Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

poprzednia następna
Strony: 1 ... 140 141 [142] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka  (Przeczytany 804359 razy)
oli330

Moje ogłoszenia
« #4230 : Lipiec 31, 2020, 09:34:14 »
Odpowiedz cytując
Wiecie może czym można doczyścić tą brokatową część w Uvexie glamour?  kwiatek
#link
halo

« #4231 : Lipiec 31, 2020, 12:04:40 »
Odpowiedz cytując
oli330, zapewne takim glutem jak do czyszczenia klawiatury/kratek wentylacyjnych.
Ew. gumką tzw. "chlebową", ew. ugnieść dobrze kawałek świeżutkiego chleba.
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #4232 : Lipiec 31, 2020, 12:54:45 »
Odpowiedz cytując
Ja polecam masę mocującą, bo nie jest aż taka delikatna jak gumka chlebowa która gdzieś może zostać.

Do kryształków żeby miały bling robiłam zawsze tak:
Wierzchni syf jak mogłam to leciałam odkurzaczem (takim małym ,samochodowym na małej mocy). Potem masa mocująca, suchą miękką szczoteczką przeczesuję kryształki, jeszcze raz masa mocująca i potem psikam na dłoń trochę płyny do okiem i poleruje kryształki. Nie psikać na szmatkę, bo często włókna materiałów łapią się w mocowania kryształków!
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
oli330

Moje ogłoszenia
« #4233 : Lipiec 31, 2020, 16:45:36 »
Odpowiedz cytując
Dziękuje wam bardzo, spróbuje wink kwiatek
#link
Meise

« #4234 : Sierpień 03, 2020, 09:53:40 »
Odpowiedz cytując
Słuchajcie, czy są jakieś osłonki na kask, które mogłabym zakładać wyjeżdżając w teren?

Mój śliczny nowy kask jest już cały podrapany, niestety u nas tereny to kładzenie się na płasko na koniu i przejeżdżanie przez niemożliwe chaszcze (tak nam pozarastało po tych deszczach, że się w głowie nie mieści, a innych możliwości dostania się do strategicznych punktów nie ma).
Po wczoraj mam kilka sznyt na plecach i... na kasku. Boli, najbardziej ten kask  wink

A może krawcowej coś takiego zlecić? Tylko jakiego materiału użyć? Macie pomysły?
#link
Perlica

Wielki Brat patrzy :)

« #4235 : Sierpień 03, 2020, 09:57:31 »
Odpowiedz cytując
Meise, są, obczaj osłonki na kaski crossowe na stronach, pełno tego, do wyboru do koloru
#link
Meise

« #4236 : Sierpień 03, 2020, 10:00:07 »
Odpowiedz cytując
O jaaa dzięki, to się nazywa czapeczka na kask crossowy, znalazłam  kocham

edit. czyli taka czapeczka ma za zadanie chronić kask i nie porwie się?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2020, 10:01:49 wysłane przez Meise » #link
Perlica

Wielki Brat patrzy :)

« #4237 : Sierpień 03, 2020, 10:04:21 »
Odpowiedz cytując
Meise, raczej nie, ma zadanie ozdobne bardziej, bo trochę jak debil się wygląda w kasku bez daszku, a ona ma daszek.
Też używane na wyścigach.
#link
Meise

« #4238 : Sierpień 03, 2020, 10:07:22 »
Odpowiedz cytując
W kasku bez daszku wygląda się jak młodzian na bmxie na dirtach  wink

No nic, wypróbuję, oby tylko ten materiał nie zaplątał się w gałęzie, bo mi łeb urwie  wink
#link
Szafirka

« #4239 : Dzisiaj o 13:30:09 »
Odpowiedz cytując
Hej! Czy jest w stanie ktoś porównać wentylację w gpa z wentylacją w hansbo sport? Mam gpa i chcę kupić drugi kask na zmianę, taniej, ale żeby mi głowa nie spłynęła  hihi
Hansbo jest ładny, ale czy dobrze wentylowany?
#link
No risk, no fun uśmiech
xxagaxx

« #4240 : Dzisiaj o 13:42:02 »
Odpowiedz cytując
Szafirka, jeszcze nie widziałam kasku który dorównałby wentylacją GPA... sama wymienialam 2 lata temu na nowy i po testach kilku różnych firm wzięłam ponownie GPA.
#link
Strony: 1 ... 140 141 [142] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 18 zapytaniami.