Nowa opcja? (Ignoruj Wątek)

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 stycznia 2010 13:54
Coraz więcej jest głosów w innych tematach o takiej funkcji.
I powiem szczerze, ze ja również bym nie miała nic przeciwko ignorowaniu wątków...

🙄
TAK TAK TAAAAK!! Błagam  🙇
Chociaż wątpie czy technicznie się da.
cieciorka   kocioł bałkański
24 stycznia 2010 13:56
pewnie ze fajna byłaby taka opcja, tylko co, juz na prawde nie mozecie minac jakiegos tematu? przeciez nawet otwierac nie trzeba.
wydaje mi się ze to mnozenie problemów, które w rzeczywistosci nie istnieja. jeszcze chwila i volta herbate bedzie parzyc, bo dlaczego nie?
cieciorka, zwykle to nie jest jeden temat.
Ciśnienia nie mam ale bardzo bym taką opcje lubiła.
Zgadzam się z Cieciorką, że to już zbytnie ułatwienie. Nie mam czego szukać w wątku o np. akwarystyce to tam nie wchodzę, przecież nie wyjdzie z ekranu i mnie nie pogryzie, po co mam go ignorować  😎
Nie rozumiem po co to miałoby być 😉
Nie wiem czy taka opcja ma sens. Jak mnie jakiś wątek nie interesuje to po prostu na niego nie wchodzę i już.

Chociaż mnie by pewnie się przydał jakiś sposób na to abym nie wchodziła na wątki "czaprakowo-derkowe" 😁 Bo ponad połowę zakupów robię pod natchnieniem końskiej rewii mody, a tak? nie zobaczyłabym jak coś ślicznie wygląda na koniu to może bym nie kupiła 😁
To tylko moje wrażenie, czy są "ulubione"? To wtedy prosta sprawa - reszta nie jest. Przyglądasz się nowym, ew. dołączysz, a z resztą spokój.
ushia   It's a kind o'magic
27 stycznia 2010 01:26
pomyłka  😡
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
27 stycznia 2010 02:31
Tak,  podobałaby mi się opcja ignoruj wątek, albo jeszcze bardziej (o ile nie myślimy o takim samym rozwiązaniu 😉 )  możliwość wyłączenia (najlepiej do odwołania) powiadamiania o nowych postach w danym wątku - poprzez pojawienie się ikonki ( gwiazdki, czy główki konika). Tak, by klikając nie informuj mnie o nowych postach powstał wizualny ignor, a wątek "na stałe" wyglądałby jako odczytany.

W ulubionych mam sporo wątków z kilku działów - co robi pewien względny bałagan i czasem człowiek chciałby widzieć obecny misz masz, a czasem np.  swoje końskie, albo końskie... Wtedy zaglądam na końskie a tam atakuje mnie z każdej strony natłok ikonek nieprzeczytanych wątków i totalnie się połapać nie mogę ( sporo czasu zajmuje wyłapanie ważnych dla mnie tematów).   Druga sprawa to to, że łatwo się zamknąć w ulubionych, z naszymi rozmowami, oraz aktualnych, bo gdy już je przejrzę i zaglądam  do interesującego działu - znowu atakuje mnie ten natłok ikonek nieprzeczytanych wątków. Przez to rzadziej tam zaglądam i koło się zamyka (im mniej tam jestem, tym więcej ikonek atakuje aaa!).



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się