Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

poprzednia następna
Strony: 1 ... 457 458 [459] 460 461 ... 477 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Promocje i wyprzedaże - centrum informacji  (Przeczytany 2359740 razy)
Precelek

Dream high- fly even higher.

Moje ogłoszenia
« #13740 : Listopad 23, 2018, 10:58:30 »
Odpowiedz cytując
można znaleźć jeszcze -30% na wszystko w sklepie jeździeckim Jaszym.
Mam takie same odczucia, tydzień trąbienia o black friday przez wszystkie możliwe sklepy a potem całe 20% zniżki na wybrane produkty. Żenada icon_rolleyes
#link
Moje konie, moje spełnione marzenia.

janhulk1979

« #13741 : Listopad 23, 2018, 10:58:53 »
Odpowiedz cytując
Konik do przecen dorzucił promocję z ratami bez dodatkowych kosztów. Dobra opcja dla osób, którym brakuje trochę kasy przed świętami, a chcą porobić większe zakupy z okazji Black Friday  icon_razz icon_razz icon_razz
#link
dariamajka

Moje ogłoszenia
« #13742 : Listopad 23, 2018, 10:59:19 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś znalazłaś jakikolwiek produkt w bergo za 1 zł ?  duży uśmiech
Bo przeszukałam cały sklep i chyba jestem ślepa.... oczy2
#link
Nie ma koni z problemami - są tylko jeźdźcy, którzy je mają.
Rudzielc_23

Moje ogłoszenia
« #13743 : Listopad 23, 2018, 10:59:57 »
Odpowiedz cytując
Sivrite w Bergo te ceny to niestety śmiema, jak przeglądałam jakiś czas temu to też takie były.
#link
kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #13744 : Listopad 23, 2018, 11:11:11 »
Odpowiedz cytując
No cóż... rozczarowanie jest  smutek gnl wywalił dodatkowe 10% na kod, tophorse zawyża ceny żeby je obniżyć, bergo wrzuca wszystko co wisi od dawna tylko z plakietką bf, equishop no cóż... Horse Ya faktycznie zrobiło -50% za zakupy powyżej tysiaczka i to fajne ( choć o 24:50 już się nie załapałam na ochraniaczki  smutny ) PE jak zawsze -35% i ps of sweden na -20%, może to nie jest dużo ale te ogłowia ciężko gdzieś na promo złapać. Może i dobrze, bo w sumie nic nie potrzebuję, a dobrym promocjom nie opieram się nigdy  hihi
#link
karusioowa

Moje ogłoszenia
« #13745 : Listopad 23, 2018, 11:13:29 »
Odpowiedz cytując
Czas rozpocząć BLACK WEEKEND!

Z tej okazji mamy na Was rabat aż 21%* na zakupy !

kod: BLACKFRIDAY

Należy go wpisać w koszyku zakupów

promocja trwa od 22.11 do 25.11 !

Nie czekaj na ostatnią chwilę !

www.horsetown.pl

*) promocja nie dotyczy pasz, suplementów, produktów daw-mag oraz działu "promocje"

Dodatkowo przy zakupach za minimum 100zł dorzucamy rękawiczki zimowe GRATIS !

W dziale promocje wyrwiesz produkty nawet do -80% taniej ! ->

https://horsetown.pl/pl/promotions

Przypominamy o wysyłce GRATIS przy zakupach za min. 100zł i płatności przelewem lub PayU.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPÓW NA RATY 0% uśmiech

#link
darolga

L'amore è cieco

WWW Moje ogłoszenia
« #13746 : Listopad 23, 2018, 11:14:04 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, zwłaszcza szukające derek - przejrzyjcie może jeszcze ofertę Dobrego Konia, bo sporo przecenionych rzeczy. Nie orientuję się w cenach przed, bo nie odwiedzam regularnie sklepów, ale jeżeli ich nie pozawyżali - to są tam naprawdę wielkie przeceny.
#link
"L'amore è cieco"
Meduza

« #13747 : Listopad 23, 2018, 11:41:13 »
Odpowiedz cytując
O co chodzi w Equishop? Wchodzę na ich strone, nowa kolekcja nici przeceniona 40%, za chwilę wchodzę ponownie i już 10%, aż zastanawialam się czy mam halucynacje, to taka polityka sklepu?
#link
Dziewierz

Moje ogłoszenia
« #13748 : Listopad 23, 2018, 11:57:50 »
Odpowiedz cytując
Ja zadowolona - w Pasi-Koniku do -30%  na wszystko - i ustrzeliłam na te -30 to, na czym mi najbardziej zależało tanczacalinka
uff... prezenty świąteczne dla dziecka (i dla mnie hihi) zaklepane
Tylko portfel cierpi...
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #13749 : Listopad 23, 2018, 11:59:31 »
Odpowiedz cytując
Meduza, - miałam to samo, odpisali mi, że pomyłka ehh Loguje się na konto, chce wrzucić w koszyk i nagle -10%. Mega chamsko jak dla mnie, typowy clickbajt.
#link
fin

