Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Podróże

poprzednia następna
Strony: 1 ... 208 209 [210] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Podróże  (Przeczytany 749548 razy)
smartini

« #6270 : Marzec 09, 2020, 18:00:23 »
Odpowiedz cytując
olencja, my mamy 10l prysznic workowy z decathlonu i w Rumunii sprawdził się świetnie duży uśmiech tylko dobrze że mieliśmy dodatkową linę (na psa) bo sznurkiem w zestawie to można sobie gacie na słońcu powiesić a nie 10l wody na drzewie hihi
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
santa

Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.

« #6271 : Marzec 10, 2020, 09:21:05 »
Odpowiedz cytując
Dzięki uśmiech Przemyślę jeszcze i będę pisać, na razie plan jest jeszcze mglisty ale trzeba się na coś zdecydować uśmiech
#link
olencja

« #6272 : Marzec 10, 2020, 11:07:17 »
Odpowiedz cytując
smartini, właśnie o nim myśleliśmy, ale że my lubimy też sami sobie kombinować, a nie iść w gotowce, to rozważamy opcję zrobienia czegoś takiego samemu duży uśmiech
Jeśli chodzi o dodatkowe liny, narzędzia i inne dziwne "przydasie", o których w życiu bym nie pomyślała, to na szczęście mój chłopak potrafi przewidzieć każdą dziwną sytuację, więc mieliśmy dużo dziwnych rzeczy, na które ja bym w życiu nie wpadła wysmiewa
#link
smartini

« #6273 : Marzec 10, 2020, 12:34:00 »
Odpowiedz cytując
olencja, no to jestem ciekawa co stworzycie duży uśmiech choć myślę że ogromnym + tego gotowca jest wielkość bo naprawdę mieści się w pokrowcu wielkości dłoni po złożeniu, idealne
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
olencja

« #6274 : Marzec 10, 2020, 12:45:00 »
Odpowiedz cytując
smartini, to fakt, chociaż jak wyrzucimy rowery spod łóżka, to będziemy mieć dużo wolnego miejsca wysmiewa
Jak na razie jesteśmy na etapie szukania busa, ale chcemy, żeby to było coś naprawdę fajnego, mamy w głowie kilka cech, które powinien mieć, więc nie będziemy się rzucać na cokolwiek. Jak nie znajdziemy do wakacji, to najwyżej znów się zapakujemy w tego, który mamy na stanie. Jak na razie to życie nam nie daje zbyt wiele czasu na zajęcie się tematem, więc coś czuję, że znów będzie dużo niedociągnięć i prowizorki wysmiewa
#link
smartini

« #6275 : Marzec 10, 2020, 16:09:43 »
Odpowiedz cytując
olencja, totalnie rozumiem ;D dla nas mikrowersje były kluczowe bo jeździmy hatchbackiem, jeszcze z psem w klatce także prysznic wielkości pięści to dla nas hit :P
ale w najblizszych latach chciałabym kupić jakąś małą przyczepę campingową, wyremontować i podbijać z nią świat duży uśmiech
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
olencja

« #6276 : Marzec 10, 2020, 20:28:51 »
Odpowiedz cytując
smartini, dobry plan! Ja namioty kocham całym sercem, ale jednak w czasie deszczu i burzy bardzo doceniłam stabilny dach nad głową duży uśmiech
#link
smartini

« #6277 : Marzec 10, 2020, 20:33:56 »
Odpowiedz cytując
olencja, dokładnie! No i to zawsze więcej miejsca w aucie, dużo większy komfort z gotowaniem itp. Można też zabrać dodatkowe 2 osoby i nawet jak trzebaby rozłożyć namiot na spanie to zawsze jest tylko funkcja spania a reszta w przyczepie
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
keirashara

Moje ogłoszenia
« #6278 : Marzec 10, 2020, 22:42:45 »
Odpowiedz cytując
Mam takie głupie pytanie - jak w takich warunkach polowych zdarzy wam się okres, to jak to ogarniacie? Mój P. kilka razy mówił o ogarnięciu busa i takim podróżowaniu, ale ja jestem trochę piesek francuski, tj. łazienka być musi, to jest mój największy lęk. Ja muszę mieć jak się umyć, umyć włosy, no i właśnie przeraża mnie jak się ogarnąć w " te dni" wink
#link
kokosnuss

« #6279 : Marzec 10, 2020, 22:54:03 »
Odpowiedz cytując
keirashara, pewnie wszystkie na tabsach :P i przesuwaja. Przynajmniej ja tak rozwiazuje takie problemy.

