ja  😉

Karola: super, ze wracasz do fryzow!!! Na pewno ciezko Ci jest z tego wzgledu, ze musisz sprzedac Helio i Vibrante, czasem tak bywa, ze tego jedynego przyjaciela szuka sie dlugo. Bedzie dobrze zobaczysz!
Moze skontaktuj sie z hodowla z Czarnowki? 🙂
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
07 lipca 2012 10:10
Vibrante juz sie sprzedal a Helio cieszy sie sporym zainteresowaniem i to fajnych ludzi wiec jest dobrze 🙂 , jestem w kontakcie z paroma posrednikami z Holandii . Najbardziej chciala bym np 6 latka po ktorym juz troche wiadomo co i jak 🙂 w Pol podobaja mi sie dwa konie tylko mam nadzieje ,ze dostane filmy .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się