« #13750 : Listopad 23, 2018, 12:03:29 »
Odpowiedz cytując
Też mnie to zadziwia, że cały listopad się o tym BF mówi, a koniec końców bez rewelacji. Szczególnie zawodzą takie duże sklepy jak konik.com.pl, gdzie przecenili tylko derki i ubrania icon_rolleyes

Ale to, co potrzebowałam, udało mi się kupić w całkiem niezłych cenach. Dodatki do siodła w GNL z -20%, a ochraniacze i kalosze w PE z -35% + darmową przesyłką do Czech emoty327
#link

Katasia

WWW Moje ogłoszenia
« #13751 : Listopad 23, 2018, 12:07:14 »
Odpowiedz cytując
No cóż... rozczarowanie jest  smutek gnl wywalił dodatkowe 10% na kod, tophorse zawyża ceny żeby je obniżyć, bergo wrzuca wszystko co wisi od dawna tylko z plakietką bf, equishop no cóż... Horse Ya faktycznie zrobiło -50% za zakupy powyżej tysiaczka i to fajne ( choć o 24:50 już się nie załapałam na ochraniaczki  smutny ) PE jak zawsze -35% i ps of sweden na -20%, może to nie jest dużo ale te ogłowia ciężko gdzieś na promo złapać. Może i dobrze, bo w sumie nic nie potrzebuję, a dobrym promocjom nie opieram się nigdy  hihi

jaki kod do GNL?
#link
marszylka

« #13752 : Listopad 23, 2018, 12:09:11 »
Odpowiedz cytując
W zeszłym roku też nie było rewelacji.
Udało mi się na Equishopie uplować bryczesy za połowę ceny, ale akurat i tak miałam kupić, a tu jedynie cena mi odpowiadała.
Reszta to tylko słabe akcje marketingowe, bo rzeczy które by mi odpowiadały jest mało.
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #13753 : Listopad 23, 2018, 12:18:11 »
Odpowiedz cytując
Ja wiem,  czy nie ma rewelacji??
Ja derkę za 800 zł, będącą czasami w promocji za 650 zł, kupiłam w PE za 470 zł, czyli 41% taniej... to jednak sporo.
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
leleiria

Moje ogłoszenia
« #13754 : Listopad 23, 2018, 12:32:42 »
Odpowiedz cytując
Ja jestem zawiedziona głównie tym co w polskich sklepach. Złożyłam sobie zamówienie z PE na najpotrzebniejsze rzeczy czyli derki, liczyłam że coś jeszcze u nas dla siebie upoluję a mogłam wziąć kilka rzeczy więcej z PE i bardziej by mi się to opłacało icon_rolleyes
Jeśli komuś brakuje do darmowej wysyłki około 30 funtów to niech się do mnie odezwie wink
#link
keep your expectations low and you'll never be disappointed (◡‿◡✿)
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #13755 : Listopad 23, 2018, 12:36:11 »
Odpowiedz cytując
Ja wiem,  czy nie ma rewelacji??
Ja derkę za 800 zł, będącą czasami w promocji za 650 zł, kupiłam w PE za 470 zł, czyli 41% taniej... to jednak sporo.

Bez rewelacji raczej w polskich... Ja też czekałam na BF u nas, a w efekcie złożę swoje pierwsze zamówienie w PE. Wyjdzie mnie coś koło 45% taniej niż w Polsce.
#link
Plamkakochanie

« #13756 : Listopad 23, 2018, 12:40:49 »
Odpowiedz cytując
Ja też nie jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o polskie sklepy..
Coś tam udało się upolować ale na przykład czekałam bardzo na rabat na droższy popręg który od dłuższego czasu obserwuję w Bergo i zniknął on zupełnie z oferty akurat teraz...  icon_rolleyes
W dodatku dużo jest produktów niby "przecenionych" tak jak pisały poprzedniczki gdzie cena została zawyżona wcześniej żeby teraz ustawić o te 5zł niższą i nagle -30% się zrobiło
#link
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #13757 : Listopad 23, 2018, 12:42:14 »
Odpowiedz cytując
w pasi-koniku -10% wchodzi na nowego Eskadrona, jakby ktoś szukał ;-)
#link
olek

Moje ogłoszenia
« #13758 : Listopad 23, 2018, 13:26:56 »
Odpowiedz cytując
Moon w yardzie nie ma odpadów bo wszystko przecenione hahahah  konik
z tym że wszystko naliczane ręcznie :P

Niestety nie wszystko, tylko stany magazynowe...
Chciałam zrobić duże zamówienie, telefonicznie uzyskałam taką informację. Szkoda, szkoda. Informacja o stanach magazynowych niestety nigdzie nie jest zawarta...

edit:
Właśnie dodano info o stanach magazynowych w poście promocyjnym
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2018, 13:31:26 wysłane przez olek » #link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #13759 : Listopad 23, 2018, 13:31:12 »
Odpowiedz cytując
Moon w yardzie nie ma odpadów bo wszystko przecenione hahahah  konik
z tym że wszystko naliczane ręcznie :P

Niestety nie wszystko, tylko stany magazynowe...
Chciałam zrobić duże zamówienie, telefonicznie uzyskałam taką informację. Szkoda, szkoda. Informacja o stanach magazynowych niestety nigdzie nie jest zawarta...
Nie gadaj. Czyli zamawiasz i czekasz, czy Ci ktoś ten rabat naliczy, czy nie i na co?
#link
nokia6002

Olinka!

