Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

Olson, na serio?  Przeglądałam zdjęcia z zawodów i nie zauważyłam, żeby był jakiś wielki.
Konwalijka   „Ten z konia nie spada kto na niego nie wsiada”
23 maja 2017 18:12
anai ten KASK super 😀 gdzie go wypatrzyłaś?

Ja mierzyłam Casco i całkiem fajny ale nie do mojej głowy niestety. Bardzo dziwnie mi odstaje za uszami te wycięcie.
Szkoda  🙁 Szukam czegoś nowego ale nic mi się jakoś nie podoba. Może jakiś Uvex  🤔
Konwalijka, KASK wpadł mi w oko ponad rok temu na nartach 😉 narciarski 😉 potem okazało się, że robią też jeździeckie, u nas Skrzyczek zaczął w nich jeździć. U nas dostaniesz je w justriding i arcusie.
mils   ig: milen.ju
23 maja 2017 18:51
anai z tym Uvexem to chyba zależy, mi się na większości osób podoba. 🙂 Jest sporawy, ale nie jest to takie typowe wodogłowie, jak się często zdarza w tańszych kaskach.
Uvexa mogę bez problemu przymierzyć. Kask też, ale dopiero na csio. Lubię błyskotki, ale na KASKowe blingi nie mam kasy. Ciężka sprawa 😉 no i jeszcze kolor, czarny czy granatowy...
Konwalijka   „Ten z konia nie spada kto na niego nie wsiada”
23 maja 2017 19:30
Oj faktycznie ceny straszne  🤔
To też nie moja półka cenowa.
W takim razie poszukiwania trwają  👀
miałam dlugo casco champ- lubilam go nawet bo mimo dużego rozmiaru nie wyglądałam tragicznie
natomiast po każdej jeździe miałam całe mokre włosy nad karkiem, no i bez możliwości wyjęcia i wyprania wnętrza kask zrobił się "niemiły"  😎

kupiłam Kask Pikeur ProSafe Classic - i jestem zachwycona- żadnej spoconej głowy - wentylacja super, leży też całkiem nie najgorzej no i ma wyciągane wnętrze

ale najbardziej cieszy mnie przewiewność tego kasku... w porównaniu do champa wzrosła o 100%
Ja też mam teraz Pikeur Pro Safe Classic (promocja w Arcusie 😉 ) i jest super, ale wentylacja leży w porównaniu z UVEXem Perffection! Musze sie czasem po głowie pomacać żeby się upewnić że go tam mam :P
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 maja 2017 22:27
Ja choruję na KASK Lady albo Miss Samshield, pięknie prezentuje się też Charles Owen SP8.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 maja 2017 07:25

kupiłam Kask Pikeur ProSafe Classic - i jestem zachwycona- żadnej spoconej głowy - wentylacja super, leży też całkiem nie najgorzej no i ma wyciągane wnętrze



Umrę z zazdrości  😕 Na mnie nigdzie nie ma rozmiaru żeby był w przyzwoitej cenie 🙁
matva ja kupiłam w arcusie za 399 zł- uważam to za super okazję

napisz do nich może jeszcze mogą sprowadzić jakieś rozmiary w dobrej cenie- ja na swój czekałam ponad 2 tyg bo tez nie był dostępny od ręki
no i zamówiłam granatowy, a przyszedł czarny chociaż na pudełku było zaznaczone ze zawartość jest granatowa
ale czarny też ładny i już nie wybrzydzałam i zostawiłam tak jak przyszło
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 maja 2017 07:41
Generalnie ich cena jest świetna, nawet złożyłam tam zamówienie po czym okazało się, że niestety nie ma już mojego rozmiaru (55cm). No nic, faktycznie napiszę, chociaż szczerze wątpię w powodzenie tej akcji 🙁
izkadul
Właśnie w Pikeur Pro safe ten granat jest tak ciemny że wygląda jak czarny - ale porównaj sobie z dolną częścią kasku gdzie przyszyta jest miękka cześć potyliczna to widać różnicę.
Właśnie zamawiałam czarny a nie było rozmiaru 55, a Pani w Arcusie namówiła mnie na ten granat i jest piękny 🙂
Ja mam brązowy tez za 399 i bardzo go lubie 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 maja 2017 12:12
Niestety nie udało się 🙁 Arcus odpisał, że tym razem nie są w stanie pomóc 🙁
Uvex Suxxeed jest niesamowity. Mam Velours, jest super. Mam wielką głowę i tylko Uvex wyglada dobrze na niej. Ostatnio buło bardzo gorąco, a głowa po 3-4 h w kasku (zawody) była prawie sucha! Mój trener powtarza ze Casco kilkanaście lat temu było średnie i nic się nie zmieniło. Strasznie szybko się niszczą. KASK mi wyglądem nie odpowiada.
Byłam w sklepie i wróciłam z uvexem granatowym. Śmiesznie z rozmiarówką, mam obwód głowy ok 56 cm i np w Casco mniejsze nigdy nawet głowy nie wcisnęłam, a tu pasował mi zarówno rozmiar M jak i S. Faktycznie w M skorupa większa, dużo lepiej czułam się w S i taki wzięłam. 
anai, pokaż na głowie 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
24 maja 2017 18:37
anai, pokaż koniecznie na głowie! 😀
Pokażę, tylko muszę jakieś sensowne foto zrobić, bo selfie to ja sobie robic nie umiem.

Edit. Mam zdjęcia.
W cieniu (jak na złość dziś jest u mnie pochmurno):


Przy lampie:


(OT: Moon dla ciebie specjalnie też niewyprasowana polówka Triboard z deca 😉)
anai kask jest fajny ale jaka Ty ładna jesteś, bardzo mi się podoba Twój typ urody  😜
Przepraszam za  🚫  🙂
Moon   #kulistyzajebisty
25 maja 2017 08:17
anai, hahaha, właśnie zamówiłam sobie polówkę z Deca, ale jednolitą  😁
A kask super wygląda na Tobie! Dasz przymierzyć przy okazji? Niby zakończyłam moje rozterki kaskowe, ale kobieta zmienną jest...  😂  😉
Jak na to że to nie klasyczny klasyk taki jak lubię to wygląda bardzo dobrze! i bardzo ci pasuje! 🙂
mils   ig: milen.ju
25 maja 2017 08:57
anai super wyglądasz! Jak tak z daleka na telefonie szybko zerknęłam, to trochę jak Ingrid klimke wyglądasz. 😀
Faktycznie piekny! 🙂
faith, mils, dzięki!!!
magda, on jest z alcantry, więc mimo wszystko coś tam z klasyka ma 😉 Dzięki!
Moon, jasne, dam przymierzyć. 🙂
larabarson, o rany, bardzo mi miło! Dzięki ogromne 😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 maja 2017 22:04
anai mówiłam,  że Uvex. Ten model akurat bardzo twarzowy i elegancki.
anai, no i szał ciał- a bling w piękną pogodę jest zjawiskowy ale nie ostentacyjny 🙂
Konwalijka   „Ten z konia nie spada kto na niego nie wsiada”
26 maja 2017 13:43
anai Naprawdę piękny ten kask! Bardzo dobry wybór i bardzo Ci w nim do twarzy  😍

Co myślicie o Uvex Exxential?
Stronę wcześniej było o exxentialu 🙂
Ja mam i kilka innych osób. Lekki, przewiewnym i przyjemna cena🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się