Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Podróże

poprzednia następna
Strony: 1 ... 210 211 [212] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Podróże  (Przeczytany 782666 razy)
kolebka

Dream-maker

« #6330 : Sierpień 11, 2020, 12:40:10 »
Odpowiedz cytując
My też polujemy na lasta na wrzesień, mam nadzieję że się uda...  zemdlal
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #6331 : Sierpień 12, 2020, 10:26:38 »
Odpowiedz cytując
Grexja myale ze spokojnie, ja sie czaje za tydzien na Chorwacje - mam nadzieje ze nic nie wymysla - Cypr podobno wprowadza obowiązkowe testy dla turystow z Pl.
#link
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie. Póki jeszcze czas. Niech szczęście błyśnie. Chwycić szczęście co masz sił. Kochać żyć na jawie śnić.
Lanka_Cathar

Farewell to the King...

Moje ogłoszenia
« #6332 : Sierpień 12, 2020, 12:07:18 »
Odpowiedz cytując
Moja podopieczna wylatuje na Cypr w sobotę i póki co nic nie wiedzą o testach.
#link
Szukaj mnie,
Cierpliwie dzień po dniu,
Staraj się podążać moim śladem.
Szukaj mnie, bo sama nie wiem już...
Bo nie wiem, kiedy sama się odnajdę.

maiiaF

« #6333 : Sierpień 12, 2020, 13:03:52 »
Odpowiedz cytując
Lanka_Cathar, od piątku Polska ma wpaść na listę krajów kategorii B jeśli chodzi o Cypr, więc test nie starszy niż sprzed 72h będzie wymagany.
#link
Lanka_Cathar

Farewell to the King...

Moje ogłoszenia
« #6334 : Sierpień 12, 2020, 13:49:08 »
Odpowiedz cytując
O, to przekażę jej, niech się zorientuje co i jak.
#link
Szukaj mnie,
Cierpliwie dzień po dniu,
Staraj się podążać moim śladem.
Szukaj mnie, bo sama nie wiem już...
Bo nie wiem, kiedy sama się odnajdę.

drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #6335 : Wrzesień 01, 2020, 12:24:08 »
Odpowiedz cytując
Po Chorwacji czas na Turcje, ktos z revoltowiczow byl w Istambule i ma cos do polecenia (mniej znane rzeczy ofc). Lecimy na 7 dni i zastanawiam sie czy zostac na miejscu czy jakiś wypad dalej?)
#link
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie. Póki jeszcze czas. Niech szczęście błyśnie. Chwycić szczęście co masz sił. Kochać żyć na jawie śnić.
tancerka_880

« #6336 : Wrzesień 02, 2020, 13:37:03 »
Odpowiedz cytując
Po Chorwacji czas na Turcje, ktos z revoltowiczow byl w Istambule i ma cos do polecenia (mniej znane rzeczy ofc). Lecimy na 7 dni i zastanawiam sie czy zostac na miejscu czy jakiś wypad dalej?)

o ja cie, marzy mi sie Stambuł uśmiech a co do tego, czy tylko on czy dalej, to zależy od tego, co chcecie robić, w jaki sposób lubicie podróżować
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #6337 : Wrzesień 02, 2020, 13:46:37 »
Odpowiedz cytując
Dlatego szukam kogoś kto był żeby dopytać
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #6338 : Wrzesień 06, 2020, 14:53:21 »
Odpowiedz cytując
Znajoma posiadająca podcast naukowy namówiła mnie na zrobienie wirtualnej wycieczki w czasie pandemii.
Jak ktoś chce pozwiedzać starożytny Efez, to zapraszam:
https://youtu.be/o53xcaG1T24
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
infantil

