Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Podróże

poprzednia następna
Strony: 1 ... 189 190 [191] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Podróże  (Przeczytany 647573 razy)
kolebka

Dream-maker

« #5700 : Marzec 14, 2019, 14:37:07 »
Odpowiedz cytując
Cricetidae do Oslo nie pamiętam, bo leciałam wraz ze znajomą i miałyśmy jeden wspólny bagaż rejestrowany... I jakoś tam sie dzieliłyśmy kosztem.

Do Tromso leciałam za 320zł, powrót był tańszy - ok.250zł. WizzAir, z wykupionym WizzPriority w obydwie strony, bo w tej podstawowej taryfie jest tylko mały plecak (pakowałam się w największą dopuszczalną kabinówkę). Na te bilety trzeba polować, bo mega się ceny zmieniają... Skakały właściwie z dnia na dzień, spora rozpiętość cenowa - były promki po 89zł nawet, ale ofc nie na nasz termin  ukłon
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

pokemon

« #5701 : Marzec 15, 2019, 19:03:53 »
Odpowiedz cytując
pokemon nie oglądałaś Holidays? Ludzie z miasta chętnie wyjadą odpocząć do buszu  hihi

hihi ale ja teraz mieszkam w blokowisku, to jakoś tak nie sądzę...
#link
Atamanka

« #5702 : Marzec 18, 2019, 15:03:31 »
Odpowiedz cytując
Lecę pod koniec kwietnia do Aten na 5 dni. Mam w planach połazić, nie koniecznie na siłę oblecieć wszystkie muzea, raczej "pobyć" niż zwiedzić. Oczywiście zobaczę takie miejsca jak Akropol, Partenon czy Agorę, ale szukam też miejsc spoza przewodnika. Na pewno chcę popłynąć na wyspę Agistiri na cały dzień. Co jeszcze polecacie? A może jakieś konkretne knajpki, kawiarnie prowadzone przez Greków dla Greków, nie pod turystów? Jakieś dłuższe spacery, wycieczki?
O, a może macie jakieś noclegi godne polecenia? Planowałam AirBnb, ale jakimś miłym hostelem też nie pogardzę. Tylko wolałabym na przedmieściach, albo nawet w którymś z mniejszych miasteczek na wybrzeżu, byleby był w porządku dojazd do samych Aten. Warto szukać noclegu przy samej plaży? Czy tam jest bardzo leżakowo-turystycznie czy są jakieś dziksze, miłe miejsca? Z góry dzięki  wink
#link
Florcik

« #5703 : Marzec 19, 2019, 16:19:56 »
Odpowiedz cytując
Atamanka, jedna jedyna knajpka - Liondi  kocham, absolutnie genialni właściciele, kelnerzy no i przede wszystkim jedzenie! Polecam też vouliagmeni lake uśmiech My wynajmowaliśmy apartament w centrum Aten, dosłownie nad stacją metra.
#link
Atamanka

« #5704 : Marzec 19, 2019, 16:24:51 »
Odpowiedz cytując
Florcik dzięki! Odwiedzę Liondi w takim razie z chęcią. Wynajęłam wczoraj apartament, jednak też w centrum, nad morze zawsze mogę podjechać  kwiatek
#link
kasska

« #5705 : Marzec 25, 2019, 09:01:00 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś z Was mógłby mi doradzić, który park/inne miejsce w niedużej odległości od Angkor w Kambodży jest najbardziej warte zobaczenia?
#link
"Wow! This is fantastic. How are you gonna screw it up?"
Cricetidae

« #5706 : Marzec 25, 2019, 11:09:55 »
Odpowiedz cytując
kasska, szczerze to oprócz Angkor w tamtej okolicy jest niewiele. Jest jezioro i można sobie zrobić wycieczkę na pół dnia. Sam Angkor to 2 dni żeby wszystko zobaczyć.
#link
kasska

« #5707 : Marzec 25, 2019, 11:18:48 »
Odpowiedz cytując
Na Angkor planujemy 3 dni i zostaje nam jeszcze jeden, wiec daleko nie odjedziemy. A widzialas  park Phnom Kulen?
#link
"Wow! This is fantastic. How are you gonna screw it up?"
Cricetidae

« #5708 : Marzec 25, 2019, 11:53:01 »
Odpowiedz cytując
kasska, nie, naszym celem był ogólnie Wietnam, Kambodża wpadła tylko że względu na Angkor. Byliśmy to ko 2 dni. Z tego co wiem to były też w Kambo Klami i amnestria, może coś Ci podpowiedzą.
#link
amnestria

no excuses ;)

« #5709 : Marzec 25, 2019, 12:25:49 »
Odpowiedz cytując
Ja nie bardzo mam jak doradzać, bo ja w ogóle Angkor nie planowałam oglądać lol Generalnie nie bywam i unikam takich miejsc typu "must see". Niemniej ostatecznie wpadliśmy tam na wariata na jeden dzień, wypożyczyliśmy rowery i pozwiedzaliśmy. Błąd kluczowy to było zwiedzanie w standardowej kolejności, w efekcie prócz nas było milion innych turystów (głównie chińskich wycieczek).

W Kambo byliśmy w najbrzydszych miejscach świata i raczej w części wschodniej i centralnej, więc niestety nie pomogę kwiatek
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
jacek_talin

« #5710 : Marzec 25, 2019, 22:35:32 »
Odpowiedz cytując
Również byłem w części wschodniej, przy granicy z Tajlandią (tak naprawdę w główniej mierze zwiedzałem Tajlandię, północną, Chang Mai i okolice, odpuściłem te zatłoczone ulice Phuket.
#link
Strony: 1 ... 189 190 [191] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Podróże

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 20 zapytaniami.