« #13760 : Listopad 23, 2018, 13:49:23 »
Odpowiedz cytując
Co to za sklep PE ?
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
fin

« #13761 : Listopad 23, 2018, 13:50:05 »
Odpowiedz cytując
https://www.premierequine.co.uk/
#link

olek

Moje ogłoszenia
« #13762 : Listopad 23, 2018, 13:52:05 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, właśnie zadzwoniłam w tej sprawie - dowiedzieć się jak naliczają się rabaty, bo chciałam uniknąć sytuacji, że na coś się nie naliczy i wówczas uzyskałam informację, że jedynie na stany magazynowe
#link
kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #13763 : Listopad 23, 2018, 13:54:27 »
Odpowiedz cytując
Katasia w gnl jest kod #gnl dający 10% rabatu, do tej pory działał przy części promocji  smutek
#link
azazu93

Moje ogłoszenia
« #13764 : Listopad 23, 2018, 13:58:30 »
Odpowiedz cytując
kitty ten kod już na pewno od kilku dni nie działa bo próbowałam jakiś tydzień temu i no niestety...
#link
UnicornWitch

« #13765 : Listopad 23, 2018, 14:01:11 »
Odpowiedz cytując
No też uważam, że bez rewelacji te promocje. Jedyne co to udało mi się upolować tańszą kamizelkę Swinga w Bergo, którą i tak miałam kupić. uśmiech Ale myślałam, że upoluję coś naprawdę wow przecenionego, a jak już to albo nie było rozmiaru, albo zanim doszłam do realizacji koszyka okazywało się, że tych najbardziej przecenionych rzeczy nie ma (w amigo, była np. kamizelka jeździecka za 10 zł). Ogólnie, niestety meh. wink
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2018, 14:02:45 wysłane przez UnicornWitch » #link
kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #13766 : Listopad 23, 2018, 14:10:40 »
Odpowiedz cytując
azazu93 a to zdziwko  8|, ale rabat stałego klienta też nie wchodzi  icon_rolleyes
No niestety, jestem typowym polaczkiem i lubię urywać % przy zakupach  emoty327
#link
Katasia

WWW Moje ogłoszenia
« #13767 : Listopad 23, 2018, 14:14:46 »
Odpowiedz cytując
No właśnie ten kod nie działa i rabat klienta też już od dawna się nie sumuje z promocjami ehh
#link
quantanamera
Global Moderator

konie z szopy

WWW Moje ogłoszenia
« #13768 : Listopad 23, 2018, 14:16:19 »
Odpowiedz cytując
Bo tak najłatwiej pisać. Rabaty do 70%! Tak, na jedną parę sztybletów ze zwrotów, rozmiar 32 wink

Co do zawyżania cen - na Ceneo jest moduł do śledzenia historii w cenach. Czyli w danym produkcie, na przestrzeni kilku miesięcy, cena rosła czy spadała. Akurat dziś ten moduł się popsuł i nie działa lol
Sklep ze zniżką na Pavo 15% - cena biotyny tej firmy to 190 zł, tam 199 zł. Veredusy z rabatem 20% są praktycznie wszystkie niedostępne, wrzucić koszyka można jakieś dziwne kolory albo rozmiarówki :P

Taki black friday to łatwo robić cool

#link
taki.tam.blog.o.koniach www.quantanamera.com
Sivens

« #13769 : Listopad 23, 2018, 14:17:42 »
Odpowiedz cytując
Jakby komuś brakowało do darmowej wysyłki w PE to potrzebuję 2 rzeczy za £53, więc chętnie się podłączę.

Ogólnie BF to śmiech na sali. Owszem kupiłam kilka rzeczy, ale jakąś mega promocją bym tego nie nazwała. Reklamują się, że największa wyprzedaż w roku, a takie "okazje" to żadne okazje skoro są regularnie. Dobry koń i Bergo wyzbywają się tego co im od dawna zalega i regularnie jest w dużej promocji... nie dziwię się im, ale no dla mnie to bezszał.

Pasi-konik i Koński Świat chyba najsensowniejsze i faktycznie coś można fajnego kupić duży uśmiech Już chyba lepszy Mustang który ma w d*** i w Black Friday nie bierze udziału wcale niż wielkie hasła o promocjach, a tam -15% duży uśmiech
#link
Strony: 1 ... 457 458 [459] 460 461 ... 477 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 19 zapytaniami.