« #6339 : Październik 04, 2020, 11:30:48 »
Odpowiedz cytując
Temat - Paryż  wink
Nigdy nie byłam, więc potrzebuję kilku rekomendacji na dwudniowy wyjazd.
- Polecacie jakiś konkretny hotel? Nie z najwyższej półki, ale przyzwoity (dwuosobe pokoje z prywatną łazienką + dobra lokalizacja). A jeżeli nie sam hotel, to może konkretną dzielnicę?
- Kompletnie nie interesują mnie typowe atrakcje, więc szukam czegoś oryginalnego. Jakieś pomysły? Aktualnie na obowiązkowej liście znajduje się jedynie cmentarz Pere Lachaise.
- Macie jakieś miłe miejscówki z jedzeniem? Znowu, nie muszą być konkretne knajpy, ale może jakiś rejon/dzielnica? Coś na kształt rzymskiego Trastevere, czy wiedeńskiego Naschtmarktu?
#link
ogurek

« #6340 : Październik 04, 2020, 16:24:20 »
Odpowiedz cytując
Jeśli wybierasz się teraz zalicz „typowe atrakcję”, tak wygląda teraz Luwr wink, wieża też stosunkowo pusta
#link
Zamiast klnąć podziwiaj piękno problemu uśmiech...
infantil

« #6341 : Październik 04, 2020, 18:15:57 »
Odpowiedz cytując
Nie teraz, w grudniu.
No i... szkoda mi czasu  wink Będę w Paryżu tylko niecałe dwa dni, a ani ja, ani mój partner nie jesteśmy fanami odhaczania punktów z przewodników turystycznych. Zdecydowanie bardziej wolimy robić to, co robią lokalsi, więc szukam jakichś miejsc-perełek i nieoczywistych atrakcji.
Już samo Pere Lachaise jest dla mnie trochę zbyt turystyczne, ale przez miłość do Morrisona nie mogę sobie odpuścić. Wieżę Eiffla to pewnie zaliczymy po prostu po drodze gdzieś, ot tak przechodząc obok i tyle.
#link
Luiza

« #6342 : Październik 05, 2020, 15:56:03 »
Odpowiedz cytując
Jak kogoś interesuje, to powoli wraca międzynarodowy transport  lotniczy w Peru.
Od 5 października wracają loty na razie po Ameryce Południowej:
Guayaquil, Quito (Ecuador),
La Paz, Santa Cruz (Bolivia),
Bogotá, Cali, Medellín (Colombia),
Panamá (Panamá),
Asunción (Paraguay),
Montevideo (Uruguay),
Santiago (Chile).
Oczywiście pasażerowie są zobowiązani do przestrzegania nowych procedur.
Jest ich trochę. Na pewno trzeba mieć negatywny wynik badania molekularnego przeprowadzonego na 72 godziny przed planowanym lotem.
 hurra!
#link
smartini

« #6343 : Październik 15, 2020, 18:08:52 »
Odpowiedz cytując
Mamy kogoś obeznanego z aktualnymi wytycznymi dla wjazdu do Czech, Austrii i ew. Słowenii? Burdel informacyjny mnie dobił.
Z tego co znalazłam to polacy mogą wjechać do Czech bez żadnych ograniczeń, do Austrii albo bez ograniczeń albo za okazaniem ujemnego badania na covid, Słowenia niby wrzuciła nas z powrotem do listy zielonej 28.09 ale teraz na zielonej liście nie widzę żadnego kraju z EU...
Czy ktokolwiek się orientuje w tym bałaganie? Muszę dosłownie wjechać i wyjechać, najlepiej na Słowenię ale Austria przy granicy ze Słowenią mi wystarczy...
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Lotnaa

I'm lovin it! :)

« #6344 : Październik 20, 2020, 20:36:28 »
Odpowiedz cytując
Próbowałaś googlować na stronach informacyjnych poszczególnych krajów? Zakładam, że mają wersję angielską.
#link
smartini

« #6345 : Październik 20, 2020, 20:52:54 »
Odpowiedz cytując
Lotnaa, ja od tego zaczęłam i niestety ale były różne informacje w zależności od źródła albo kompletny bełkot urzędowy (głównie dot. Austrii), inaczej bym nie pytała :P ale już po, wjechałam, wyjechałam, wróciłam wink
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Strony: 1 ... 210 211 [212] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Podróże

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.