W Nepalu ambitnie mylam wlosy co 2-3 dzien, o! A reszte siebie jeszcze czesciej ofkors. Przy wlosach za lopatki i opcjach typu a)zimna woda na dworze (prysznic polowy) b)zimna woda wewnatrz, ale przy bardzo zewnetrznej temperaturze :P c)wiadro z woda (opcjonalnie ciepla hihi ) d)ciepla woda, ale ino przez minute; i to wszystko przy temperaturach, przy ktorych czesto oglada sie wlasny oddech - no da sie. Wymaga cale przedsiewziecie sporo samozaparcia, ale sie da wink

Raz sie nie umylam, bo mielismy temperature na minusie w pokoju i woda zamarzla w pizdu hihi

W ogole wiekszosc syfu najpierw przeszkadza (przydrozne toalety w losowym kraju trzeciego swiata, fujka :P) a potem sie czlowiek przwyczaja i zycie toczy sie dalej wink
#link
honey

bunny

« #6280 : Marzec 10, 2020, 22:54:30 »
Odpowiedz cytując
Ja uzywam kubeczka i mam osobne naczynie, w ktorym go wygotowuje wink
#link
smartini

« #6281 : Marzec 10, 2020, 23:46:38 »
Odpowiedz cytując
kokosnuss, potwierdzam - krążek i ustawienie zawczasu okresu tak, żeby go nie mieć w takich dzikich warunkach :P
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #6282 : Marzec 11, 2020, 00:35:10 »
Odpowiedz cytując
keirashara, tabletki i przesunięcie miesiączki. Zrobiłam tak podczas wyjazdu na Kubę i bardzo się z tego cieszę, bo no chwilami to nie były warunki na okres.
#link
olencja

« #6283 : Marzec 11, 2020, 06:31:46 »
Odpowiedz cytując
Ja nie jestem na tabsach i okres trafił się oczywiście pierwszego dnia wyjazdu duży uśmiech jak się dało, to robiliśmy przystanki w toalecie na ogarnięcie się, a jak spalismy w dziczy, to wodaz butelki musiała wystarczyć. Szczerze mówiąc, często wolałam się załatwiać na łonie natury niż w usyfionych toaletach. My też zawsze staraliśmy się zatrzymywać w miejscu, gdzie jest jakaś woda - a to górski strumyk, a to jakieś jeziorko, czasem się trafił jakiś kran. Wtedy uzupełnialiśmy zapasy wody w butelkach i tyle.
Żeby było ciekawiej, to powiem, że udało nam się złapać jakąś grypę żołądkową w miejscu, w którym totalnie nie było toalety w pobliżu. To była najgorsza noc wyjazdu, ale za to jak takie sytuacje zbliżają wysmiewa
Ja wiem, że to brzmi, jakbyśmy w ogóle nie dbali o higienę, ale tak jak kokosnuss napisała - na początku to przeszkadza, potem człowiek się przyzwyczaja. I wcale nie chodziliśmy brudni, ja głowę myłam tak jak zawsze, czyli dwa razy w tygodniu, chociaż faktycznie czasem wymagało to poświęceń typu umycie się w lodowatej wodzie wink
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2020, 06:33:24 wysłane przez olencja » #link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #6284 : Maj 17, 2020, 17:40:28 »
Odpowiedz cytując
Nie wiem ile osób tutaj korzysta z Couchurfingu, ale ważny temat.

15 maja CS postanowił zrobić skok na kasę użytkowników.
Zablokował wszystkie konta paywallem bez żadnego ostrzeżenia. Jest to praktyka nielegalna, ponieważ blokuje każdego użytkownika do rozporządzania swoimi danymi.
Drugi ruch również nielegalny - żeby usunąć konto trzeba napisać do nich maila.
Do tej pory zrezygnowało z CS ponad 2 miliony użytkowników.
Sporo osób pisze skargi na nielegalne praktyki CS do odpowiednich instytucji.

Jako alternatywę, ludzie przesiadają się na portale Trustroots i BeWelcome.

Szkoda, CS dał mi wiele niezapomnianych chwil i to na pewno koniec jakiejś ery... smutek
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2020, 18:55:25 wysłane przez vissenna » #link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #6285 : Maj 17, 2020, 17:47:08 »
Odpowiedz cytując
Masakra. Dawno nie korzystałam ale weszłam żeby sprawdzić i masz racje. Nie mogę wcale zajrzeć na swoje konto ehh mega słabe
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
buyaka

« #6286 : Maj 18, 2020, 00:54:10 »
Odpowiedz cytując
vissenna, mega mnie zasmucilas tym wpisem.
Tez mam mnostwo wspomnien z CS, ogrom fascynujacych ludzi dzieki tej stronie poznalam.

Co dziwne, zalogowalam sie na moje konto i...wszystko jest po staremu.
Oporcz tego, ze nie wiem jak moge usunac zdjecia, nie ma zadnej mozliwosci edytowania tej sekcji profilu  icon_rolleyes
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #6287 : Maj 18, 2020, 01:20:07 »
Odpowiedz cytując
buyaka może zapłaciłaś za weryfikację. Tacy użytkownicy mają konta ważne rok a potem będą płacić jak reszta. Co też jest nie halo, bo weryfikacja miała zwalniać ze wszystkich opłat ever.
Podobno ci co hostowali w przeciągu ostatnich 3 miesięcy też do końca miesiąca mogą się zalogować...
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
Strony: 1 ... 208 209 [210] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Podróże

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 18 zapytaniami.